Valandos X – kada pirkti pigius aviabilietus geriausiai?

Atsakant į šį klausimą, jūs bandysite išleisti “CBS News” kelionių redaktorių Peter Greenberg (Peter Greenberg). Jis, remdamasis asmenine patirtimi, parengė keletą patarimų, susijusių su oro ir bilietų pirkimo dienomis ir laiku, kurie galbūt padės jums sutaupyti keliasdešimt dolerių.

Kada?

Paprastai aviabilietai parduodami 330 dienų prieš išvykimą. Pasak daugelio keliautojų, geriausia užsisakyti bilietus 8 savaites prieš kelionę – 2 mėnesius.

“Greenberg” mano, kad optimalus oro bilietų pirkimo laikotarpis – 45 dienos. Šešias savaites. Ir štai kodėl:

Klaida numeris vienas, kurį daugelis turistų daro, yra per anksti užsisakyti. Jei jūsų kelionė neįvyksta dienomis, kuriose vyksta didelis keleivių srautas, pavyzdžiui, Kalėdos, galimybės sutaupyti daug daugiau, jei bilietus pirksite 45 dienas (vietiniams skrydžiams) ir 60 dienų (tarptautiniams skrydžiams) prieš išvykdami.

Išskyrus 45 dienų langą, oro linijų kompiuterių programos negali apskaičiuoti faktinių išlaidų, bet suformuos jas, daugiausia dėmesio skiriant praėjusių metų keleivių srautui. Jei skrydis buvo baigtas prieš metus, šiais metais kaina bus didelė. Tačiau šiais metais gali būti kainų žlugimas (Bangkoko jaudulys – žmonės nenori eiti į Tailandą), taigi bilietus rezervuodami daugiau nei 45 dienas, rizikuojate pernelyg mokėti praėjusių metų prognozes.

Be to, Greenberg pažymi, kaip svarbu “žaisti” su išvykimo datomis. Jei neturite griežto privalomo tam tikro skaičiaus, galite sutaupyti daug pinigų. Petras pataria skristi savaitės viduryje, kai dauguma skrydžių, išskyrus verslo sritis, yra praktiškos tuščios, o tai reiškia, kad bilietai jiems yra nebrangūs.

Kokiu laiku

Kalbant apie idealų laiką ir savaitės dieną, norint pirkti bilietą, Greenberg ragina – Trečiadienis, 1 val.

Jei norite nusipirkti pigių aviabilietų, tada jūsų valandos yra H. Tai trečiadienis, 1:00 (valandos ryte). Tačiau svarbu stebėti oro uosto vietos laiko juostą – ji turi praeiti lygiai vieną valandą nuo dienos, kai pasikeičia laikas.

Kodėl būtent naktį nuo antradienio iki trečiadienio? “Greenberg” paaiškina: dauguma oro linijų bendrovių paskelbia bilietų nuolaidas nuo sekmadienio vakaro iki pirmadienio vakaro. Taigi, keleiviams yra diena, per kurią jie bus išpirkti. Antradienį, vidurnaktį, užsakytus, bet ne išpirktus bilietus vėl įvedama į aviakompanijos kompiuterių sistemas.

Tačiau Peter Greenberg įspėja: pasinaudoti šia gudra, turėtumėte paskambinti vežėjui ir užsisakyti bilietą per telefoną, o ne internetu.

Daugiau apie oro linijų gudrybes ir viešbučių užsakymo paslaugas sužinosite “Lifshaker” redaktoriaus Slava Baransky straipsnyje “Kaip nusipirkti pigių oro bilietų ir rezervuoti viešbutį pigiau: rezervavimo sistemų gudrybės”.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2