7 streamovacích služieb, s ktorými je hudba vždy po ruke

1. Apple Music

Apple Music – druhá najpopulárnejšia hudobná streamingová služba na svete po Spotify.

Okrem rozsiahlej databázy (viac ako 30 miliónov skladieb), príjemných skladieb pre rôzne nálady a autorskými právami ich vlastníkov zbierok desiatky zahraničných a ruských kurátorov (hudobných titulov a štítky): Pitchfork, Rolling Stone, 4AD Records, Flow, Gazgolder.

Spoločnosť Apple Music vytvorí vlastné rozhlasové stanice na základe určeného interpreta alebo albumu. Tiež služba podporuje funkciu zostavovania vlastných zoznamov skladieb, ktoré môžete zdieľať s priateľmi.

Apple Music Streamová služba Apple Music

Služba Apple Music obsahuje službu Connect, určenú na sledovanie správ vašich obľúbených umelcov a interakciu s ostatnými fanúšikmi.

Jednotlivé predplatné v hodnote 169 rubľov za mesiac otvoria neobmedzený prístup k hudbe a zoznamom skladieb od kurátorov a tiež vám umožnia počúvať skladby offline. Cena rodinného predplatného je 269 rubľov za mesiac (až šesť ľudí) a predplatné študenta bude stáť iba 75 rubľov za mesiac. Bezplatná skúšobná doba je tri mesiace.

výhody

Kompatibilný s ekosystémom spoločnosti Apple (nie je potrebný žiadny ďalší softvér), zlúčiť s existujúcou knižnicou médií, vysokú bitovú rýchlosť (256 kbps, AAC).

nedostatky

Pripojenie je zbytočná funkcia, ktorú prakticky nikto nepoužíva.

Pre koho

Pre študentov, rovnako ako všetkých fanúšikov Apple a cestu najmenej odporu.

Apple Music →

2. Hudba Google Play

Mierne viac rozpočtového analógového Apple Music, ktorý ponúka mesiac bezplatného predplatného a symbolický rozdiel v nákladoch na zaplatenie (individuálne – 159 rubľov mesačne, rodina – 239 rubľov). Pred otvorením neobmedzeného prístupu k hudobnej databáze a možnosťou ukladania skladieb pre počúvanie offline.

Formát skladieb je 320 kb / s, MP3 (čo zhruba zodpovedá 256 Kbps, AAC od spoločnosti Apple).

Hudba Google Play Hudobná služba Hudba Google Play

Služba od spoločnosti Google tiež ponúka zoznamy skladieb pre náladu a vytvára jednotlivé rozhlasové stanice na základe počúvaných skladieb.

výhody

Pôsobivá hudobná základňa za najnižšiu cenu.

nedostatky

Vlastná nepríjemnosť a uhla pohľadu, ktoré sú súčasťou mnohých služieb Google.

Pre koho

Pre tých najúspornejších, ale aj určených používateľov systému Android a služieb Google.

Hudba Google Play →

3. “Yandex.Music”

Populárna hudobná služba v Rusku s vysokým dátovým tokom a synchronizáciou s VKontakte.

Priaznivý rozdiel “Yandex.Music” na ostatné služby – verzia prehliadača, umožňuje neobmedzený počúvanie hudby bez povolenia a v prijateľnom bitrate (192 kbit / s).

Yandex.Music

Popri vykonávaní bežných funkcií pre hudobné služby je služba Yandex.Music synchronizovaná s vaším účtom VKontakte a vydáva odporúčania založené na skladbách pridaných do zvukových nahrávok.

Predplatné zvýši bitovú rýchlosť reprodukovaných skladieb na 320 kb / s, odstráni reklamu a umožní vám počúvať hudbu offline. “Yandex.Music” ponúka mesačné a ročné typy predplatného, ​​ktorých cena bude 229 rubľov a 1 790 rubľov. Bezplatná skúšobná doba je jeden mesiac.

výhody

Synchronizácia s účtom “VKontakte”, najkratšia cesta od zavedenia názvu služby do vyhľadávacieho reťazca na priame počúvanie hudby.

nedostatky

Relatívne malá základňa (asi 20 miliónov piesní), relatívne vysokú cenu.

Pre koho

Pre používateľov Windows Phone, rovnako ako pre fanúšikov počúvať hudbu pri vysokej bitrate.

«Yandex.Music» →

4. Spotify

Spotify – najpopulárnejšia hudba v hudobnom streamingu, výrazne predbiehajúca konkurenciu v rôznych ukazovateľoch. Bohužiaľ, Spotify zatiaľ nevstúpil na ruský trh a pre jeho úspešné použitie sa bude musieť uchýliť k niektorým trikom.

Táto služba je skutočná hudobná sieť: tu môžete pridať priateľov, vymieňať si správy a komentovať hudobné správy. Kľúčovým rozdielom od pripojenia k Apple Music je to, že ľudia v Spotify to naozaj robia.

Spotify Služba Spotify streaming

Vlastné zoznamy skladieb nie sú k dispozícii len pri priamom prepojení, ale vyhľadávajú sa aj vo vyhľadávaní, čo radikálne mení proces hľadania novej hudby. Odporúčania strácajú platnosť počítačových algoritmov, ale získavajú ľudský faktor spontánnosti.

Individuálne odber Spotify stojí 9,99 dolárov, rodina (až päť osôb) – 14,99 dolárov, študent – 4,99 dolárov. Keď sa prihlásite na odber za prvé dva mesiace, služba vyžaduje len 2 doláre. Predplatné nielenže otvára neobmedzený prístup k hudbe, ale tiež zvyšuje bitovú rýchlosť na 320 Kb / s vo formáte OGG Vorbis.

výhody

Vysoký dátový tok, blesková rýchlosť prevádzky, mnoho ďalších funkcií.

nedostatky

Vysoké náklady, problémy s používaním v ruskom segmente.

Pre koho

Pre tých, ktorí chcú získať perfektnú hudobnú službu a nie sú zvyknutí hľadať jednoduché spôsoby.

Spotify →

5. Deezer

Populárna služba, ktorá neváhala vstúpiť na ruský trh a starostlivo odporúčala zoznam Top Playlistu v Rusku.

Deezer sa môže pochváliť bohatou knižnicu: na servisné zázemie viac ako 43 miliónov skladieb a fanúšikovia ísť s prúdom a zoznámiť sa s novou hudobnú službu ponúkne funkciu Flow.

Deezer Odoberanie služby Deezer

Registrácia predplatného výrazne zvýši bitovú rýchlosť skladieb (až 320 kb / s), vypne reklamu a otvorí možnosť počúvania skladieb v režime offline. Náklady na individuálne predplatné budú 169 rubľov za mesiac, rodinný jeden (až päť ľudí) – 255 rubľov za mesiac. Bezplatná skúšobná doba je jeden mesiac.

výhody

Viac ako 43 miliónov skladieb v knižnici, prítomnosť podcastov hudobných autorských práv, synchronizácia s Facebookom.

nedostatky

Nedostatok ďalších funkcií.

Pre koho

Pre používateľov Windows Phone a tých, ktorí z nejakého dôvodu popierajú produkty mastodonov na trhu v tvár Apple a Google.

Deezer →

6. Príliv

Táto služba bola prvýkrát diskutovaná po uverejnení testu vývojármi testu “Ak počúvate kvalitnú hudbu”. Po úspešnom absolvovaní tohto testu používateľ mohol určiť, koľko potreboval počúvať hudbu vo formáte FLAC / ALAC.

Bolo to na Tidal, že predstavil posledný album Kanye West a je to Tidal, ktorý sa môže pochváliť exkluzívami od Rihanny, Jack White alebo Coldplay. Na palube služby viac ako 90 000 hudobných videí a 40 miliónov vysoko kvalitných skladieb.

prílivu Služba odstraňovania prílivu a odlivu

Tidal má niekoľko úrovní predplatného: Premium a Hi-Fi. Prvý otvorí prístup k hudbe vo formáte 320 Kb / s, AAC (formát MP3 je oveľa menej ako AAC aj pri rovnakom dátovom toku). Hi-Fi otvorí prístup k hudbe vo formáte FLAC a ALAC.

Bohužiaľ služba nie je zastúpená v ruskom segmente a budete musieť urobiť to isté pre jej použitie ako u Spotify.

Prílivu – absolútny rekord nielen na kvalitu tratí, ale aj na poplatky za predplatné: Premium-účet budú musieť platiť $ 9,99 za mesiac, bude schopnosť počúvať FLAC / ALAC stojí $ 19,99 za mesiac. Bezplatná skúšobná doba je jeden mesiac.

výhody

Výhradní tvorcovia z mnohých umelcov, ako aj kompozície v najvyššej kvalite.

nedostatky

Vysoké náklady na predplatné, problémy s používaním v Rusku.

Pre koho

Pre audiophiles, ktorí nevenujú pozornosť cenám.

Tidal →

7. Zvooq

Prvá vec, ktorá vás upúta pri používaní aplikácie Zvooq, je dizajn, ktorého tvorcovia boli jasne inšpirovaní skúsenosťami Apple Music.

Predplatiť Zvooq umožní prístup k neobmedzenému počtu piesní spínacích zvýšiť prenosovú rýchlosť až 320 Kbit / s, a odstráni nepríjemný reklamy, ktorý sa nachádza priamo v režime výberu skladieb. Náklady na predplatné po mesiaci skúšobného obdobia sú 169 rubľov za mesiac.

Zvooq Odizolovací servis Zvooq

Zvooq knižnica obsahuje asi 19 miliónov piesní a poteší fanúšikov ruskej hudby.

výhody

Veľké množstvo hudby domácich umelcov, filter pre rok vydania kompozície.

nedostatky

Absolútna tvárnosť služby.

Pre koho

Pre tých, ktorí preferujú Valeria Meladze a Grigory Leps Drake a Kanye West.

Zvooq →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 + = 86