Ako používať Spotify v Rusku a na Ukrajine

Spotify je jedným z prvých služieb streamingu hudby. Poskytuje legálny prístup k obrovskému hudobnému katalógu a možnosť online prehrávať skladby bez toho, aby ich museli kupovať. Používatelia ocenia spoločnosť Spotify za úspešné zoznamy skladieb a presný výber skladieb v súlade s chuťou poslucháčov a dostupnosťou na všetkých populárnych platformách.

Oficiálne služba v Rusku a na Ukrajine nefunguje, napriek ťažkostiam s registráciou a inštaláciou aplikácií, ktoré sú stále v dopyte medzi milovníkov hudby. V skutočnosti nie je toľko problémov. Podľa jednoduchých pravidiel si môžete bezpečne vychutnať hudbu z 300 miliónového katalógu Spotify.

Ako zaregistrovať účet Spotify v Rusku a na Ukrajine

Spoločnosť Spotify kontroluje vašu polohu pri registrácii, takže nemôžete vytvoriť účet z krajiny, kde nie je služba podporovaná. Dobrou správou je, že verifikácia sa deje na adrese IP a je ľahké prepísať sieť VPN.

Toto sa deje takto:

 1. Používaním služby TunnelBear, Browseclienta alebo akejkoľvek inej siete VPN sa preukazujeme ako rezident krajiny, v ktorej Spotify oficiálne funguje. USA sú celkom vhodné.
  zmeniť IP pre registráciu v Spotify
 2. Keď je sieť VPN zapnutá, prejdite na stránku Spotify.com a kliknite na položku Získať zadarmo Spotify. registrácia v spoločnosti Spotify
 3. Vyplňte formulár a potvrďte registráciu. Hotovo!
  registrácia v spoločnosti Spotify

Ako nainštalovať mobilné aplikácie Spotify

Aplikácia Spotify

Bezprostredne po registrácii začne desktopový klient načítať Spotify, ktorý je bez problémov nainštalovaný. S mobilnými aplikáciami je o niečo ťažšie.

V ruskej a ukrajinskej verzii služby Google Play Spotify. Môžete si ho nainštalovať do svojho smartphonu Android iba stiahnutím súboru APK z Internetu. Napríklad s APKMirror.

Na zariadeniach iPhone a iPad môžete inštalovať aplikácie iba z obchodného domu značky. Preto budete musieť vytvoriť účet v americkej App Store a stiahnúť spotify klienta odtiaľ. Nie je to ťažké.

Aplikácie budú fungovať správne. Ale pre inováciu budete musieť stiahnuť nový súbor APK alebo opätovne prihlásiť do Apple ID. Aj kvôli obmedzeniam programu Spotify sa musíte prostredníctvom účtu VPN prihlásiť do svojho účtu každé dva týždne.

Okrem toho bezplatná verzia nemôže:

 • Uložte skladby do pamäte zariadenia a počúvajte ich offline;
 • umožňujú vysokokvalitné streamovanie;
 • preskočiť viac ako šesť skladieb za hodinu (iba v mobilnej verzii);
 • vyberte konkrétnu skladbu v zozname skladieb (iba v mobilnej verzii);
 • zakázať reklamu.

Všetky tieto obmedzenia neovplyvňujú používanie služby, najmä na počítači. Knižnica médií Spotify je k dispozícii všetkým v plnom rozsahu. Avšak za 10 dolárov mesačne si môžete zakúpiť predplatné a zabudnúť na všetky limity.

Ako zaplatiť za odber Spotify

Kúpiť predplatné môže byť prostredníctvom PayPal alebo doplnenie Spotify účtu s darčekovému certifikátu pre správnu sumu. V oboch prípadoch existujú určité nuansy.

Ak chcete platiť prostredníctvom služby PayPal, budete musieť vytvoriť falošný americký účet. A potom preveďte finančné prostriedky z vášho hlavného účtu PayPal, ku ktorému je pripojená ruská alebo ukrajinská banková karta.

Odošlite predplatné

S darčekovými certifikátmi je jednoduchšie. Môžu byť zakúpené na eBay a doplnené o Spotify, a to zadaním kódu. Sú na požiadanie darčeková karta Spotify Premium. Kúpte si lepšie so spoľahlivými predajcami s množstvom predaných častí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − 48 =