10 išmintingų citatų iš didžiausių piktadarių pasaulyje

Lucius Cornelius Sulla

Lucius Cornelius Sulla

Pirmiausia turime tapti gateriu, o tada vairuoti ratą.

Sulla istorijoje nuėjo kaip beirdinis diktatorius, žiaurių prievartavimų organizatorius. Tačiau jis pradėjo karjerą kaip kvestorė. Jei siekiate tapti geru vadovu, jūs turite gerai suprasti savo komandos specifiką ir geriau, jei patys išeisite iš “paddlerio” į “vairininkas”.

Oliver Cromwell

Oliver Cromwell

Tas, kuris nustoja siekti geresnio, nustoja būti geras.

Tobulėjimo siekimas yra vienas iš sėkmės raktų. Dabar populiari idėja yra tai, kad perfekcionizmas daro žmones nepatenkintus, tačiau tuo pačiu metu tai neleidžia vystytis? Gaila, kad anglų vadas ir revoliucionierius “būti geresniems” turėjo palaikyti jėgą savo rankose ir smarkiai kovoti su “nepaklusniu” per 1641 m. Airijos sukilimą.

Attila

Attila

Norint kritikuoti kitų žmonių sprendimus, jums reikia daug mažiau drąsos nei ginti savo.

Huno genties lyderis, kuris nužudė savo brolį ir pavergė pusę Europos, buvo prakeiktas, teigdamas, kad kritikavimas yra lengvesnis nei sukurti. Jūsų sprendimai gali nepatinka daugeliui, kai kurie iš jūsų net gali atsikratyti, tačiau, jei esate tikri dėl jų teisingumo, turite drąsos ginti savo nuomonę.

Napoleonas Bonaparte

Napoleonas Bonaparte

“Neįmanoma” – žodis iš kvailių žodynų.

Prisimink šiuos Bonaparto žodžius, kai norėsite palikti rankas, sakykite “Tai neįmanoma” ir atmeskite. Prancūzijos vadas laimėjo šimtus karinių pergalių, o jam nebuvo žodžio “neįmanoma”, kol jis nebuvo Rusijoje.

Charlesas Mansonas

Charlesas Mansonas

Aš esu karalius mano karalystėje, net jei tai yra šiukšlių duobių karalystė.

Amerikos maniakas-žmogžudys Charles Manson buvo besąlygiškas “karalius” savo “Šeimoje”. Tačiau, jo žodžiais, tai prasminga: nesvarbu kokia jūsų aplinka, pabandykite būti geriausioje iš geriausių.

Juozapas Stalinas

Juozapas Stalinas

Švietimas – ginklas, kurio poveikis priklauso nuo to, kas jį laiko savo rankose, ir kas nori streikuoti šiuo ginklu.

Juozapui Vissarionovičiui galima elgtis skirtingai: kai kuriems – jis yra tvirtas politinis veikėjas, kuris pastatė didelę galią, o kitiems – fanatiškai, kuris nužudė tūkstančius nekaltų žmonių.
Tačiau išmintingai jis negali būti paneigtas. Jūsų žinios, jūsų išsilavinimas yra tavo ginklas. Ir tai priklauso nuo tavęs, kokį “karą” jūs laimėsite.

Jim Jones

Jim Jones

Žmogus turėtų rizikuoti bent vieną kartą per dieną, kitaip jis niekada nežinotų, kad jam pasisekė.

Kaip dažnai priimate netipinius sprendimus sau? Dauguma gyvena pagal vieną kartą dirbtą scenarijų ir bijo ką nors pakeisti savo gyvenimuose. Tačiau rizika kartais sukelia stebisi laimingus pokyčius.
Deja, žmogui, kuris ištarė šiuos išmintingus žodžius, – Jamesas Warrenas, geriau žinomas kaip Jimas Jonesas, – “Flavor Aid” gėrimas – 909 žmonės (įskaitant 270 vaikų).

Benito Mussolini

Benito Mussolini

Geriau gyventi vieną dieną su liūto gyvenimu, nei šimtas metų su avių gyvenimu.

“Fašizmo dučas”, be abejo, laikė save liūtas, kol jis pradėjo eiti ir baigė kelionę Mezzegra kaimo pakraštyje. Nepaisant to, neleiskite sau būti pilka pele, būti lyderiu ir gyventi kaip gamtos karalius.

Adolfas Hitleris

Adolfas Hitleris

Pasirinkite savo kelią – eik tai iki galo.

“Didžiojo Führerio” kelias atvedė jį į “Führerbunker”, kur jis nusižudė. Tačiau vis dėlto jis nuėjo taip, kaip pasirinko, iki galo.

Daugelis šiandien neturi pakankamai pasitikėjimo savimi ir jų idėjomis. Hitleris buvo kalėjime, jo partija buvo žlugimo riba, tačiau tai nekliudo jam sukurti galingos karinės-politinės mašinos.

Ted Bundy

Ted Bundy

Nesuskaičiuojama daugybė milijonų, kurie vaikštinėjo žeme prieš mus, patyrė tą patį, gyvenimas yra tik mūsų bendra patirtis.

Mažai tikėtina, kad sutinkate su “Theodore Bundy” patirtimi dalytis, jei sužinojote, kad jis turi kraujo rankose daugiau nei 25 žmonėms (tikslų aukų skaičių nežinoma, kai kuriais šaltiniais – apie 100). Tačiau jis teisus – milijonai žmonių gyveno Žemėje, ir jie visi gyveno apie tą patį gyvenimą kaip ir jūs. Niekada neklauskite savęs “Kodėl aš?” – nei jūs esate pirmasis, nei paskutinis, kuris buvo atleistas, ligonis ir mirusysis.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − = 12