İlk buluşmada 12 rahatsız edici çağrı

1 numarayı ara

Adam sizi en sevdiği spor bara götürür ve toplantı sırasında size değil, televizyon ekranında koşanlara daha fazla önem verir.

Potansiyel tehdit

İlk randevuda erkeğin dikkatini çekmeyi başaramadığınızda, her şeyin öncelikleriyle açık olduğunu varsayabilirsin. Oyun onunla tamamen aynı çıkarsa, o zaman sorun olmaz. Bu durum bilinen bir kaybetme ekibinin bir üyesi gibi hissetmenizi sağlıyorsa, ilişkinize başka bir şans vermenin ve fazla mesai yapmayı kabul etmeye değip değmeyeceğinizi düşünün.

2 numarayı ara

Yolculuğun bütün akşamı kendisi ve hayatı hakkında olabildiğince fazla bilgi vermeye çalışır, senin hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışmaktan rahatsız olmaz.

Potansiyel tehdit

Her ne kadar sohbetteki asıl şeyin muhatabı etkilemek olduğuna inanılsa da, daha güçlü ilişkiler için ilgilenmek yerine, ilgilenmek daha önemlidir. İlk randevudan sonra, genç bayanı sizin hakkınızda bildiğinden daha fazla tanıdığınızı hissettiğinizde, bunun kabul edilebilir bir miktar bakımdan alınması için ciddi sorunların habercisidir. Basitçe söylemek gerekirse, kendinize kayıtsız kalmak zorunda kalacaksınız, narsisizm tedavi edilemez.

3 numarayı ara

Burgerleri, suşi veya falafel’iyle ünlü şık bir restorana gittiniz. Arkadaşınız, mümkün olduğu kadar kurumun uzmanlaşmasından şu ana kadar bir yemek siparişi veriyor ve sonra da şeftalinin ellerini omuzlarından çıkarmaması gerektiğini söylüyor.

Potansiyel tehdit

Tercih etmeyen biriyle iletişim kurun, diyelim ki, yoldan çıkmayan yollar, oldukça eğlenceli, ama sadece şimdilik. Yol yanlış gittiğinde, beyefendiniz suçlu görünmeye başlayacak. Ama başka nasıl, çünkü onun yanlış kararında hepsi suçlu, ama kendisi değil. Genel olarak, günah keçisi rolünü her fırsatta almak istiyorsanız, böyle bir adamı seçin.

4 numarayı ara

Siz ve genç hanım modaya uygun bir kahvehaneye gelir, sipariş verir ve barista’nın üstesinden ne tür bir kahve ihtiyacı olduğu ile ilgili sonsuz talepler ve yorumlar getirir. Bütün istekler tatmin olduğunda, kız köpüğün yeterince kalın olmadığı ve soya sütünün çok sıcak olduğu gerçeğinden muzdarip olur.

Potansiyel tehdit

Garson için şartların uzun bir listesini yuvarlanan insanlardan korkmayın. Henüz bir partner için henüz dile getirilmemiş dileklerin listesinin çok uzun olması ihtimali büyüktür. Tam 60 derecelik bir sıcaklıkta pişirilen bir biftek isteyen herkes, eşinden aynı arzularını ve isteklerini arzulamasını ister. Onu daha fazla bekletsin.

# 5 numaralı telefonu arayın

Adam seni gözlerine nazikçe bakar ve şakalarınıza güler, hoş, empati kurar, – tek kelimeyle, bir gün daha onunla gitmek için ideal bir aday. Ve sonra aniden kız ile son kırılmanın zor geçtiğini itiraf eder. Kendisine oldukça hassas bir adam diyor, ancak bu sözlerin bütün anlamı, sadece “son” aradan 11 ay önce gerçekleşen dikkatsiz bir girişten sonra size açıklandı. Konuşmacı tanıma, gülüşünüzün, saçınızın veya kahkahalarınızın ona bu lanet olası şeyi hatırlattığını kabul eder.

Potansiyel tehdit

Her şey açık – geçmişe bakan güçlü bir şekilde geçmişe bakan adam basitçe yetenekli değil. Bir başkasının hislerini unutmak için rahatlık arıyorsanız, bu tam bir başarısızlıktır. Kalbinizi içten bir ilgi ve özenle ele geçirmeye çalışmak bir şeydir, ama eski tutku hakkında konuşarak sempati kazanmak başka bir hikaye.

6 numarayı ara

İlk randevuda kız annesinden, işinden, eski erkek arkadaşından ve etrafındaki herkesden nasıl nefret ettiğini anlatmaya başlar.

Potansiyel tehdit

İnsanlar genellikle bilmeleri gerektiğini düşündükleri şeyleri anlatırlar. Genç bayan, normal bir ilişki kuramama konusundaki açıklamalarında hemen çalışmaya başladığında, mümkün olduğu kadar hızlı koşar. Aksi takdirde, her şey bir sonraki kurbanın acımasız kaderi hakkında şikayette bulunarak başarısızlık listenizden ve isminizden bahseder.

7 numarayı ara

Senden sonra çağırıyor ve köpeğin kapı ziline tepki olarak havlamaya başladı. Onu sakinleştirirsiniz, ama genç adam bu canavara bir ağızlık koymasını talep eder. Kedinin tıslaması ona “Kedilerden nefret ederim” demek için yeterlidir.

Potansiyel tehdit

Yavru köpeğiniz dünyanın en tatlı yaratıcısı olabilir ama köpekleri sevmeyen birini yeniden eğitmek imkansız. Zaten bir erkekle çıkma aşamasındaysa, evcil hayvanların onaylanmamasını gösterirse, evcil hayvanın ve sevgilinin bir araya gelmesini beklemeyin.

# 8 numaralı telefonu arayın

Adam, her iki dakikada bir akıllı telefonunuzu kontrol etmek zorunda kalmadan fiziksel olarak size, yemeğe, filme veya müziğe odaklanmaya konsantre olamaz. Bu kadar ilginç olan şey büyük bir sorudur. Belki de onunla ilgilenen maçın hangi hesapla bittiğini izler, döviz kurunu inceler veya başka bayanlar ile bir tarih görüşür.

Potansiyel tehdit

Bir erkeğin, ilk buluşma sırasında, sadece ilişki kurmaya çalıştığınız zaman, potansiyel ilişkilerinize odaklanma yeteneği, daha sonra bunlara duygusal olarak nasıl katılacağını açıkça gösterir.

9 numarayı ara

Toplantı sırasında, partner her zaman mutlu olup olmadığınız, restoranın hoş olup olmadığı, içeceğin lezzetli olup olmadığı ya da başka bir yere gitmek isteyip istemediğinizi merak ediyor … Dalgacık mantar değil, o kadar da insan. Duygularınız ve hislerinizle o kadar rahatsız oluyor ki, o da rahatsız oluyor.

Potansiyel tehdit

Bize her başkalarını memnun etmek istediği açıktır, ama oğlan ya da kız memnun etmek çok zor çalıştığında, özsaygı ile ciddi sorunlar var. şu sıralar sevgili harika ilişkilerin mükemmel olduğunu kanıtlamak için boşuna bir ömür geçirmek istemiyorum ve sadece ona idolize Eğer arzu herkes için iyi pereklinilo bir erkekle ikinci buluşmaya giderken bile olmadığını düşünüyorum.

10 numarayı ara

Kız siyasete, dine, insan doğasına, paraya dair görüşlerini anlatıyor, görüşleri ve inançları sizinkilerden tamamen farklı.

Potansiyel tehdit

Elbette, tüm anlaşmazlıklar ilişki için tehlikeli değildir, ancak bazılarında kafanızda bir alarm varsa, sezgilerinize güvenmelisiniz. Bir partneri değiştirmeye çalışmak, değişmek isteyen ve değişmeye hazır olan biriyle olmanın aynı olmadığını unutmayın.

11 numarayı ara

O kaba. Oda arkadaşın, annen ve tanıştığın herkesi boşver. Kabalık olmadan yapabilirsin, ama hayır – restoran yöneticisine bile gelir, çünkü bu alçakgönüllünün bir çifti seninle masaya oturmaya cesaret edebilir.

Potansiyel tehdit

İlk randevu ciddi bir strestir, ancak erkek arkadaşınız olumlu deneyimlere tepki gösteriyorsa, hoş olmayan bir şey olduğunda ne olur?

12 numarayı ara

Üçüncü “Wiskey Sauer” ‘i, neredeyse tamamlamayı bitirdi ya da kesinlikle içmiyor, ama garsonların diğer masalara getirdiği her bira parçasını yakından takip ediyor. Bir seçenek olarak – sizinle görüşme sırasında bile, sürekli akıllı telefona yapışır.

Potansiyel tehdit

Merhaba merhaba, bu bağımlılık! Boş cam ve sağlıksız insanlar hakkındaki sağlıksız endişeler, alkol ile karmaşık ilişkiler olduğuna işaret ediyor. Sosyal ağlarda olduğu gibi, sürekli kontrol etme alışkanlığının, yeni mektuplar ve sms olup olmadığı, bağımlılıklara da atıfta bulunduğunu gösteren çalışmalar vardır. Bağımlılık yapan davranışların üstesinden gelmek çok zordur, ilişki ciddileşmeden önce bunu aklınızda bulundurun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 65 = 66