10 kanálov Instagram, na ktoré by ste sa mali prihlásiť

Instagram mnohí vnímajú ako služba pošle miesto na svete, kde vládne potravinový exhibicionistov muklov s Putami pery a ďalších Bokovky. A naozaj, formát ponúkaný touto fotografiou nemá nič spoločné so serióznou prácou. Každé pravidlo však zahŕňa výnimky. V tomto článku nájdete toľko ako 10 z týchto výnimiek – účty instagramschikov, ktoré vás zaujímalo, obdivovať, alebo dokonca zdesení uvedenú v týchto prácach.

@dguttenfelder

@dguttenfelder Instagram

Fotograf David Guttenfelder (David Guttenfelder) bol v tomto roku uznávaný magazínom TIME ako najlepší autor služby Instagram. A to nie je prekvapujúce, pretože jeho diela pravidelne publikujú Associated Press a National Geographic. Fotografie sú nám prezentované rôznymi kruhmi našej planéty a sú vyrobené v rôznych štýloch.

@philmoorephoto

@philmoorephoto Instagram

Phil Moore je fotograf na voľnej nohe pracujúci vo východnej Afrike. Jeho fotografie exotických krajín a detaily o obyčajnom živote miestneho obyvateľstva umožňujú lepšie poznať tento zle skúmaný región.

@ benlowy

@benlowy Instagram

Ben Lowy (Ben Lowy) je známy ako dokumentárny fotograf a v tejto funkcii bol zverejnený na stránkach TIME. Je obzvlášť dobrý pri zachytení ľudí na rôznych miestach obratu v ich živote. Avšak na svojej stránke v Instagram niekedy veľmi zaujímavé abstraktné diela skĺznu. Tento účet rozhodne stojí za upisovanie.

@michaelchristopherbrown

@michaelchristopherbrown Instagram

Michael Christopher Brown (Michael Christopher Brown) fotografie pre National Geographic, a jej sféra záujmu siaha od každodenného života na Manhattane do občianskej vojny v Kongu. Jeho fotografie boli použité v dokumentoch HBO kanálu, ako aj v špecializovaných publikáciách po celom svete.

@marcusbleasdale

@marcusbleasdale Instagram

Predmet diela Marcusa Bleasdale (Marcus Bleasdale) sa týka najmä dodržiavania ľudských práv. Preto stráca dosť času v krajinách, kde o nich ešte ani nepočuli, a robí tam absolútne jedinečné exotické obrázky. Jeden z autorov, ktorí vedia ako prekvapiť každého s vlastnou fotografiou.

@edkashi

@ edkashi Instagram

Ed Kashi (Ed Kashi) je ďalší fotograf National Geographic, ktorý pracuje na Blízkom východe. V poslednej dobe sa zameriava hlavne na Sýriu, takže ak chcete vidieť, čo sa v skutočnosti deje, prihláste sa na tento kanál.

@randyolson

@randyolson Instagram

Dokumentárne fotografie Randy Olson (Randy Olson) vám umožní nahliadnuť do najtemnejších kútov a málo preskúmaná Indie, Austrálie a Oceánie. Zbavuje nielen život a zvyky domorodých obyvateľov, ale tiež len úžasné scenérie, ktoré v Instagram, nenájdete nikde inde.

@dayzdandconfuzd

@ dayzdandconfuzd Instagram

Čierne a biele fotografie mestských ulíc môžu byť prekvapivo umelecké a práce Davida Ingrahama to dokazujú dokonale. Pri sledovaní jeho kanála môžete navštíviť mnoho miest na rôznych kontinentoch a sledovať ich tajný život v celej škále odtieňov šedej.

@acestyles

@acestyles Instagram

New York fotograf Ariel C je zamilovaný do svojho mesta a tento pocit dokazuje každý svojou vlastnou prácou. Domorodí obyvatelia tohto mesta sú prekvapení svojou schopnosťou nájsť nové perspektívy aj známych objektov a všetci ostatní obdivujú majestátnu krásu metropoly.

@kevinruss

@ kevinfrayer Instagram

Fotožurnalista Kevin Frayer (Kevin Frayer) žije v Ázii a strieľa na Getty Images. Ak sa prihlásite na svoj kanál, uvidíte veľa zaujímavých obrázkov z centra tohto kontinentu. Úžasná kultúra Východu vás nenechá ľahostajná.

Ako môžete vidieť, medzi masívnou dominanciou tuleňov, samojistníkov a talířov s jedlom v Instagrame je možné nájsť skutočné príklady vysokého fotografického umenia. Chcete sa pozrieť na to, čo chcete imitovať a kto sa môže naučiť veľa. A ktoré stojace kanály Instagram viete?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 + = 93