10 naudingų “Google” paslaugų, apie kurias galbūt nežinote

1. “Google” autentifikavimo priemonė

Norėdami saugiai apsaugoti paskyrą, vieno slaptažodžio gali nepakakti. Todėl socialiniai tinklai ir kitos paslaugos vis dažniau naudojasi papildomais apsaugos būdais. Pavyzdžiui, prašoma patvirtinimo kodo, kuris vartotojui siunčiamas SMS žinute arba sukurtas specialioje programoje. “Google Authenticator” yra viena iš šių programų. Ji sukuria su ja susijusias sąskaitas saugumo kodus. Jei esate susirūpinę dėl savo asmens duomenų saugumo, naudokite “Google” autentifikavimo priemonę savo paskyroms.

2. “Google” įspėjimai

Google Alerts tarnyba informuoja apie naujus leidinius, kuriuose yra nuorodos į žodžių ar frazių pasirinktų vartotojas. Jūs galite konfigūruoti kelis įspėjimus, pasirinkite norimas parinktis kiekvienam iš jų: šaltiniai, kalbos, objektas, ir straipsnių bei savo pranešimų dažnį, laiką siunčiant ir Gautieji (arba RSS pašarų), ant kurios jie ateis.

Naudodamiesi “Google Alerts”, nepraleiskite naujienų apie mėgstamiausias įžymybes, įmones, produktus ir kitus dominančius objektus. Jei esate visuomenės veikėjas, galite sekti mintis apie save.

Google Alerts →

3. “Google” šriftai

“Google” šriftų yra didelis laisvų šriftų katalogas, ypač naudingas interneto dizaineriams ir interneto dizaineriams. Patogus išteklių filtras padeda jums greitai rasti norimą šriftą, išdavimo rūšiavimas pagal tipą, pridėta data Populiarumas ir kiti parametrai. Duomenų bazėje yra lotynų ir kirilicos simbolių rinkiniai. Galite pridėti mėgstamiausią šriftą į norimą tinklalapį arba atsisiųsti jį vietiniam naudojimui.

“Google” šriftai →

4. “Google” brėžiniai

Šis redaktorius padės greitai paruošti srautinę schemą, sukurti diagramą arba padaryti užrašus atsisiųstame paveikslėlyje neišeinant iš naršyklės. “Google” vaizdų “integruotas į” Google “Docs” paketą, ir bendrauti su kitais “Google” paslaugų, tokių kaip “stalai” ir “Google Drive”. Todėl “piešinių” galite kurti diagramas pagal jūsų lentelių duomenis ir išsaugoti juos “Google” debesyje.

“Google” piešiniai →

5. “Google” akademija

“Google” akademija – tai paieškos sistema, pagrįsta mokslinių publikacijų tekstais. Ji nuskaito leidyklų, profesionalių bendruomenių, universitetų ir kitų akademinių šaltinių svetaines, kad surastų tekstus pagal prašomus raktinius žodžius. Dėl paieškos rezultatų vartotojas mato nuorodų į fragmentus arba visą mokslinių darbų turinį sąrašą, surūšiuotas atsižvelgiant į citatą mokslininkų ratuose. Svarbu, kad kiekvienoje teksto tarnyboje būtų parodytas panašių publikacijų sąrašas. “Google” akademija gali būti naudinga bet kuriam mokslininkui ar studentui.

Google akademija →

6. “Google” svetainės

Turėdami savo svetainę, atsiveria puiki galimybė reklamuoti idėjas ar produktus internete. Bet ką daryti, jei nežinote, kaip programuoti ir nenorite išleisti biudžeto kūrėjams? Tokiu atveju galite pasinaudoti paslauga “Google Sites” – paprastų svetainių kūrėjas, kuriam nereikalaujama, kad naudotojas turėtų pažangių techninių žinių. Su juo galite greitai sukurti, užpildyti turinį ir paskelbti šablonų tinklalapių rinkinį, kuris pritaikytas jūsų tikslams.

“Google” svetainės →

7. “Google” formos

“Google Forms” – patogi debesų priemonė apklausoms atlikti. Vartotojas konfigūruoja klausimyną su reikiamais laukais, siunčia dalyviams nuorodą ir gauna prieigą prie statistikos pagal gautus atsakymus. Ši paslauga puikiai tinka tiek verslo užduotims, kaip klientų apklausoms, tiek ir vidaus reikalams, pavyzdžiui, svečių sąrašo sudarymui. Formos gali būti pagamintos pagal jūsų skonį, papildo jas vaizdais ir vaizdo įrašais. Apklausos rezultatai pateikiami vizualiose lentelėse ir diagramose.

“Google” formos →

8. Paieška pagal paveikslėlį

Ką daryti, jei randate tinkamą vaizdą, bet tai sugadina kažkieno žymėjimas arba yra netinkamas dydis? Esant tokiai situacijai išgelbėti įrankis “Ieškoti pagal paveikslėlį”, kuriame galite rasti kitų vaizdų kopijų skirtingais dydžiais. Norėdami jį naudoti, turite atidaryti “Google Images” puslapį, spustelėkite fotoaparato piktogramą paieškos laukelyje ir įkelkite pradinį vaizdą. Galite tiesiog vilkti paveikslėlį iš aplanko į paieškos laukelį.

Kai sistema parodo rezultatus, turite pasirinkti “Visi dydžiai” arba “Panašūs vaizdai” – priklausomai nuo to, ko ieškote.

9. Pagalvokite apie “Google”

Informacinis ištekliai Pagalvokite, kad “Google” pristato skaitmeninės rinkodaros pasaulio tyrėjų, tendencijų, idėjų ir atvejų rezultatus. Didelė dalis medžiagos skirta darbui su “Google” produktais. Portale rasite straipsnius iš “Google” personalo ir interviu su kitų kompanijų ekspertais. Ištekliaus turinys sukurtas rusų kalba. Norėdami išvengti trūkstamų naujų leidinių, galite užsiprenumeruoti adresatų sąrašą.

Pagalvokite apie “Google” →

10. “Google Primer”

Naudodami šią programą “Google” padeda rinkodaros specialistams suprasti naujus profesionalius įrankius ir tendencijas. Jame yra anglų kalbos mini kursai apie SEO temas, turinio rinkodarą, analizę, internetinę reklamą ir strategiją. Šią teoriją papildo mažos interaktyvios užduotys, kurios padeda geriau įsisavinti medžiagą. Visos pamokos gali būti atsisiųstos į savo išmanųjį telefoną, kad būtų galima žiūrėti neprisijungus. Daugelis “Primer” kursų yra skirti pradiniam žinių lygiui, tačiau yra ir tų, kurie bus naudingi specialistams, turintiems patirties.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 + = 89