1Pasodas yra nemokamas arba kodėl jūs neturėtumėte naudoti iCloud “Keychain” dabar

“Apple” dar kartą patvirtina atvirkščiai silpną interneto paslaugų saugumą, o jų suderinamumas su “Windows” vis dar yra labai mažas, “iCloud Keychain”, pristatytas kartu su “iOS 7”, vis dar yra tik “1Password” alternatyva. Pastaroji per savo egzistencijos metus pasirodė esanti tik iš geriausios pusės, ir šiandien ją, beje, galima atsisiųsti nemokamai.

Paslauga 1Pasodas buvo maždaug daugiau nei septynerius metus. Programa yra prieinama visose populiariose platformose: “Mac”, “Windows”, “iOS”, “Android”. Savo pagalba galite saugiai laikyti slaptažodžius, kreditinės kortelės duomenis, duomenų bazes, paso informaciją, trečiųjų šalių programų licencijas ir saugomas užrašus. Ši paslauga gali padėti sukurti sudėtingą slaptažodį ir sinchronizuoti išsaugotą informaciją su kitais jūsų įrenginiais naudodamiesi “Dropbox”, “iCloud” arba “Wi-Fi Sync”. Programoje yra įmontuota naršyklė, leidžianti nesijaudinti dėl kredito kortelės duomenų saugojimo pirkdami. Ne visai patogu, bet su “iOS 8” “Safari” pratęsimų atsiradimu, situacija gali pasikeisti.

Apsaugos kūrėjai ypatingą dėmesį skyrė. Pagrindinė slaptažodis, reikalingas norint įeiti į programą, nėra saugomas “iOS” aplanke. Apsauga nuo bruškos jėgos užpuolimo užtikrinama algoritmu SHA512 ir PBKDF2, o kiekvienas jūsų duomenų bazės elementas yra užkoduotas 256 bitų raktą (AES). Beje, teoriškai, dabar jūsų paskyros slaptažodžio pasirinkimas užtruks nuo kelių mėnesių iki vienerių metų. “IOS” visi duomenys yra aiškios formos “Safari” nuostatose. Prarastas įrenginys, kuris nebuvo apsaugotas atrakinimo stadijoje – slaptažodžių ir informacijos apie jūsų korteles saugumas nebebus garantuojamas. Nepaisant to, iCloud Keychain taip pat turi vieną neginčijamą pranašumą – belaidžio tinklo slaptažodžių sinchronizavimą. Po vieno ryšio su saugiu “Wi-Fi” tinklu iš bet kurio įrenginio visi jūsų kiti įtaisai automatiškai prisijungs prie jo.

Nepaisant didžiojo kainų žymens, kuris paprastai buvo 10 dolerių mobiliesiems įrenginiams ir 50 dolerių – su kompiuteriu, “1Password” gavo savo populiarumą ir pripažinimą tarp vartotojų. Šiandien programa yra nemokama “App Store”, ir tai puiki proga išbandyti “iPhone” ir “iPad” funkcijas. “Android” vartotojai taip pat gali atsisiųsti nemokamai ir naudotis 30 dienų pilnai funkcine bandomąją versiją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − 27 =