“Autodesk Homestyler” – patalpų išdėstymo ir interjero projektavimo paslauga

Viena vertus, psichologai kartais rekomenduoja pailsėti, pakeisdami aplinką ir interjerą. Kita vertus, jei norite, kad baldų ar spalvotų tapetų išvaizda jums tikrai patiko, geriausia gerai apgalvoti ir pasiruošti. Čia specialios vizualinio dizaino programos padės vizualizuoti būsimą kambario dizainą. Interneto paslauga Autodesk Homestyler leidžia tiesiogiai naršyklėje pereiti visą namo, buto ar sklypo projektavimo procesą nuo sienų tiesimo iki baldų ir buitinių prietaisų išdėstymo.

“Autodesk” nereikia įmonės pavadinimo, o jo programos yra standartinės 2D ir 3D formato ir vizualizavimo srityse. Autodesk Homestyler  Tai nemokama internetinė programa, skirta kurti savo interjero projektus ir įgyvendinti dizaino idėjas, kuri visiškai atitinka aukštos kokybės, būdingą “Autodesk” produktams.

Norėdami pradėti dirbti redaktoriuje, turite sukurti savo sąskaitą arba prisijunkite naudodami “Facebook” paskyrą. Galite pradėti nuo visiškai tuščios vietos, tada turėsite savarankiškai kurti išdėstymą, statyti sienas ir įdiegti duris bei langus arba atlikti vieną iš parengtų standartinių projektų. Be to, galite naudoti vieną iš daugelio kitų projektų galerijoje saugomų kitų naudotojų kūrinių.

Redaktorius yra padalintas į dvi dalis. Kairėje yra įvairūs objektai – sienos, durys, baldai, interjero ir dekoro dirbiniai. Pagrindinę dalį užima redagavimo zona, kur mes dedame reikiamus objektus ir pritaikome jų savybes. Objektų išdėstymas susidaro paprastu tempimu. Be to, yra meniu juostos viršuje yra komandos, skirtos pakeisti rodinį (2D ar 3D), mastelio slankiklį, kurti momentinius vaizdus, ​​išsaugoti projektą ir tt. 3D režimu yra papildomos vaizdų rodymo valdikliai, labai panašūs į “Google Earth”.

Norėdami parodyti rezultatą, galite naudoti fotografavimo įrankį. Yra keletas tipų: paprastas ekrano vaizdas, didelės skiriamosios gebos nuotrauka (trimatis vizualizavimas) arba apskrita panorama. Be to, galite išsaugoti projekto failą į savo kompiuterį DWG formatu, kad vėliau galėtumėte redaguoti darbalaukio programoje.

Autodesk Homestyler yra iki paprasto limito, dirba tiesiogiai naršyklės programoje, kuriant butą, namą ar sodo sklypą, kurti, redaguoti ir išsaugoti. Visų pirma, jis yra tinkamas mėgėjams naudoti, kad iš anksto planuoti baldų pertvarka, pakeisti namo dizainą ar pertvarkymą. Tačiau programa gali padėti specialistams, kai nėra nieko daugiau galingų, ir dabar būtina parodyti savo pasiūlymus klientui.

Autodesk Homestyler

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 20 = 25