Kaip apeiti “Telegram” užraktą

Nedidelis pasiruošimas leis jums likti “Telegram”, jei jis bus užblokuotas ir ištrintas iš “App Store” ir “Google Play”.

SOCKS5 protokolas

SOCKS5 protokolo naudojimas yra pats lengviausias būdas perkelti duomenis iš kliento į serverį, apeinant užraktą. “Layfhaker” jau pasakojo, kaip konfigūruoti “Messenger” darbalaukio versiją.

Programose “Android” ir “iOS” SOCKS5 palaikymas pasirodė šiek tiek vėliau. Atidarykite “Nustatymai” ir eikite į “Duomenų ir saugojimo” skyrių.

Nustatymai Duomenys

Spustelėkite “Proxy” ir įveskite serverio adresą, prievado numerį, vartotojo vardą ir slaptažodį.

Proxy Serverio adresas

Jei nėra vartotojo vardo ir slaptažodžio, palikite eilutes tuščią. “IOS” programoje SOCKS5 sukonfigūruotas taip pat.

Galimi įgaliojimai čia:

  • Socks Proxy.
  • HideMy.name.

Pasirinkdami, apsvarstykite serverio tipą – jums reikia SOCKS5.

VPN

“Proxy” nerodo anonimiškumo, bet leidžia prisijungti prie “Telegram” serverių, jei IP adresai yra užblokuoti. Anonimiškumui, pranešėjas turi slaptus pokalbių kambarius, bet jūs galite pasiekti visišką apsaugą naudodamiesi VPN paslaugomis prisijungti. Jūs netgi galite padidinti savo VPN serveryje, kad jums nepriklausytų nuo nieko. Štai instrukcija, kuri paaiškins, kaip tai padaryti.

Telefonu

“Android” ir “iOS” yra daugybė VPN programų. Tarp nemokamų ir išbandytų “Windscribe VPN” ir “Browsec” VPN.

Nustatant ryšį nieko nėra sudėtinga. Jei norite naudoti serverį kitoje šalyje, spustelėkite Prisijungti. Kitos galimybės konfigūruoti VPN telefonu Layfhaker susirinko šioje medžiagoje.

Kompiuteryje

Jei naudojate “Messenger” kompiuterio versiją, kompiuteryje įdiekite “TunnelBear”, “OpenVPN” arba “Hola VPN”. Šios programos yra “Windows” ir “Mac” versijos.

Naršyklėje

Norėdami atidaryti Telegram žiniatinklio versiją, galite įdiegti “Tor” naršyklę, kuri pagal nutylėjimą apeina bet kokias spynos arba pridėti VPN plėtinį prie naršyklės.

“Telegram” diegimas pašalinus “App Store” ir “Google Play”

Telegram neseniai buvo pašalinta per kelias dienas nuo “App Store”. Tai netapo problema: “Lifehaker” pasakojo apie tris būdus, kaip “iOS” įdiegti “Telegram” ne “Apple” programų parduotuvėje.

Jei Messenger pašalinamas tik iš “App Store” rusiškojo segmento, tada galite naudoti paskyrą kitoje šalyje, kad įeitumėte į parduotuvę.

Įdiegdami “Pokémon Go” žaidimą, daugelis vartotojų išmoko tai padaryti. Tai galėjo būti naudojama tik JAV, Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje, tačiau tai netrukdė išmaniųjų telefonų savininkams visame pasaulyje užsiregistruoti nemokamai su “American Apple ID” ir tyliai atsisiųsti programą “iOS”.

Naudodami “Android” viskas yra daug lengviau. Sistemos nustatymuose įjunkite programas iš nežinomų šaltinių, tada atsisiųskite failą Messenger ir atlikite diegimą.

Patarimai iš Paulo Durovo

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =