Kaip įgalinti naują “YouTube” dizainą

“Google” dizaineriai nuolat tobulina daugybę įmonės paslaugų. Kartais šie pokyčiai yra nereikšmingi ir sunkiai pastebimi, o kartais visiškai pakeičia produkto išvaizdą.

Paprastai pasauliniai naujiniai ilguoju laikotarpiu išbandomi ribotam vartotojų skaičiui ir tik tada tampa prieinami visiems kitiems. “YouTube” atveju dabar galime pažvelgti į ateitį dabar ir pamatyti, kaip ši paslauga taps po kurio laiko.

Norėdami įvertinti būsimus pokyčius, tiesiog spustelėkite šį paveikslėlį. Antroje pusėje pamatysite naują “YouTube”.Paslaugų sąsaja tapo dar paprasčiausi. Jei jums patinka pakeitimai, kuriuos planuoja kūrėjai, galite juos dabar pritaikyti. Norėdami tai padaryti, atidarykite kūrėjo įrankius sparčiuoju klavišu Ctrl + Shift + I (“Windows”) arba ⌘ + ⌥ + I (“Mac”) ir eikite į skirtuką “Console”.

naujas

Čia įveskite eilutę document.cookie = "PREF = f6 = 4; path = /; domain = .youtube.com"; ir paspauskite mygtuką “Enter” klaviatūroje. Uždarykite kūrėjo įrankius ir iš naujo įkelkite puslapį.

Jei tam tikru momentu norite grįžti prie senojo dizaino, spustelėkite išėjimo piktogramą apatiniame dešiniajame “YouTube” puslapio kampe. Jums bus paprašyta palikti atsiliepimus apie naują dizainą ir grąžinti viską, kaip buvo.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − = 9