Kaip išsaugoti “Instagram” nuotraukas ir vaizdo įrašus be jokių programų ir plėtinių

Kaip žinote, “Instagram” paslaugos kūrėjai nenumatė jokių integruotų įrankių norint atsisiųsti norimas nuotraukas. Tai atliekama siekiant užkirsti kelią kitų žmonių intelektinės nuosavybės, kuri yra paskelbta nuotraukose, pažeidimą.

Tačiau šį apribojimą galima lengvai apeiti. Norėdami tai padaryti, atidarykite “Google Chrome” naršyklės puslapį su norima nuotrauka, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite komandą “Peržiūrėti puslapio kodą”.

išsaugokite

Prieš pasirodydami naujame skirtuke pasirodys html kodo puslapis. Paspauskite Ctrl + F, kad būtų rodoma paieškos eilutė. Jums reikia rasti failą su plėtiniu jpg. Pirmasis puslapio rezultatas parodys reikiamą nuorodą. Tiesiog nukopijuokite jį ir atidarykite jį naujame naršyklės skirtuke.

išsaugokite nuotraukas iš

Po to, jūs turite išsaugoti nuotrauką tik savo kompiuteryje. Tai galite padaryti kontekstiniu meniu, kuriame turėtumėte pasirinkti komandą “Išsaugoti nuotrauką kaip”.

išsaugokite nuotraukas iš

Kaip matote, labai lengva atsisiųsti mėgstamą nuotrauką iš “Instagram”. Norėdami išsaugoti vaizdo įrašą, turėtumėte veikti tuo pačiu algoritmu, ieškokite tik failų su plėtiniu mp4.

Tačiau verta prisiminti, kad visi darbai, kuriuos paskelbia kiti žmonės, yra jų turtas. Todėl net neturėtumėte net bandyti juos naudoti savo projektuose, straipsniuose, pristatymuose ar pelnui.

Instagram →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 4 =