Kaip išvalyti “Gmail” paskyrą nuo nieko nereikalingos

2004 m. “Gmail”, turinti gigabaitą laisvos vietos, atrodė kaip pasaka. Niekas nebūtų galvojau, kad toks didžiulis langelis kada nors būtų išvalytas. Šiandien parduotuvė išaugo 15 kartų, bet noras pašalinti tūkstančius raidžių iš daugelio iš mūsų neišeina.

Problema slypi ne tik laisvoje erdvėje, bet ir nesuskaičiuojamo skaičiaus neskaitytų ir tiesiog nereikalingų pranešimų. Tikrinamas įeinantis sąrašas tampa kankinimu, o etikečių paieška ir sistema tampa nenaudinga.

Tačiau “Gmail” dėžutėje dar gali būti suteiktas antrasis gyvenimas.

Ištrinti visus el. Laiškus

Pirmasis žingsnis – visiškai išvalyti pašto dėžutę. Iš pradžių pageidaujama sukurti visą dėžutę atsargine kopija naudodami įrankį “Google Data Export”. Tada jį galima atidaryti per pašto klientą, pvz., “Mozilla Thunderbird”. Dėžutės saugojimas gali užtrukti kelias valandas ar net dienas – tai priklauso nuo jo apimties. Tačiau šis procesas atliekamas “Google” serveriuose, todėl nereikia, kad jūsų kompiuteris būtų įjungtas.

Jūs taip pat galite perkelti labiausiai naudingus ir reikalingus pranešimus į kitą paskyrą per darbalaukio el. Pašto klientus per POP arba IMAP.

Būk atsargus! “Lifehaker” neatsako už svarbius laiškus, kuriuos galite netyčia pašalinti.

Paprastai el. Laiškų ištrynimas yra paprastas procesas. Eikite į “Gmail” puslapį su visais pranešimais, pažymėkite atitinkamą langelį viršutiniame kairiajame kampe ir spustelėkite “Visos visos grandinės” dešinėje. ” Po to, jums reikia tiesiog spustelėti krepšelio piktogramą ir patvirtinti veiksmą.

Laiškai bus įtraukti į krepšelį, esantį kairėje esančiame meniu. Eikite į jį ir spustelėkite “Ištuštinti šiukšliadėžę”. Taip pat patikrinkite šlamšto aplanką, kad įsitikintumėte, jog dabar jūsų paskyra visiškai išvalyta.

Ištrinkite nereikalingus kontaktus

“Gmail” savarankiškai įrašo žmonių, su kuriais jūs sutinkate, kontaktus. Tai yra didelis paslaugos pliusas, tačiau čia yra neigiamas dalykas: jei jūs nerūpestingai tvarkysite funkciją, kontaktų sąrašas gali virsti netvarkinga krūva. Netikėtai Android smartfon telefonų knygoje gali pasirodyti asmuo, kurį rašėte tik vieną kartą ir net dar prieš dešimtį metų.

Šiuo atveju viskas yra šiek tiek sudėtingesnė nei raidėmis, nes kontaktai sinchronizuojami tarp skirtingų “Google” paslaugų. Idealiu atveju jums reikia ištrinti visus nenaudingus el. Pašto adresus, išsaugoti svarbius adresus ir nepažeisti telefono numerių.

Pradėkite nuo kontaktų puslapio, būtent iš “Kiti adresai” kategorijos skirtuke “Daugiau”. Yra žmonių, kuriuos “Gmail” gali rekomenduoti įvesti pašto adresą, bet kurį patys nepavyko įtraukti į kontaktus. Pažymėkite visus nereikalingus žmones, pažymėdami juos, spustelėkite trijų taškų piktogramą dešinėje viršuje, tada spustelėkite Naikinti. Taip pat galite patikrinti skirtuką “Susiję kontaktai” dublikatus.

Po to verta nueiti per pagrindinį kontaktų sąrašą rankiniu būdu ir užbaigti tai, kas buvo pradėta. Jei norite, kad sąrašas nebūtų automatiškai atnaujinamas, eikite į skirtuką “Bendra” “Gmail” nustatymuose ir šalia “Automatinio užpildymo kontaktų” pasirinkite parinktį “Nepridėti kontaktų automatiškai”.

Pradėk nuo nulio

Būtina pasirengti būsimoms raidėmis ir, jei įmanoma, juos užkirsti. Būkite atsargūs palikę savo dėžutę kitoje manekeno tarnyboje. Jei per vėlu ir jūsų paštas atsirado šimtų kompanijų bazėse, galite sukurti naują “Google” paskyrą. Jei pageidaujama, senus pranešimus galima perkelti naudojant aukščiau paminėtus POP ir IMAP protokolus.

Svarbu žinoti, kad “Gmail” adresai neskaičiuojami. Laiškai, siunčiami į [el. Pašto apsaugą] ir [el. Pašto apsaugoti] adresai, bus pateikti toje pačioje langelyje. Todėl, užsiprenumeravę ne itin svarbias paslaugas, įveskite adresą taške toje pačioje vietoje. Taigi galite greitai išspręsti įvairius naujienlaiškius ir juos ištrinti.

Rekomenduojama reguliariai valyti dėžutę iš senesnių nei kelių mėnesių raidžių. Jei įvedate paieškos juostą older_than: 1y, tada “Gmail” parodys visus gautus el. laiškus daugiau nei prieš metus. Taip pat galite tai padaryti, pavyzdžiui, mėnesiais: tokiu atveju reikia pakeisti raidę y apie m. Pridėkite komandą prie paieškos užklausos yra: nesvarbu, iš sąrašo išskirti pranešimus, pažymėtus “Svarbus”. Išsamus paieškos komandų sąrašas pateikiamas pagalbos skyrelyje.

“Gmail” tinkamai organizuoja el. Laiškus, nustatydama gautuosius. Norėdami tai padaryti, spustelėkite dešinį mygtuką ant įrankio ir spustelėkite atitinkamą mygtuką. Jei paslauga siunčia pranešimą netinkamai kategorijai, vilkite ją rankiniu būdu į pageidaujamą: “Gmail” prisimins jūsų pasirinkimą ir nebus klaidų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − 42 =