Kaip rasti asmenį internete el. Pašto adresu

Velnio tuzinas PS / 2 jungtis, iš iškarpos iš vytos poros kabeliu krūva, diskelyje į 5.25 “(arba dvi 3,5”), vaizdajuostė įrašymo Kashpirovsky spektakliai, šiek tiek WD-40 (niekada skauda) ir mini, kad gavo laišką iš nežinomo siuntėjo  Šiuolaikinės “Baba Yaga” paruošta paruošta! Ir kaip kitaip, be magijos, sužinokite, kas parašė jums el. Laišką?

Dažnai žmonės, siunčiantys jums laišką, sąmoningai neatskleidžia savo asmenybės, ar broliai pamiršti pristatyti save. Ir veltui! Galų gale draugiškesnis ir produktyvesnis bendravimas įvyksta tarp asmens ir asmens, o ne asmuo ir nematomas asmuo. Šiame straipsnyje parodysiu, kaip pabandyti sužinoti didžiausią informaciją apie siuntėjo-inkognito jo el. Pašto adresą.

Geografinės vietovės apskaičiavimas

“WolframAlpha”, “YouGetSignal” ir kitų panašių įrankių, skirtų siuntėjo geografinei padėčiai nustatyti pagal IP adresą, informacija negali būti laikoma išsamia.

Wolframalpha

Dažnai matysite klaidingus ar paviršutiniškus rezultatus, pavyzdžiui, tik išvykimo šalį. Bet verta pabandyti laimėti.

vizualinis maršruto įrankis

Kaip sužinoti savo IP adresą? Jei naudojate “Gmail”, spustelėkite mygtuką “Daugiau”, esantį priešais el. Pašto antraštę. Pasirinkite “Rodyti originalą”. Atsidariusiame serviso lange raskite eilutę “Gauta: iš”. IP adresas yra jūsų kišenėje.

gmail

Tokių paieškų rezultatai gali skirtis priklausomai nuo programinės įrangos, naudojamos siunčiant pranešimą, ir nacionalinių interneto paslaugų teikėjų gudrybių. Apskritai, verta bandyti kiekvienu atveju ir pamatyti rezultatą.

Ieškoti “Facebook”

“Facebook” turi daugiau nei milijardą naudotojų, todėl labai tikėtina, kad siuntėjas turi profilį šiame socialiniame tinkle. Ne visi žino, kad “Facebook”, skirtingai nei “LinkedIn” ir dauguma kitų socialinių tinklų, leidžia žmonėms ieškoti žmonių el. Paštu. Tiesiog įklijuokite adresą į paieškos laukelį, o “Facebook” iš karto nurodo profilį, jei jis susietas su el. Pašto adresu.

facebook

Rasta, bet profilis nėra informatyvus? Įkelkite savo paskyros nuotrauką į “Google” vaizdų paiešką. Galbūt šis paveikslėlis yra avataras ir kiti socialiniai tinklai, kurie suteiks jums daugiau informacijos.

Ieškoti kitais socialiniais tinklais

Ką daryti, jei “Facebook” nesuteikia jokių rezultatų, ar profilio vaizdas nėra paskyros savininko nuotrauka? Rasti į kitus socialinius tinklus!

Pažiūrėk į “KnowEm” puslapį. Interneto priemonė leidžia greitai sužinoti, kokiomis paslaugomis jau naudojamas vienas ar kitas slapyvardis. Pavyzdžiui, jei gavote el. Laišką iš [el. Pašto apsaugota], galite įsivaizduoti, kad registruojant socialinius tinklus buvo naudojamas raidžių ir skaitmenų derinys prieš simbolį “šuo”. Todėl verta išbandyti vardo pavardės paiešką.

žinoti

“Chrome” naudotojai gali įdiegti “Vibe”. Išplečiant rodomas asmens “kortelė”, kai užvedate e-pašto adresą. “Vibe” paieškos rezultatai gali suteikti informacijos kalną arba visiškai jį nusiminti.

Paieška pagal specializuotas paslaugas

Galiausiai, jei visi bandymai buvo veltui, galite kreiptis į specializuotas paslaugas žmonėms, ieškantiems internete. Pavyzdžiui, “Spokeo” ar “Pipl”. Abi svetainės leidžia jums atlikti užklausas el. Pašto adresu, tačiau “Spokeo” turi didelę bazę.

Pipl

Tačiau svarbu, kad Spokeo pateikti duomenys būtų prieinami tik sumokėjus naudojimo normą.

spokeo

Sunku įsivaizduoti, ką turėtų sudominti laiško siuntėjas, kad galėtumėte paskelbti 4 dolerius už nuorodas į jo asmenį žiniatinklyje. Gal tai pasidalinti?

Išvada

Labiausiai tikėtina, kad siūlomos paslaugos ir metodai padės jums išsamiau susipažinti su jūsų pašnekovu. Kodėl “labiausiai tikėtina”? Kadangi gudrybės dirbs tik tiems el. Pašto adresams, kurie jau “užsidegė” žiniatinklyje.

Ir kokį patarimą galėtumėte pasiūlyti?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 62 = 63