Kaip sukurti “Instagram” mozaiką

Kas yra mozaika?

Tiesiog pažvelkite į tai, ką jie daro savo paskyrose, pvz., @ Micahnotfound arba @ c.syresmith. Jūs galite padaryti tą patį.

Kaip padaryti?

Desktop redaktoriai

Bet kurią grafinę redaktorių, pvz., “Photoshop” arba “GIMP”, galite padalinti nuotrauką į lygias dalis. Tiesiog atidarykite nuotrauką redaktoriuje, padalykite ją į vienodas kvadratas ir išsaugokite kiekvieną dalį atskirame faile.

Photoshop

“View” meniu pasirinkite “Rodyti” → “Tinklelis”. Eikite į meniu “Redaguoti” ir atidarykite “Nustatymai” → “Gidai, grotelės ir fragmentai”.

Galite padalyti vaizdą į dalis, priklausomai nuo to, kokią panoramą norite sukurti. Tiesiog įveskite pageidaujamą vertę lauke “Vidinis padalijimas”.

Dabar, kai jūsų vaizdas yra padalintas į dalis, pasirinkite ir nukopijuokite reikiamus fragmentus į atskirus failus.

GIMP

Eikite į “View” meniu ir įjunkite parinktis “Show grid” ir “Cling to grid”. Tada spustelėkite “Image”, pasirinkite “Configure Grid” ir padalykite vaizdą į dalis.

Pasirinkus vaizdų dalis po vieną, kopijuokite ir išsaugokite juos atskirais failais naudodami “Failas” → “Sukurti” → “Iš iškarpinės”. Norėdami pagreitinti procesą, naudokite klavišus Ctrl + C ir Shift + Ctrl + V.

Interneto paslaugos

Galite padalinti nuotrauką į lygias dalis naudodamiesi interneto paslaugomis, tokiomis kaip Griddrawingtool.com ir Imgonline.com. Tai greičiau ir lengviau.

Kai vaizdas yra iškirptas, galite pradėti atsisiųsti. Tiesiog nepamirškite, kad pirmiausia reikia įkelti nuotraukos apačioje dešinėje, o viršutinė kairė – paskutinis.

Mobilios programos

“Instagram” sukuria daugybę mobiliųjų programų, kurios sukuria ir įkelia mozaikos. Su jais nereikia nerimauti dirbti grafiniuose redaktoriuose.

“iOS”

Tinklelis

Ši programa gali suskaidyti nuotraukas ar vaizdus, ​​kuriuos sukūrėte savo galerijoje. Tiesa, turėsite atsisiųsti fragmentus “Instagram” vienu metu.

Tinkleliai

Kita paraiška nuotraukoms padalyti į dalis. Jums nereikia kiekvieną fragmentą įrašyti atskirai, nes programa yra sukurta galimybė siųsti fragmentus tiesiai į “Instagram”. Galite pasirinkti spalvas ir gradientus fragmentams, kad galėtumėte įvairinti savo mozaiką.

“Android”

9 kvadratas

Labai paprasta programa, nuotrauka apkarpyta ir įkeliama į Instagram. Galite pasirinkti tinklelio dydį 3 × 1, 3 × 2, 3 × 3, 3 × 4 arba 3 × 5.

9Cut

Analoginis 9 kvadratas, visiškai funkcionalus.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 6