Muzika dėl nuotaikos: 5 paslaugos, kurios padės jums pasirinkti tobulą grojaraštį

VibesMood

nuotaikos muzika

Pasirinkite vieną iš penkių galimų variantų: muzikos pabusti, atsipalaiduoti, sielvarto, sukurti romantišką atmosferą ar gauti energijos pagyvėjimą. Kiekvienoje kategorijoje yra keletas grojaraščių, iš kurių galima rinktis, kad tiksliau patektų į tinkamą nuotaiką.

VibesMood →

Moodfuse

nuotaikos muzika

Ši paslauga siūlo didžiausią galimų požiūrių ir veiksmų sąrašą, taigi, grojarašte neprarasite jo. Ekrane parodomi “YouTube” vaizdo įrašai: galite ne tik klausytis muzikos, bet ir žiūrėti įrašą. Tiems, kurie nenori kenčia nuo pasirinkimo, yra magiškas mygtukas atsitiktinis, kuris išleidžia atsitiktinį grojaraštį.

Moodfuse →

Yandex.Radio

muzika jaukiai nuotaikai

“Yandeks.Radio” galite pasirinkti dainas ne tik pagal žanrą, bet ir priklausomai nuo jūsų nuotaikos ar profesijos. Sistema atsižvelgia į vartotojo veiksmus (klausantis faktų ar praleisti takelius, vertinimą “kaip” ir “nepatinka”), ir remiantis šia informacija yra muzikos pageidavimus sąrašą. Radijas pritaikys tau ir tavo skoniui, o tada atiduos atitinkamą muziką.

Yandex.Radio →

InMood

linksma muzika pralinksmėti

Tai paprasta: žymų debesyje pasirinkite nuotaiką, o paslauga sukuria grojaraštį. Grojaraščius atlieka patys vartotojai, ir po registracijos jūs taip pat galite balsuoti, gauti takelius nuotaika ar ne. Galite pridėti mėgstamų dainų. Be to, žaisdami dainą, rodoma išsami informacija apie atlikėją ir panašių atlikėjų sąrašą.

InMood →

Best-Muzon.me

nuotaikos muzika

Ši svetainė turi didelę grojaraščių rinkinį: muziką rusų ir užsienio atlikėjų, instrumentines kompozicijas, skirtingų žanrų muziką ir skirtingas veiklas. Yra ir kolekcijos nuotaikai: rytas, linksmas, darbingas, romantiškas … Patys takeliai gali ne tik klausytis, bet ir atsisiųsti.

Best-Muzon.me →

Ir kokias paslaugas žinote?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 77