Skore – paslauga, skirta saugoti ir dalintis nuorodomis ir dokumentais

Internetu yra daug paslaugų, kurios leidžia jums saugoti įvairių tipų turinį. Failai yra patogiai įkelti į “Dropbox”, nuotraukos yra logiškai saugomos “Pinterest”, “YouTube” – tai vaizdo įrašas, o “Evernote” yra geriausių pastabų. Problema yra tai, kad kiekvieną kartą, kai keičiasi šias paslaugas, kyla pavojus.

“Skore” leidžia jums saugoti duomenis iš beveik visų populiarių paslaugų, taip pat naudotojų failų, dokumentų ir vaizdo įrašų. Jis gali būti integruotas į tokias platformas kaip “YouTube”, “Slack”, “Google” diskas, “Dropbox”, “SlideShare” ir pateikia joje esančią informaciją viena intuityvi sąsaja.

Tačiau svarbiausias šios paslaugos pranašumas yra komandinio darbo įrankių prieinamumas. Galite sudaryti lentą su nuorodomis, failais ir dokumentais, prieinamais kolegoms, po to jie galės jį naudoti lygiateisiškai su jumis ir taip pat dalyvaus bendrame pokalbyje. Tai leidžia “Skore” naudoti vidinei duomenų bazei sukurti mažoje įmonėje arba atskiroje projekto grupėje.

Skorio dalis

Norėdami pridėti turinį Skore paslaugų duomenų bazėje, yra “Google Chrome” naršyklės plėtinys. Galite naudotis paslauga nemokamai (su tam tikrais apribojimais) arba už mokestį. Pastaruoju atveju kiekvienam vartotojui turite sumokėti 2 JAV dolerius per mėnesį.

Skoras →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 3 =