Socialcit – vienintelis įrankis, kuris reikalingas “Instagram” pažangai

Skirtingai nuo kitų programų ir paslaugų, susijusių su konkrečiomis užduotimis, Socialcit apima visus niuansus, kurie gali kilti skatinant Instagram sąskaitas. Tai įrankis, sukurtas profesionalams profesionalams.

Kaip tai veikia

Skatinimas bet kuriame socialiniame tinkle yra begalinis monotoniškų veiksmų pasikartojimas, o “Instagram” nėra išimtis. Kad susidomėtumėte auditorija ir pritrauktumėte naujų abonentų, turėsite ilgų ir nuobodų mėgstamų rinkinių, komentarų įrašų ir nusiųsite prenumeratų užklausas. Tačiau visa ši rutina gali būti visiškai automatizuota Socialcit pagalba. Tai yra jo pagrindinis tikslas.

Naudodamiesi programa galite iškrauti “Instagram” paskyrą net be vieno abonento. Socialcit leidžia jums sudaryti auditoriją, sunaikinti nesusijusius tolesnius veiksmus ir bendrauti su sukaupta vartotojų baze. Ir visiškai be režimu be jūsų dalyvavimo ir lygiagrečiai kelių sąskaitų.

Čia, iš kokių etapų susidaro grandinė, kurios rezultatas bus norimas rezultatas.

Abonento bazės kolekcija

Socialinė kolekcija: prenumeratoriaus bazinė kolekcija
Pagrindinis programos langas

Jums tik reikia įdėti užduotis prieš programą, ir ji bus padaryta pati. Pagrindinės užduotys yra keturios: prenumerata, prenumerata, pritarimas ir komentarai. Kiekvienas iš jų yra atliekamas automatiniu režimu ir atsižvelgiant į nurodytus parametrus.

“Socialcit” yra daug variantų ir galimybių, turinčių įtakos rezultatams. Pagal numatytuosius nustatymus jie yra sukonfigūruoti optimaliems parametrams, tačiau, jei norite ir tam tikros užduoties keisti sau, galite gauti bet kokią detalią informaciją.

  • Prenumerata. Kaip rodo pavadinimas, ši užduotis yra atsakinga už kitų naudotojų prenumeratos užklausų siuntimą, kurių atrankos kriterijai yra lanksčiai pakoreguoti pagal populiarumą, maišytuvus, trikampius ir pan.
  • Atsisakymas. Atvirkštinis veiksmas, kuris leidžia jums išvalyti paskyrą iš abipusių prenumeratų ir atsisakyti prenumeratos pagal tam tikrą skaičių naudotojų pagal planą. Visa tai, žinoma, automatiniame režime.
  • Laiki. “Hounds” uždaviniai taip pat susidaro dėl įvairių sąlygų. Pavyzdžiui, bendras skaičius, naudotojų palūkanų skaičius, taškų hitai ir dar daugiau.
  • Komentarai. Galima komentuoti naudotojų sąrašą arba nurodytus raktinius žodžius, pagrįstus naudotojo ir etiketės apribojimais, taip pat bendrą komentarų skaičių.

Be to, bendrosios planavimo sąlygos veikia visoms užduotims. Galite iš anksto suplanuoti intervalus ir pristabdyti bet kokį veiksmą ir automatiškai paleisti sugeneruotą scenarijų. Tuo pačiu metu “Socialcit” paskatins tam tikrų veiksmų, kurie buvo nustatomi pagal patirtį, ribas ir sustabdo užduoties vykdymą, jei atsiranda klaida.

Formuoti auditoriją

Socialinė kolekcija: auditorijos formavimas
Puslapių rinkimas pagal geografinę vietovę

Kadangi “Socialcikit” yra visas programinės įrangos paketas reklamai, o ne tik abonentų skaičiaus didinimo priemonė, jis turi daug daugiau galimybių. Vartotojas analizatorius yra vienas iš jų.

Ši funkcija leidžia rinkti visas puslapių bazes, pasirinktas pagal nurodytus kriterijus, ir naudoti šiuos pavyzdžius, kad jūsų produktai būtų reklamuojami tikslinėje auditorijoje. Kaip kriterijus galite nurodyti naudotojų, jūsų konkurentų prenumeratorių, “hashtags”, “VKontakte” grupės ar aktyvios auditorijos vietą, atsižvelgiant į norimų ir pastabų skaičių.

Kiekviename iš būdų yra daugybę galimybių, kurias galite nustatyti savo nuožiūra. Pvz., Geografinės padėties parinkimas naudojant geografinius taškus naudotojo paskelbtose nuotraukose bus naudingas kuriant sąrašus, kuriais bus reklamuojamas jūsų prekės ženklas ar paslaugos tam tikrame regione.

Auditorijos filtras

Socialinė kolekcija: auditorijos filtras
Filtruokite auditoriją naudodami filtrus

Nesvarbu, kaip tiksliai nustatote duomenų bazės ir pasirinkčių paieškos kriterijus, auditorijos kokybę vis tiek galima pagerinti analizuojant ir išfiltruojant neaktyvius ir nereikšmingus profilius. Šiam tikslui tarnauja “auditorijos filtras”.

Be tokių trivialių dalykų kaip seksas ir privatumas, filtravimas atliekamas pagal daugiau nei 10 kriterijų, nuo veiklos rūšių ir paskyros metrikų, kad puslapių ar naudotojų vardų apibūdinimas būtų sustabdytas.

Sąveika su sąrašais

Aktyviai dirbdami su “Socialcit”, ypač jei vienu metu reklamuojate kelias paskyras, sukursite teminius sąrašus, su kuriais turėsite dirbti ateityje. Patogumui, programa suteikia mechanizmą, kaip su jomis bendrauti.

Sąrašus galima suskirstyti į keletą nedidelių arba sujungti į vieną didelį, taip pat pašalinti dublikatus iš sudėtinių sąrašų. Kiekviena parinktis yra individualiai konfigūruojama.

Masinės operacijos

Savitąja “Socialcit” savybė yra masinė sąveika su sąskaitomis ir įvairiomis veiklos rūšimis. Tai apima automatinę profilių registraciją, kuri leidžia surinkti reikiamą techninių paskyrų duomenų bazę, profilio redaktorių ir automatinį įrašą pasirinktoms nuotraukoms paskelbti nurodytu laiku be jūsų dalyvavimo. Be to, yra tokių funkcijų kaip autolaying ir automatinis komentavimas, kurie yra atsakingi už tai, kad būtų automatiškai įteikiami mėgėjai ir atitinkamai pridedami komentarai.

Kas dar?

Norėdami apibūdinti visas “Socialcit” galimybes, nepakanka vieno straipsnio, todėl mes sustojome tik pagrindinėmis funkcijomis. Išsamų sąrašą ir išsamią kiekvieno įrankio apžvalgą galima rasti išsamiose žinių bazėse oficialiame tarnybų forume. Ir pagaliau noriu trumpai paminėti keletą naudingų ir įdomių galimybių vienoje eilutėje.

  • Paskyros valdytojas. Socialcit gali vienu metu dirbti su keliomis paskyromis, taigi yra atskiras jų tvarkymo įrankis.
  • Darbas per tarpinį serverį. Galimybė naudoti tarpinius serverius, įskaitant partnerystę su nuolaidomis.
  • Patvirtinimų automatizavimas. Pati programa gali įvesti SMS patvirtinimo kodus ir atpažinti “captcha”.
  • Įkelti į sistemą. Gebėjimas paskirstyti kompiuterio išteklius daugkartinėse užduočiose.
  • Komunikacijos kokybė. Šablono pasirinkimas priklauso nuo ryšio greitį, jis automatiškai koreguoja įvairius parametrus, pvz., Laiko tarpus ir laiko tarpą užklausoms.

Kas gaus naudos iš Socialkit

Tokį reklamavimo priemonę, kaip “Socialinė Kitas”, reikalauja bet kuris verslas, o ne tik SMM agentūrų specialistai. Restoranai, parduotuvės, kino teatrai, fitneso klubai – paslauga bus naudinga visiems, kurie rūpinasi savo prekės ženklo pripažinimu, sėkmingai reklamuojant produktą tikslinei auditorijai ir sudarant pranašumus prieš konkurentus.

Privalumai

Pagrindinis “Socialcit” pranašumas yra neįtikėtinas nustatymų skaičius, leidžiantis labai tiksliai filtruoti naudotojus pagal skirtingus kriterijus. Antroji paraiškos prigimtis yra visapusiškas reklamos skatinimo būdas, kuris vienoje vietoje sujungia visus reikalingus įrankius. Geografinis taikymas, sąrašai, multithreading yra dar keletas Socialkomo trupių, norint pasiekti rezultatą.

Kaina:

Norėdami susipažinti su programos funkcijomis, kūrėjai pateikė bandomąją versiją. Tai visiškai nemokama ir skiriasi nuo užbaigimo tik ribojant paskyrų skaičių ir prieigą prie pažangių funkcijų.

Socialcit reklamos kaina priklauso nuo licencijos trukmės: kuo ilgesnis terminas, tuo pigiau naudotis paslauga. Vienos reklamos dienos kaina kainuoja nuo 23 iki 43 rublių. Tuo pat metu naudotojai, kurie persijungia iš kitų paslaugų, gauna 30% nuolaida.

Jei ieškote pilno įrankio, skirto reklamuoti savo paskyrą nuo A iki Z, jūsų pasirinkimas yra Socialcit. Tai tikrai vienintelė “Instagram” programa, skirta pritraukti auditoriją ir gauti naujų klientų.

Pabandykite Socialkit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1