1 saat boyunca herhangi bir meslek için bir şirket nasıl bulunur

GotYou konum belirleme servis öncelikle gerçek iletişim için tasarlanmış: ilginç olaylar ve yeni yerler bulmak, insanlarla tanışmak randevu ve gerçek hayatta iletişim kurarlar.

Diğer sosyal hizmetlerden farklı olarak, GotYou tam olarak konumunuza, neyin peşinde olduğunuza odaklanır.

Ve bir saat içinde kendinize bir şirket bulabileceğiniz faydalı bir özellik olan “Let us …” gibi birçok yeni fırsat sunuyor.

Bu arada, GotYou servisinin iOS, Android ve Windows Phone için bir web sitesi ve bir mobil uygulaması var. Böylece, nerede olursanız olun toplantıları görüşebilir ve evinizin, ofisinizin, favori parkınızın yakınında veya hemen yanınızda bir şirket arayabilirsin.

Biraz sonra, “Hadi gidelim” özelliği hakkında konuşacağız, ve şimdi hizmetin kendisinin yetenekleri hakkında biraz konuşacağım.

Yeni olaylar, insanlar, kurumlar

GotYou’da kendiniz hakkında fotoğraf ve bilgi ekleyebileceğiniz kendi profiliniz var. Kayıt olduktan hemen sonra, yeni kişileri arayabilir, haritadaki veya listedeki kullanıcı profillerini görüntüleyebilir, size uygun olanları hızlıca bulmak için cinsiyet veya yaş gibi filtreler belirleyebilirsiniz.

menü  search_people

İlgilendiğiniz profillere abone olabilir, hediye gönderebilir ve özel mesaj yazabilirsiniz – genel olarak tanışın ve iletişim kurun.

sohbet  feed_mine

Eğer neşeli partiler ve flaş çetelerin katılan bir çok insan bir araya çünkü olaylar için daha fazla ilginç arama, bulunduğunuz şehirdeki konser, sergiler ve diğer ilginç etkinlikleri katılırlar.

Siz kendiniz bir etkinlik yaratabilirsiniz, örneğin, tüm aboneleri karaoke etmeye davet edin veya herkesi tanımak ve eğlenmek için pistte bir kalabalığı toplayın.

search_events  feed_event

GotYou’da kurumlar hakkında bilgi var. Şehrin farklı kafeleri, sinemaları, kulüpleri ve diğer kurumlarının yanı sıra eylemler, yeni partiler, konserler ve benzeri etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

search_places  profile_place

İlginç olayların yokluğunda sıkılmamak ve diğer insanları daha hızlı tanımak için oyunlara katılabilirsiniz, örneğin sempati oyununda.

Bu oyunda, GotYou kullanıcılarının portrelerini görüyorsunuz ve kişiyi beğenip beğenmediğinizi not edin. Görüşleriniz birbiriyle çakışırsa, iletişimi başlatmak daha kolay olacaktır.

sempati

İsterseniz, hızlı buluşma ve herhangi bir meslek için uygun bir şirket istiyorsanız, sadece “Hadi …” işlevini kullanın.

Kendinize teklif verin ve en iyisini seçin

Yukarıdaki özelliklerin hepsi tüm platformlarda mevcuttur, böylece tanışabilir, fikirlerinizi sunabilir ve Internet’in kullanılabilirliği ile her yerden toplantılar yapabilirsiniz.

profile_user

Diyelim ki bir ofiste çalışın ve yakındaki bir kafede yemek yemek isteyin, ancak bir şirketiniz yok. Profili, GotYou’da aç, “Let’s …” item “Lunch together” yazıp bekle.

Teklifiniz yakındaki tüm insanlar tarafından görülecektir ve cevap vermek isteyenler bir saat içinde görecektir. Sadece doğru kişiyi seçebilirsiniz, ve voila – şirket öğle yemeği için bulunur.

Benzer şekilde, rahat bir yerde çay veya toplantılar bir fincan tatlı konuşmak arasında değişen ve aklına gelen şafak bir toplantı ve tüm inanılmaz fikirle biten herhangi sınıflar için bir şirket bulabilirsiniz.

Eğer böyle devam “zaten gitti”, “gerekli artık” kendin silmek veya yazmak zorunda ve kalmamak kısa sürede teklifinizi yanıt vermek ve kullanıcıların geri kalanı için doğru insanı seçmiş olduğu, bu alakasız olur.

Böylece, GotYou kullanarak, fikirlerinizi bir saat içinde veya daha hızlı bir şekilde ilgilendiren insanları bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizin ne kadar artacağını ve ne kadar hızlı gerçekleşeceğini tahmin edebilirsiniz. Her durumda, kendiniz denemeye değer.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =