2Gis – dabar ir “iPhone”

Jei jau esate susipažinę su 2GIS paslauga, greičiausiai jums reikės perskaityti antraštę ir nedelsiant eiti į “App Store”, kad įdiegtumėte šią programą. Jei dėl kokios nors priežasties dar nepavyko susipažinti su šia paslauga, aš jums išsamiau pasakysiu, kas yra iPhone 2Gis.

Trumpai tariant, “2Gis” yra kartografinė programa, kurioje daug dėmesio skiriama įvairioms įmonėms ir organizacijoms. Iki šiol ši paslauga buvo labiausiai paplitusi tarp įvairių organizacijų darbuotojų, tačiau dabar ji vis populiaresnė namų naudojimui. Šiuo metu 2Gis turimi žemėlapiai 140 miestų Rusijos ir Ukrainos ir daugiau nei milijonas įvairių įmonių ir organizacijų. Praktiškai 2Gis yra patogiausias būdas gauti informacijos apie organizaciją.

“IPhone” versija, kaip man atrodė pagrindiniame skirtuke, pirmiausia yra skirta privačiam, o ne verslo poreikiams. Paraiška pasirodė labai gražiai ir patogiai.

Kai pirmą kartą pradėsite, jums bus pasiūlyta pasirinkti ir įdiegti jums dominančių miestų žemėlapius. Tai, kad visi žemėlapiai yra neprisijungę, pirmiausia turėtų būti malonūs “iPod Touch” savininkams.

Pirmame skirtuke, kurį matote įdiegę žemėlapius, yra pagrindinės kategorijos ir paieškos eilutė. Antrame skirsnyje yra išsamesnis bendrovių katalogas. Tai labai patogu, kad ieškodami jūs galite rūšiuoti įmones abėcėlės tvarka ir nuotoliniu būdu iš savo dabartinės vietos. Be to, yra galimybė pasirinkti darbo laiką, mokėjimo už paslaugas būdus ir kitus kriterijus.

Pasirinktoje organizacijoje galima sužinoti kontaktus, darbo laiką, paslaugų apmokėjimo būdą. Be to, galite greitai išsiųsti pagrindinę informaciją apie organizaciją SMS žinute ir pamatyti, kaip patekti į šią organizaciją, taip pat palikti šią vietą. Man atrodė įdomu, kad jei atstumas iki objekto yra mažas, programa primins jums vaikščiojimo privalumus ir pasakys, kiek jūs galite gauti be transporto paslaugų. Man nepatinka tai, kad paraiškoje siūloma pasiekti tikslą tik viešuoju transportu – nėra patogaus kelio važiuoti automobiliu.

2Gis žemėlapis yra labai patogus ir išsamus. Stiprus požiūris rodo objektus 3D. Apskritai, įspūdis yra malonus, bet apie tai čia nieko nekalbėti.

Galiausiai paskutiniame skirtuke bus pasirinktos vietos, informacija apie kurią jūs visada turėtumėte, be paieškos.

IPhone 2 gis versija paliko labai malonų įspūdį. Žinoma, daugeliui maršrutų viešasis transportas bus nepalankus, tačiau vis tiek nepamirškite, kad tai visų pirma įmonių katalogas, o ne navigacijos programa. Aš taip pat galėtų atkreipti dėmesį, kad po išsamesnės pažinties su į rašymo šio peržiūros proceso taikymo, aš jaučiausi ne visai patogus naršymas joje taikymo, pavyzdžiui, tinkamas ženklas, kai “valgyti” kategoriją žemėlapyje, ir čia yra, kaip juos, aš išjungti vis dar negalėjo rasti. Galbūt aš to nepakankamai išbandžiau, bet vis tiek parašysiu tokį netikslumą dėl paraiškos trūkumų. Reikia tikėtis, kad netrukus bus “iPad 2Gis” versija.

Atsisiųskite “App Store”: 2Gis
Kaina:: nemokamai
Kūrėjų svetainė 2Gis
Sistemos reikalavimai: “iOS” 4.0 ir naujesnės versijos

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − 13 =