2Gis – teraz także dla iPhone’a

Jeśli znasz już usługę 2GIS, prawdopodobnie wystarczy przeczytać nagłówek, aby od razu przejść do App Store, aby zainstalować tę aplikację. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz jeszcze szczęścia, aby zapoznać się z tą usługą, powiem ci więcej o tym, co to jest 2Gis dla iPhone’a.

W skrócie 2Gis to aplikacja kartograficzna, w której nacisk kładzie się na różne firmy i organizacje. Do niedawna usługa ta była najbardziej rozpowszechniona wśród pracowników różnych organizacji, ale obecnie zyskuje coraz większą popularność na użytek domowy. W tej chwili w 2Gis dostępne są mapy 140 miast Rosji i Ukrainy oraz ponad miliona różnych firm i organizacji. W praktyce 2Gis jest najwygodniejszym sposobem uzyskania informacji o organizacji.

Wersja na iPhone’a, jak mi się wydawało na głównej zakładce, koncentruje się głównie na prywatnym, a nie korporacyjnym użytkowaniu. Aplikacja okazała się bardzo przyjemna i wygodna.

Podczas pierwszego uruchomienia zostaniesz poproszony o wybranie i zainstalowanie map interesujących Cię miast. Fakt, że wszystkie mapy są w trybie offline, powinien być przede wszystkim przyjemny dla właścicieli iPoda Touch.

Na pierwszej karcie, którą widzisz po zainstalowaniu map, znajdują się główne kategorie, a także wyszukiwany ciąg. Druga zakładka zawiera bardziej szczegółowy katalog firm. Jest to bardzo wygodne, że podczas wyszukiwania możesz sortować firmy alfabetycznie i zdalnie z bieżącej lokalizacji. Ponadto istnieje możliwość wyboru czasu pracy, metod płatności za usługi, a także niektórych innych kryteriów.

W wybranej organizacji można przeglądać kontakty, czas pracy, sposób płatności za usługi. Ponadto możesz szybko przesłać podstawowe informacje o organizacji za pomocą SMS-a i zobaczyć sposoby dotarcia do tej organizacji, a także opuścić to miejsce. Wydawało mi się zabawne, że jeśli odległość do obiektu jest niewielka, aplikacja przypomni Ci o korzyściach płynących z chodzenia i powie, ile możesz uzyskać bez korzystania z usług transportowych. Nie podobało mi się, że aplikacja oferuje dotarcie do celu tylko w transporcie publicznym – nie ma dogodnej trasy do jazdy samochodem.

Mapa w 2Gis jest bardzo wygodna i szczegółowa. Dzięki silnemu podejściu pokazuje obiekty w 3D. Generalnie wrażenie jest przyjemne, ale nie ma tu o czym rozmawiać.

Na koniec ostatnia karta będzie zawierała wybrane miejsca, informacje, o których chciałbyś mieć zawsze pod ręką, bez uciekania się do wyszukiwania.

Wersja 2Gis dla iPhone’a pozostawiła bardzo przyjemne wrażenie. Oczywiście, dla wielu tras są tylko transport publiczny stanie się wadą, ale nie zapominaj, że to przede wszystkim katalog przedsiębiorstw, zamiast zastosowania nawigacyjnego. Ja też może pamiętać, że po bardziej szczegółowej znajomości aplikacji w trakcie pisania tej opinii, czułem się nie dość wygodną nawigację w obrębie aplikacji, na przykład, odpowiedni znak, gdy „jeść” kategorię na mapie, a tutaj jest to, jak je wyłączyć wciąż nie mogłem znaleźć. Być może nie próbowałem tego wystarczająco dobrze, ale nadal będę zapisywał takie nieoczywistości w wadach aplikacji. Należy mieć nadzieję, że wkrótce pojawi się wersja 2Gis na iPada.

Pobierz w App Store: 2Gis
Cena:: za darmo
Witryna programisty 2Gis
Wymagania systemowe: iOS 4.0 i wyższe

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − = 29