3 geriausios muzikos kūrimo programos “iOS”

Muzika mus supa visur. Darbe, mokykloje, restorane, parduotuvėje ji yra visur. Pavyzdžiui, aš negaliu gyventi be jo, o kai rašau šias eilutes, “Linkin Park” groja mano foną. Aš, kaip muzikantas, tai yra labai svarbu muzikos apps mano iPhone, nes prieiga prie kompiuterio su sintezatoriumi yra ne visada prieinama, ir idėja atėjo į galvą, jis yra šių momentų nėra kur rašyti, išskyrus ant iPhone. O kartais tiesiog nori būti pamaloninti, pavyzdžiui, pora mišinių. Šiandien norėčiau papasakoti apie tokias programas, kurios leidžia lengvai suplanuoti idėją kelyje ir tiesiog žaisti muzikos kūrimu.

1. Crossfader

Crossfader yra paprasta programa, skirta kurti savo mišinius ir jas skelbti. Tiesą sakant, “Crossfader” yra tik vienas ekranas. Tai rodo dvi muzikines plokšteles. Kiekvienoje trasoje įrašytas takelis, o norint juos sujungti, tiesiog reikia pasukti prietaisą į dešinę ir į kairę, o garsiau – dešinė arba kairė trasa. Tai viskas. Visa kita tau paduos paraišką. Vienintelis Crossfader trūkumas yra tai, kad negalite naudoti takelių iš savo bibliotekos, tik iš programų bibliotekos. Tačiau yra daug takelių, ir jie visi yra nemokami, kaip ir pati programa. Verta paminėti, kad programa veikia be prieigos prie interneto, taigi bet kada ir bet kurioje vietoje galite klausytis sukurtų mišinių.

2. Paveikslas

Paveikslas taip pat yra gana paprasta elektroninės muzikos kūrimo programa. Pareiškime yra 3 tipų instrumentai: būgnai, bosinė gitara ir klaviatūros. Kiekviena grupė turi savo nustatymus, sukonfigūruota, kur galite įrašyti gerą melodiją. Programa taip pat turi mini maišytuvą, kuris leidžia reguliuoti garso lygį kiekvienam instrumentui atskirai. Be to, kiekvienai grupei yra savų efektų, kurie pakeičia konkretaus instrumento garsą. Apskritai, programa yra gana gera, ir malonu naudoti, ypač kai manote, kad tai kainuoja tik 33 rubliai.

3. GarageBand

Ši paraiška jau yra rimtesnė nei aš parašiau anksčiau, bet, žinoma, ji negali būti lyginama su jos darbalaukio versija. Čia, priešingai nei CROSSFADER ir paveiksle, yra daug sintezatorių, gitarų, stygos, orkestro instrumentų daug, būgnas rinkinys su būgno mašinos, mėginių, ir daug daugiau. Paraiška yra lengva išmokti ir nereikalauja jokių specialių muzikinių įgūdžių, išskyrus, žinoma, muzikinę užrašą. GarageBand “už” iOS “- idealus pasirinkimas, kad būtų įrašyti paprastą idėją ateina į galvą, pavyzdžiui, metro pakeliui namo, o namai turi tęsti baigti jį ant MIDI klaviatūros, ir” GarageBand “versija OS X. Na, arba, kraštutiniais atvejais, linksmintis su draugais nuobodu paskaita.

Ir kokias muzikos kūrimo programas žinote?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − = 50