5 “iPhone” programos finansiniam valdymui

1. Monetų laikytojas

Pagrindinis šios programos privalumas yra intuityvi ir patogi sąsaja su daugybe informatyvių piktogramų. Naudodami paprastus gestus, galite iškart pataisyti savo išlaidas. Be kitų dalykų, CoinKeeper leidžia jums nustatyti finansinius tikslus, nustatyti biudžetą ir planuoti išlaidas. Dėl lentelių ir diagramų labai lengva kontroliuoti lėšų dinamiką.

Išplėstinės ataskaitos, debesų duomenų sinchronizavimas, bendrai valdomas biudžetas ir kai kurios kitos funkcijos yra prieinamos tik mokamos programos versijoje arba registruojant prenumeratą.

2. Debetas Kreditas

Ši paraiška atitinka minimalizmo principą. Čia beveik nėra grafikos ir visi meniu sudaro teksto sąrašai. Tačiau kalbant apie funkcionalumą, programa nėra tokia paprasta, kaip atrodo. Galite kurti sąskaitas faktūras ir išlaidų kategorijas, koreguoti biudžetus, nustatyti išlaidas ir stebėti lėšų judėjimą naudodamiesi grafikais.

Kūrėjai ypatingą dėmesį atkreipė į ataskaitas. Debetas Kreditas pateikia išsamią informaciją apie tai, kiek ir kiek jūs išleidžiate, ir ar jūsų pajamos auga. Programa net prognozuoja jūsų finansinę būklę, remiantis planuojamais sandoriais.

Plius viskam Debitui Kreditas leidžia importuoti ir eksportuoti duomenis CSV formatu ir sinchronizuoti naudojant “iCloud”. Jei norite pridėti daugiau nei dvi paskyras ir norite pridėti nuotraukų tikrinimo operacijas, turite nusipirkti mokamą programos versiją.

3. Moneon

Po pirmojo paleidimo, programa išsamiai nurodo naudotoją, naudodama interaktyvias instrukcijas. Todėl suprasti, kad tai nėra sunku. Programa yra gražiai suprojektuota ir nesuteikia funkcijų stygiaus. “Moneon” leidžia įrašyti išlaidas ir palyginti juos su paskirtais biudžetais. Galite sukurti kelias pinigines ir valdyti savo finansinę apyvartą nepriklausomai vienas nuo kito.

Kūrėjai mano, kad nereikia atsižvelgti į pajamas, nes daugelyje žmonių tai yra stabili. Todėl jie sutelkė dėmesį į išlaidų stebėjimą, tačiau mokamos prenumeratos dalis vis dar yra pajamų apskaitos.

Be to, aukščiausios klasės vartotojai gauna išsamias finansines ataskaitas, taip pat galimybę išsaugoti nuotraukas ir stebėti skolas, bendrai valdyti pinigines ir kitas papildomas funkcijas.

4. Pinigai gerai

Programoje “Money OK” taip pat naudojamos piktogramos, skirtos vizualizuoti lėšų ir išlaidų kategorijų šaltinius. Tai primena “CoinKeeper”. Tačiau “Money OK” yra daug paprastesnis ir tinkamas tik apskaičiuojant skirtumą tarp uždirbtų ir išleistų pinigų, neatsižvelgiant į skolas ir finansinius tikslus.

Programa sinchronizuoja duomenis su kitais įrenginiais ir leidžia kontroliuoti bendrus finansus giminaičiams ar partneriams. CSV yra eksporto funkcija. Mokama versija yra būdinga išsamesnėms ataskaitoms.

5. “HomeMoney”

Ir, galiausiai, paprasčiausia programa šioje kolekcijoje. Tai tinka tiems vartotojams, kurie nori sekti išlaidų istoriją, o ne trukdyti kontroliuoti pajamas, biudžetą ir kitas subtilybes. Visi į programą įrašyti duomenys sinchronizuojami su debesimi. Nemokamoje versijoje yra gana griežtas išlaidų per savaitę apribojimas. Ne daugiau kaip dešimt jų gali būti.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 37 = 39