5 najlepszych mikrofonów na iPhone’a i iPada

Dziś w kategorii iLike wybór dobrych mikrofonów na iPhone’a i / lub iPada. Do kompilacji dołączono nie tylko wysokiej jakości mikrofony, ale także duże oryginały, jako zabawny mikrofon dla indywidualnego oszczędzającego i przyjaznego dla otoczenia karaoke.

1. iPhone Boom Mic z Belkin

Dość kompaktowy mikrofon (tylko 4 cale długości), który zapewnia lepsze właściwości nagrywania głosu niż wbudowany mikrofon, tłumienie zewnętrznego szumu i dwa tryby nagrywania bliskich i zdalnych źródeł dźwięku. Montuje bezpośrednio do telefonu i łączy się z gniazdem słuchawkowym. Jedz jedną baterię AAA.

Cena: 40 USD | Kup teraz

2. Mikrofon do karaoke z “tłumikiem”

Ten mikrofon jest niezwykły dzięki swojemu uretanowemu uchwytowi na kubki, który pozwoli ci śpiewać, krzyczeć, pyskać i jak prowadzić amok bez szkody dla innych. Łączy z iPhonem lub iPadem za pomocą prostego kabla USB. Aplikacja do karaoke Segakara można pobrać bezpłatnie z iTunes. Mikrofon ten może być również używany bez dyszy, jak normalny mikrofon.

Cena: 80 USD | Kup teraz

3. iRig MIC Cast dla iPhone / iPod touch / iPad

iRig to przenośny i bardzo kompaktowy mikrofon, który może być używany do nagrywania podcastów, wykładów, wywiadów, notatek głosowych i wielu innych. Model ten, według producenta, bardzo dobrze minimalizuje hałas w tle i ma dobre cechy. W zestawie jest wiele użytecznych rzeczy, na przykład mini-switch, który pozwala przełączać się między nagrywaniem źródeł bliskich i zdalnych.

Cena: 29,99 € Witryna internetowa

4. Mikrofon stereofoniczny IM2 dla iPhone’a z Tascam

IM2 ma wbudowany mikrofon, przedwzmacniacz i przetwornik analogowo-cyfrowy dla dwóch mikrofonów. Najlepsze jest to, że nie potrzebujesz żadnych adapterów. Mikrofon wyposażony jest w wejście USB do zasilania iPhone’a podczas długiego nagrywania lub sesji zdjęciowych, co jest również bardzo wygodne i praktyczne.

Cena: 79,99 USD | Witryna internetowa

5. Interfejs audio Fostex AR-4i dla iPhone 4 / 4S i iPoda touch 4G

Jeśli szukasz mikrofonu podłączonego bezpośrednio do telefonu, być może to rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie. System wykorzystuje złącze dokowania zamiast 3,5-milimetrowego portu stereo. System wyposażony jest we własny wbudowany przetwornik analogowo-cyfrowy zapewniający lepszą jakość dźwięku.

Adapter Fostex ma trzy liniowe porty stereo i jest wyposażony w dwa mikrofony, które można optymalnie umieścić: adapter może być używany w trybie poziomym lub w trybie portretowym, jak stojak na mikrofon – idealne rozwiązanie do podcastingu lub przesyłania głosu.

Cena: 99 USD | Witryna internetowa Kup teraz

Udostępnij w komentarzach, czego używasz i jakie są wrażenia z urządzenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 66 = 70