5 nemokami “iPhone” ir “iPad” grotuvai, kur galite klausytis FLAC

Jūs tikriausiai girdėjote, kad vadinamieji “lossless” formatai, tokie kaip FLAC ir ALAC, užtikrina geresnį garsą nei visur MP3.

Iš anksto įdiegta ir beveik visi “Android” ir “desktop OS” trečiosios šalies žaidėjai pagal nutylėjimą palaiko nuostolingumą. Bet iš anksto įdiegtas “Apple” programėlių muzikos grotuvas gali būti tik “ALAC” palaikymas.

Jei atsisiųsite dainas FLAC formatu, turėsite konvertuoti juos į ALAC, o tai yra nepatogu ir ilgai. Tačiau šie žaidėjai leis klausytis MP3 ir FLAC be jokių konversijų.

1. VLC

Nemokamas grotuvas, kuriame taip pat nėra jokios reklamos. Muzika gali būti pridėta keliais būdais: iš kompiuterio per USB jungtį arba “Wi-Fi”, taip pat iš debesų įrenginių, tokių kaip “Google Drive”, “OneDrive” ar “Dropbox”. Žaidėjas turi paprastus kiekvieno metodo nurodymus.

Be to, VLC palaiko įvairius gestus, kurie pagerina valdymo paprastumą. Galite įtraukti labiausiai reikalingus ir išjungti papildomus nustatymus. Programoje nėra pakankamai galimybių struktūrizuoti muziką, tačiau ji leidžia žiūrėti vaizdo įrašus, kurie atsisiunčiami iš kompiuterio arba iš interneto – tai puiki premija “iOS” grotuvei.

2. Dokumentai

Kitas visiškai nemokama programa. Dokumentai yra failų tvarkyklės, naršyklės ir grotuvo hibridas. Programa leidžia jums atsisiųsti muziką iš prijungto prie debesies saugyklos, kompiuterio (per “iTunes” meniu “Bendri failai”) ir net tiesiogiai susieti su FLAC failus iš interneto.

Kadangi muzikos grojimas yra tik viena iš daugelio dokumentų funkcijų, tai nėra išsamiai išvystyta, kaip ir pilnateisiuose žaidimuose. Pavyzdžiui, programoje negalite rūšiuoti kūrinių pagal atlikėją ar albumą. Be to, jūs gaunate galingų įrankių dirbti su įvairių tipų dokumentais.

3. VOX

Stilingas grotuvas, galintis groti muziką iš savo kompiuterio (FLAC failus reikia atsisiųsti iTunes meniu “Shared Files”), “SoundCloud” ir “Spotify”. Galite taip pat įtraukti failus į “VOX” per “Share” meniu iš bet kurios debesų paslaugos programos. Programos nustatymuose paslėptas ekranas su skirtingais nustatymo parametrais.

Visa tai gali būti nemokama. Prenumeruoti sąnaudos 349 rublių per mėnesį, jūs taip pat gauti neribotas VOX debesys saugojimo ir parsisiųsti muzikos, susipažinti su radijo stočių, tiesiogiai iš grotuvo ir kitų premijų radijo bangomis.

4. FLAC Player +

Iškart po to, kai paleidžiama FLAC Player +, programa siūlo du būdus, kaip atsisiųsti muziką: iš kompiuterio per “Wi-Fi” ir “iCloud”. Pasirinkus antrąjį, taip pat galite naudoti ne tik “Apple” atmintinę, bet ir bet kurį debesies diską, kurio klientas įdiegtas įrenginyje.

FLAC Player + patogu tvarkyti menininkų, grojaraščių ir albumų muziką – visi būtini mygtukai rodomi pagrindiniame meniu. Papildomi mygtukai apima rūšiavimą pagal žanrus ir kompozitorius, jie taip pat gali būti pateikiami pagrindiniame meniu. Paraiška prieinama nemokamai, tačiau ji rodo skelbimus. Norėdami jį išjungti, turite sumokėti 75 rublius.

5. Flacbox

“Flacbox” palaiko atsisiųstą iš visų populiarių debesų diskų, įskaitant “Yandex.Disk”, “Dropbox”, “Mega” ir “Google” diską. Jūs taip pat galite pridėti FLAC failus grotuvui iš kompiuterio per USB (naudodami “Bendrinamų failų” elementą “iTunes”) arba “Wi-Fi”.

Priešingu atveju Flacbox siūlo visas tipiško muzikos grotuvo funkcijas: nuo muzikos tvarkymo iki menininkų, žanrų ir albumų iki įmontuoto ekvalaizerio. Iš papildomų funkcijų galite atkreipti dėmesį į keičiamas sąsajos temas ir garso žymes, kurios bus patrauklios knygoms mėgėjams. “Flacbox” yra reklama, kurią galima pašalinti už 229 rublių.


Nepamirškite, kad FLAC ir ALAC galimybių atidarymas yra įmanomas tik naudojant gerą garso įrangą, pvz., Ausines su įmontuotu DAC (skaitmeniniu-analoginiu keitikliu).

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 + = 65