Akıllı Teleport Editör, saç renginizi ve selfie arka planınızı hızla değiştirecek

Teleport çok basit çalışır. Öncelikle SELFI yapmalı veya galeriden bir fotoğraf seçmelisin. Bundan hemen sonra, tüm düzenleme yetenekleri mevcut olacak.

Uygulamada yapay zekayı temel alan üç ana işlev vardır: saçları yeniden boyama, arka planı değiştirme ve bulanıklaştırma.

İlk olasılık, Al Matter şirketinden Belarusluların Fabby Hair’larındaki ile aynı şekilde çalışır. Saç için 20 renkten birini seçebilirsiniz. Sarışın ve kırmızı gibi standart olanlar var, ancak sıra dışı bir şeyi, örneğin zencefil veya yeşil seçmek gibi bir olasılık var. Ayrıca 2 × 2 veya 3 × 3 formatında bir kolaj oluşturabilirsiniz.

Teleport Teleport uygulaması

Program arka plan görüntüsünü değiştirerek iyi başa çıkıyor. Veritabanında, Eyfel Kulesi, Özgürlük Heykeli ve örneğin bir cennet adasıyla standart resimler var. Ancak kendi fotoğrafınızı kolayca seçebilirsiniz.

Işınlanma: arka plan değişikliği Işınlama: arka plan görüntüsünün değiştirilmesi

“Arkaplan bulanıklığı” işlevinin adı kendisi için konuşur. Onun yardımıyla, yüzünüze daha fazla vurgu yapabilirsiniz – iPhone ile böyle bir portre modu, sadece çok daha kolay.

Işınlanma: arka plan bulanıklık fonksiyonu Işınlanma: arka plan bulanıklık

Bitmiş görüntü, Instagram veya Facebook’ta hızla yayınlanabilir ve herhangi bir sosyal ağ veya haberci aracılığıyla arkadaşlara gönderilebilir. Fotoğrafı telefonunuza kaydetmek mümkündür.

Teleport iOS ve Android’de ücretsiz olarak kullanılabilir. Uygulama fotoğrafları birkaç saniyede işler. Doğru, tek bir oturma için saç rengini ve arka planını değiştirmek için yeteneği henüz değil. Ama gelecekte iyi görünebilir.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 4 =