Coolors – lengviausias būdas pasirinkti tobulą spalvų paletę

Ką darytumėte – sukurkite svetainės išdėstymą, brošiūrų dizainą, programų sąsają ar dizainą “Adobe Illustrator” – vienas iš pagrindinių būdų, kaip pritraukti auditorijos dėmesį, yra pasirinkti sėkmingą spalvų paletę. Mobiliesiems įrenginiams ir staliniams kompiuteriams yra daugybė programų, kurios leidžia eksperimentuoti su spalvomis, rankiniu būdu nustatyti HEX spalvų kodus arba pasirinkti tinkamą RGB paletę.

“Coolors” – “Fabrizio Bianchi” (Fabrizio Bianchi) naudojimas, kuris žino, kaip tai padaryti greičiau ir lengviau. Galite naršyti paletes, ieškodami norimos spalvos, tiesiog paspausdami tarpo klavišą, jums gali būti užblokuoti jums patinkančios spalvos, o jūs galite pasiekti tobulą rezultatą – tiksliai derindami ryškumą, spalvą ir spalvą.

Po registracijos sąskaitoje taip pat galite išsaugoti užbaigtas paletes PDF, PNG, SCSS, SVG formatu arba tiesiog nukopijuokite nuorodą ir dalinkitės rezultatu su klientu, draugais ar kolegomis. Kiekviena spalva yra pasirašyta HEX kodu, kurį galima naudoti bet kuriame grafikos redaktoriuje. Paletė susideda iš penkių spalvų, kuri yra standartinė tokio pobūdžio programoms. Padidinkite ar sumažinkite jų skaičių, kurio negalite.

Ši neseniai pristatyta “iOS” programa visiškai atitinka jos žiniatinklio versiją. Tai toks pat minimalus, turi panašią funkciją, ir tai taip pat patogu naudoti. Galite atsisiųsti Coolors nemokamai iš “App Store”.

 Coolors  

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 80 = 82