Endomondo: jedna z najlepších aplikácií pre beh a iné športy (+ distribúcia propagačných kódov)

Jedným z hlavných problémov v športe je udržanie motivácie, av ideálnom prípade – jeho zvyšovanie. Určite každý človek mal situáciu v živote, keď sa začal aktívne venovať joggingu alebo chôdzi, lyžovaniu alebo bicyklovaniu a potom tréningu. Existuje veľa rôznych dobrých aplikácií, ktoré úspešne riešia tento problém. Zobrazujú vám vaše štatistiky, počet stratených kalórií, umožňujú vám nezávisle stanoviť ciele a dosiahnuť ich, a to aj na úkor sociálnej zložky. Endomondo je jedným z najlepších z týchto aplikácií. Je vhodný pre profesionálnych a skúsených športovcov, ako aj pre tých, ktorí sa dostanú na cestu zdravého životného štýlu.

Takže Endomondo zaznamená nielen čas relácie, trasu (trasu), počet kalórií, kroky alebo priemernú rýchlosť. Zavedie sociálne konkurencieschopnú zložku (Domovská obrazovka → Vybrať tréning → Poraziť priateľa). A ak nemáte žiadne priateľov, ktorí ho používajú, budete môcť motivovať sami seba iným spôsobom: nastaviť ciele (čas, spálené kalórie alebo cieľovú vzdialenosť, ktorú musí prekonať, je cieľom poraziť svoj vlastný rekord).

IMG_0446 IMG_0465

Dobrá vec je, že môžete nájsť chodníky v blízkosti (musíte kliknúť na ikonu postranného posuvníka vybrať trasy, a karta potom Blízko) a použiť ich pre vaše cvičenie, aby vaše obľúbené skladby do obľúbených položiek (Moje obľúbené).

IMG_0455 IMG_0473

Autorizácia je veľmi jednoduchá. Môžete ísť používať účet z facebooku, alebo tradične opúšťať e-mail. Akonáhle ste oprávnení, uvidíte návrh pridať priateľov. Použite to, v tomto prípade pozvanie priateľov bude pre vás pracovať ako dodatočná konkurenčná a sociálna motivácia.

IMG_0434 IMG_0436

Hlavná obrazovka je veľmi jednoduchá, čistá a krásna. Má dva režimy, druhú v podobe mapy a veľké zelené tlačidlo, ktoré vás vyzýva na spustenie tréningu.

IMG_0445 IMG_0444

Len jedno pole stojí za to vyplniť pred začiatkom tréningu – to je typ športu, ktorý budete robiť (štandardne beží). Ostatné polia sú tiež prispôsobiteľné na žiadosť majiteľa telefónu. Môžete zobrazenie hlavného času obrazovky cvičenia, vzdialenosť, ktorý prekonal, spálené kalórie, tepová frekvencia (pulzný výstup, ak používate ext. Zariadenia, ktoré sa pripája k aplikácii, rýchlosť, priemernú rýchlosť, strata tekutín, celkový počet krokov, počet krokov za minútu).

IMG_0461 IMG_0463

Na konci tréningu s elegantným pohybom ruky stlačíme zastávku a uvidíme štatistiky o tréningu, ktoré môžete zdieľať na facebooku.

IMG_0450 mzl.fjjdlqcw.320x480-75

Vľavo – beží na mieste v mojom vystúpení, napravo – obrazovka aplikácie od skutočného športovca 🙂

V aplikácii je tiež časť s intervalovým tréningom (tri predinštalované tréningy a možnosť vytvorenia vlastného programu).

IMG_0467 IMG_0474 [1]

Obnovenie, ktoré môžem urobiť po prvom zoznámení s aplikáciou: pohodlie 5 z 5, príjemné a ľahko použiteľné rozhranie. Aplikácia stojí za to jej peniaze. Žiadame tých, ktorí aktívne používali túto aplikáciu, aby sa v komentároch podelili o svoje skúsenosti a dojmy.

Naozaj chceme, aby ste športovali s potešením a naše obľúbené zariadenia a aplikácie, ktoré vám pomôžu v tomto! Preto sme pripravení vám poskytnúť štyri propagačné kódy pre Endomondo. Podmienky sú štandardné: zdieľate odkaz na tento príspevok s priateľmi na stránkach Twitter a zadajte odkaz na svoj tweet v komentároch k tomuto príspevku. Urobíme náhodnú vzorku štyroch šťastných a dáme propagačné kódy. Nezabudnite zafolovit @MacRadar, pretože promo kódov sú poslal osobnú správu a odoslať správu non-folovveru nemožné.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 28 = 31