Endomondo: jedna z najlepszych aplikacji do biegania i innych sportów (+ dystrybucja kodów promocyjnych)

Jednym z głównych problemów w sporcie jest utrzymywanie motywacji, a najlepiej – zwiększanie jej. Z pewnością każda osoba miała sytuację w życiu, gdy zaczął aktywnie uprawiać jogging lub chodzenie, jeździć na nartach lub jeździć na rowerze, a następnie brać udział w treningach z bani. Istnieje wiele różnych dobrych aplikacji, które skutecznie radzą sobie z tym problemem. Pokazują statystyki, liczbę utraconych kalorii, pozwalają na samodzielne ustalanie celów i osiąganie ich, w tym kosztem komponentu społecznego. Endomondo jest jedną z najlepszych z tych aplikacji. Nadaje się dla profesjonalnych i doświadczonych sportowców, a także dla tych, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę zdrowego stylu życia.

Tak więc, Endomondo, nagrywa nie tylko czas sesji, ścieżkę “trawersowaną” (twój tor), liczbę kalorii, kroki lub średnią prędkość. Wprowadzi społeczny komponent konkurencyjny (Ekran główny → Wybierz trening → Pokonaj przyjaciela). A jeśli nie masz przyjaciół, którzy go używają, możesz zmotywować się inaczej: ustawić cel (tymczasowo, przez liczbę spalonych kalorii lub cel przez odległość, którą musisz pokonać, celem jest pokonanie własnego rekordu).

IMG_0446 IMG_0465

Przyjemną chwilą było to, że możesz znaleźć trasy w pobliżu (musisz kliknąć ikonę bocznego suwaka, wybrać Trasy, a następnie zakładkę ścieżki) i użyć ich do ćwiczeń, zapisując ulubione utwory do ulubionych (Moje ulubione).

IMG_0455 IMG_0473

Autoryzacja jest niezwykle prosta. Możesz iść za pomocą konta z Facebooka lub tradycyjnie, pozostawiając e-mail. Gdy tylko otrzymasz upoważnienie, zobaczysz sugestię dodawania znajomych. Użyj go, w tym przypadku zaproszenie przyjaciół będzie dla ciebie dodatkową motywacją do rywalizacji i towarzystwa.

IMG_0434 IMG_0436

Główny ekran jest niezwykle prosty, jasny i piękny. Ma dwa tryby, drugi w postaci mapy i duży zielony przycisk, który wzywa cię do rozpoczęcia treningu.

IMG_0445 IMG_0444

Przed rozpoczęciem treningu warto wypełnić tylko jedno pole – jest to rodzaj sportu, który zamierzasz zrobić (domyślnie działa). Pozostałe pola można również dostosować na żądanie właściciela telefonu. Możesz wyświetlić czas treningu, przebytą odległość, spalone kalorie, puls na ekranie głównym (impuls jest wysyłany, jeśli używasz dodatkowego urządzenia, które łączy się z aplikacją, prędkość, średnia prędkość, utrata płynu, całkowita liczba kroków, liczba kroków na minutę).

IMG_0461 IMG_0463

Pod koniec treningu, z eleganckim ruchem ręki, naciskamy stop i widzimy statystyki treningu, które można udostępnić na Facebooku.

IMG_0450 mzl.fjjdlqcw.320x480-75

Po lewej – bieg w miejscu w moim wykonaniu, po prawej – ekran aplikacji od prawdziwego sportowca 🙂

Również w aplikacji znajduje się sekcja ze szkoleniem interwałowym (trzy wstępnie zainstalowane treningi i możliwość tworzenia własnego programu).

IMG_0467 IMG_0474 [1]

CV, które mogę zrobić po pierwszym zapoznaniu się z aplikacją: wygoda 5 z 5, przyjemny i łatwy w użyciu interfejs. Aplikacja jest warta swojej ceny. Prosimy tych, którzy aktywnie korzystają z aplikacji przez długi czas, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i wrażeniami w komentarzach.

Naprawdę chcemy, abyś uprawiał sport z przyjemnością, a także nasze ulubione urządzenia i aplikacje, które pomogą ci w tym! Dlatego jesteśmy gotowi podać cztery kody promocyjne dla Endomondo. Warunki są standardowe: udostępniasz link do tego posta znajomym na Twitterze i podajesz link do swojego tweeta w komentarzach do tego postu. Zrobimy losową próbkę czterech szczęśliwców i podamy kody promocyjne. Nie zapomnij oszukać @MacRadar, ponieważ kody promocyjne są wysyłane z osobistą wiadomością i nie możesz wysłać wiadomości do nie-folover.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =