Endomondo: koşma ve diğer sporlar için en iyi uygulamalardan biri (promosyon kodlarının + dağıtımı)

Sporda temel sorunlardan biri motivasyonu sağlamak ve ideal olarak – artırmaktır. Şüphesiz, her insan, koşu veya yürüyüş, kayak ya da bisiklete binme ve daha sonra da duş alma konusunda aktif olarak çalışmaya başladığında, hayatında bir duruma sahipti. Bu sorunla başarılı bir şekilde başa çıkan birçok farklı iyi uygulama var. Size istatistiklerinizi, kaybettiğiniz kalori sayısını gösterir, hedefleri bağımsız olarak belirlemenize ve sosyal bileşen pahasına da dahil olmak üzere bunları elde etmenize izin verir. Endomondo bu uygulamaların en iyilerinden biridir. Profesyonel ve deneyimli sporcuların yanı sıra sağlıklı bir yaşam tarzına gidenler için de uygundur.

Böylece, Endomondo, sadece seansın zamanını, “geçiş” yolunu (parkurunu), kalori sayısını, adımı veya ortalama hızı kaydedecektir. Sosyal bir rekabet unsuru oluşturacaktır (Ana ekran → Seç Workout → Bir arkadaşını döv). (Amaç kendi rekor kırmaya üstesinden zorunda zaman, yakılan kalori veya hedef mesafe) bir hedef belirlemek için: Bunu kullanmak hiçbir arkadaşlarınız varsa, farklı bir şekilde kendini motive etmek mümkün olacak.

IMG_0446 IMG_0465

Güzel bir şey ve sık (Favorilerim) ‘de sevdiğiniz parçaları tutmak, egzersiz için bunları kullanmak (eğer, simge yan kaydırıcı tıklayın Yolları seçip Yakın sekme gerekir) yakındaki yollar bulabilmesi oldu.

IMG_0455 IMG_0473

Yetkilendirme son derece basittir. Facebook’tan bir hesap kullanarak ya da geleneksel olarak bir e-posta bırakarak gidebilirsiniz. Yetkiniz olduğunda, arkadaş ekleme önerisi göreceksiniz. Kullanın, bu durumda, arkadaşlarınızın davetiyesi ek bir rekabet ve sosyal motivasyon olarak sizin için çalışacaktır.

IMG_0434 IMG_0436

Ana ekran son derece basit, açık ve güzel. Bu iki mod, ikincisi bir harita şeklinde ve antrenmana başlamak için sizi çağırıyor büyük bir yeşil düğmeye sahiptir.

IMG_0445 IMG_0444

Eğitim başlamadan önce sadece bir alan doldurulmaya değer – bu, yapacağınız spor türü (varsayılan değer). Alanların geri kalanı da telefon sahibinin isteği üzerine özelleştirilebilir. Ana ekran egzersiz süresini görüntüleyebilir, yakılan kaloriyi, üstesinden mesafe, kalp hızı (darbe çıkışı uygulamanın, hız, ortalama hız, sıvı kaybı, toplam adım sayısı, adım sayısı bağlanır. Cihaz ext kullanırsanız dakikada).

IMG_0461 IMG_0463

Antrenmanın sonunda, elin zarif bir hareketi ile, durağa basıyoruz ve facebook’ta paylaşılabilecek eğitim hakkındaki istatistikleri görüyoruz.

IMG_0450 mzl.fjjdlqcw.320x480-75

Sol – performansımda, sağda koşarken – gerçek bir sporcudan uygulama ekranı 🙂

Ayrıca uygulamada aralık antrenmanı (önceden kurulmuş üç antrenman ve kendi programınızı oluşturma imkanı) içeren bir bölüm vardır.

IMG_0467 IMG_0474 [1]

Uygulama ile ilk tanıştıktan sonra yapabileceğim özgeçmiş: 5’in rahatlığı, hoş ve kullanımı kolay bir arayüz. Uygulama parasına değer. Uygulamada deneyimlerini ve izlenimlerini paylaşmak için uzun süredir aktif olarak aktif olanları soruyoruz.

Sizi spor yapmaktan keyif almanızı istiyoruz ve bu konuda size yardımcı olacak en sevdiğimiz cihazlar ve uygulamalar! Bu nedenle, Endomondo için size dört promosyon kodu vermeye hazırız. Şartlar standarttır: Twitter’daki arkadaşlarınızla bu yayının bir bağlantısını paylaşırsınız ve bu gönderiye yapılan yorumlarda tweet’inize bir bağlantı verirsiniz. Dört şanslıdan rastgele bir örnek oluşturacağız ve promosyon kodları vereceğiz. promo kodları kişisel bir mesaj gönderilir çünkü @MacRadar zafolovit unutmak ve sivil folovveru mesajı imkansız göndermeyin.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 5