“Endomondo”: viena iš geriausių sporto ir kitų sporto programų (+ reklamos kodų platinimas)

Viena iš pagrindinių sporto problemų yra motyvacijos palaikymas, o idealiu atveju – tobulinimas. Be abejo, kiekvienas žmogus susidūrė su gyvenimo situacija, kai jis pradėjo aktyviai užsiimti bėgimu ar vaikščiojimu, slidinėjimu ar dviračiu, o po to – dvasia. Yra daugybė įvairių gerų programų, kurios sėkmingai sprendžia šią problemą. Jie parodo jums savo statistiką, prarastų kalorijų skaičių, leidžia jums savarankiškai nustatyti tikslus ir juos pasiekti, įskaitant socialinės sudedamosios dalies sąskaita. Endomondo yra viena iš geriausių šių programų. Tai tinka profesionaliems ir patyrusiems sportininkams, taip pat tiems, kurie tik patenka į sveikos gyvensenos kelią.

Taigi, Endomondo, rašo ne tik okupaciją, “praėjo” kelią (jūsų daina), kalorijų, laiptelius, arba vidutinis greitis skaičių. Jame bus pristatyta socialinė konkurencinė sudedamoji dalis (Pradinis ekranas → Pasirinkite treniruotę → “Nugalėti draugą”). Ir jei jūs neturite draugų, kurie jį naudoti, jums bus suteikta galimybė motyvuoti save kitaip: nustatyti tikslą (laiką, sudegintas kalorijas ar tikslinės atstumą, kuriame jūs turite įveikti, tikslas įveikti savo įrašą).

IMG_0446 IMG_0465

Gražus dalykas buvo, kad jūs rasite takai šalia (jums reikia paspausti ant piktogramos pusėje slankiklį, pasirinkite maršrutus, o tada Netoliese skirtukas) ir naudoti juos savo treniruotę, išlaikyti savo mėgstamas dainas į pasirinkimą (Mėgstami).

IMG_0455 IMG_0473

Leidimas yra labai paprastas. Galite naudoti sąskaitą iš “Facebook” arba tradiciškai, paliekant el. Laišką. Kai tik būsite įgaliotas, pamatysite pasiūlymą pridėti draugų. Naudokitės šiuo atveju, draugų kvietimas taps jums papildoma konkurencine ir socialine motyvacija.

IMG_0434 IMG_0436

Pagrindinis ekranas yra labai paprastas, aiškus ir gražus. Jis turi du režimus, antrąjį žemėlapio pavidalu ir didelį žalią mygtuką, kuris skambina jums pradėti treniruotę.

IMG_0445 IMG_0444

Prieš pradedant treniruotę reikia užpildyti tik vieną lauką – tai sporto tipas, kurį ketinate daryti (numatytasis rodomas). Likę laukai taip pat gali būti pritaikomi telefono savininko prašymu. Galite rodyti pagrindiniame ekrane treniruotės metu, atstumas, kuris nugalėjo, sudegintas kalorijas, širdies susitraukimų dažnis (pulsas produkcija, jei jūs naudojate ext. Įrenginį, kuris prisijungia prie paraiškos, greitis, vidutinis greitis, skysčių praradimas, bendras žingsnių, pakopų skaičius per minutę).

IMG_0461 IMG_0463

Pasibaigus treniruotėms, su elegantišku rankos judesiu, paspaudžiame sustojimą ir pamatysime mokymo statistinius duomenis, kuriuos galėsime bendrinti “Facebook”.

IMG_0450 mzl.fjjdlqcw.320x480-75

Kairėje – veikia mano darbe, dešinėje – programos tikrąjį sportininką 🙂

Taip pat paraiškoje yra skyrius su intervalu mokymo (trys iš anksto įdiegta treniruotes ir galimybę kurti savo programą).

IMG_0467 IMG_0474 [1]

Atnaujinti galiu padaryti po pirmojo pažinojimo su programa: 5 iš 5 patogumas, malonus ir paprastas naudoti sąsaja. Paraiška yra verta savo pinigų. Mes prašome tų, kurie ilgą laiką aktyviai naudojo paraišką, dalintis savo patirtimi ir įspūdžiais pastabose.

Mes tikrai norime, kad su malonumu žaisite sportą ir mėgstamus prietaisus bei programas, kad galėtume jums tai padėti! Todėl mes esame pasirengę pateikti keturis “Endomondo” reklaminius kodus. Sąlygos yra standartinės: jūs bendrinate nuorodą į šį įrašą su draugais “Twitter” ir pateikiate nuorodą į savo čivotį į šio įrašo komentarus. Mes atsitiktinai atrinksime keturis laimėjusius ir suteiksime reklamos kredito kodus. Nepamirškite apgauti “@MacRadar”, nes reklamos kodai siunčiami su asmenine žinute ir jūs negalite siųsti žinutės neslaptiniui.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − = 29