Geriausios “iPad” programos vaizdo redagavimui: “iMovie”, “Pinnacle Studio” ir kt

Iš tiesų, mūsų “iPad” yra daugialypis įrenginys, kuriame yra daug skirtingų naudojimo scenarijų, iš kurių viena yra vaizdo redagavimas. Dėka didelio ekrano įstrižainės ir palyginti stiprios įdėklo iPad lengva naudoti paprastiems ritininiams įrenginiams. Vaizdo įrašas iš jūsų paskutinio atostogų, pavėsinės vaikų darželyje ir bet kurio kito namų vaizdo įrašo – lengvai galite paversti “filmu”. “Apple” rūpinosi mums ir išleido “iPad” “iMovie”, bet be to yra daug panašių programų. Ar verta ieškoti alternatyvų ir kurios vertos jūsų dėmesio?


“iMovie”

imovie1

Kaip jūs suprantate, iMovie yra “Apple” patentuota programa, skirta įdiegimui ir perkėlimui į “iOS” su “OS X”. Su juo galite importuoti įrašą ir keletą klipų; supjaustyti ar klijuoti juos tinkamoje vietoje; Pridėti perėjimus, efektus ir pavadinimus. Taip pat “iMovie” palaiko kietų priekabų kūrimą kelyje. Be to, jame pateikiamos visos tradicinės programų redagavimo funkcijos, pvz., Paveikslėlis paveikslėlyje, split-screen, late-mo poveikis ir dar daugiau. Pačios programos sąsaja ir naudojimas yra panašus į “Mac” versiją, taigi, jei esate susipažinęs su ja, “iMovie” įkrovimas iPad nereikia daug laiko. Taip pat verta paminėti, kad galite išsiųsti galutinius vaizdo įrašus į “Apple TV” ar kitą “iOS” įrenginį per “AirDrop”.

imovie2

Jei nenorite atsikratyti “Apple” ekosistemos ir norite naudoti firminių programų – pasirinkite “iMovie”.

Pinnacle studija

pinnacle

“Pinnacle Studio”, anksčiau žinoma kaip “Avid Studio”, yra gerokai ilgesnė nei iMovie skirta “iOS” ir turi daugybę jo funkcijų. Valdymo sąsaja yra šiek tiek kitokia, tačiau ji leidžia rodyti daugiau valdiklių, kaip ir profesionalios redagavimo programose. “Pinnacle Studio” pliusai apima “Box”, “Vimeo”, “Dropbox”, “Google” disko ir “Microsoft Skydrive” palaikymą, kuris nėra “iMovie”. Kai jūsų filmas bus paruoštas, galėsite iš karto įkelti jį į debesį arba bendrinti jį per “Facebook”, “YouTube” ar “Vimeo”.

pinnacle2

Jei jus domina daugiau redagavimo parinkčių ir integracijos su vaizdo paslaugomis ir debesų saugykla – “Pinnacle Studio” yra tai, ko jums reikia.

Videon

videon1“Videon” yra universalus sprendimas. Su juo galite ne tik montuoti vaizdo įrašą, bet ir jį užfiksuoti, tai yra šaudyti. Programoje yra daug fotografavimo galimybių, tokių kaip perjungimas tarp priekinio ir galinio vaizdo kamerų, vaizdo stabilizavimo, garso įrašymo lygio ir daug daugiau. Kalbant apie redagavimą, “Videon” turi visas tradicines funkcijas, be to, juose yra spalvų korekcijos filtrai, efektai, peržiūra ir kitos funkcijos.

videon2

Jei jūsų planuose yra filmuoti aukštos kokybės vaizdo įrašus, kuriuose yra minimalus redagavimas, pabandykite “Videon”.

Magisto

magisto1

Tiesą sakant, Magisto yra vaizdo redagavimo įrankis, tačiau taip pat labai patogu kurti ir dalintis vaizdo įrašais. Tiesiog pasirinkite nuotrauką arba vaizdo įrašą, iš kurio norite sukurti filmą, nuspręsti, stilių ir pasirinkite dainą ar melodiją, kuri bus naudojama kaip garso takelis – visa kita padarys Magisto. Kai programa baigs filmuoti – jūs gausite pranešimą ir iš karto galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą arba bendrinti jį su draugais. Laisvojoje versijoje galite pridėti iki 10 klipų, po to jums reikės įsigyti prenumeratą.

magisto2

Jei norite sukurti įspūdingus vaizdo įrašus su mažiausiai pastangų – “Magisto” (atsižvelgiant į prenumeratą) bus geriausias pasirinkimas.


Ar yra klausimų, komentarų ar pasiūlymų? Sveiki atvykę į komentarus – man visada malonu kalbėti ir padėti. Būk su mumis, ten dar daug daugiau!

(per)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 45 = 54