Į viršų 5 “iOS” el. Pašto klientai

Nepaisant momentinių pranešimų išplėtimo, visada naudoju el. Laišką. Jame sprendžiami tiek darbo klausimai, tiek kai kurie asmeniniai, kuriems nereikia nedelsiant reaguoti. “App Store” el. Pašto programos yra tamsios, tačiau sunku išspręsti šią problemą. Kažkur, kur dizainas užsukamas, kažkur nėra pakankamai reikalingų funkcijų.

Mano optimalus rinkinys atrodo toks:

 1. Moderni minimalistinė sąsaja.
 2. Patogus darbas su keliais dėžėmis.
 3. Laiku pranešimai (sveikas, standartinis paštas).
 4. Daugialypis plotis
 5. Skirtingi lustai, tokie kaip kalendorius ir užduočių tvarkyklės elementai.

Prigludęs “App Store”, aš atrinkau geriausius penkis, manau, geriausius el. Pašto programos: “Spark”, “CloudMagic”, “Airmail”, “Inbox”, “myMail”. Pasakysiu, ką man patiko ir nepatinka, o pabaigoje bus apklausa, ir jūs nuspręsite, kuris el. Pašto klientas yra geriausias.

Kibirkštis

Kas tau patinka

 • Sunku rasti reikiamą informaciją, kai juostoje yra įstrigę informaciniai biuleteniai, kvitai ir tiesiog nereikalingi duomenys. Tačiau “Spark” yra puiki funkcija – “Smart Inbox”. Vienintelis mazgas, kuris surenka visas raides ir rūšia juos pagal tipą ir svarbą. Labai naudingas dalykas, tai padeda greitai krautinėti laiškus ir rasti tinkamą raidę.
 • Penkių rašiklių rinkinys puikiai išplečia pašnekovo galimybes. Galite greitai pereiti prie integruoto kalendoriaus, priedų ar atidėto pranešimo. Išskleidžiamajame meniu widgets dedami arba viršutiniame arba apatiniame kampe.
 • Programuotojai sugebėjo sukurti minimalistinę ir lanksčią sąsają. Pagrindiniame ekrane galite rodyti valdiklius, keisti šoninius meniu elementus ir svaypy. Viskas yra visiškai sukonfigūruotas: nuo pranešimų ir ženkliukų iki parašų ir garsų. Pagal pritaikymą Spark, jei ne pirmą kartą, tada tiksliai viršuje.
 • “Spark” palaiko daugumą žinomų paslaugų, tokių kaip “Evernote”, “Pocket”, “Google” diskas ir kt. Galite lengvai įrašyti pastabą į “Pocket” arba nusiųsti dokumentą iš “Dropbox”.

Kas nepatinka

 • Iki minuso galiu susieti tik “MacOS” ir “Android” versijos trūkstamą versiją. Tačiau pašto klientas sparčiai vystosi: ne taip seniai “Spark” tapo prieinama iPad savininkams ir įgijo rusų kalbą. Be to, kūrėjai jau parodė “MacOS” programos ekrano kopiją, todėl lieka palaukti, kol bus paleistas.

CloudMagic

Kas tau patinka

 • Programa turi paprastą ir glaustą sąsają, o ne perkrautas nereikalingų dizaino malonumų. Kiekvienas jos vietoje esantis mygtukas turi dėžutes savo spalvą, kuri leidžia greitai išsiaiškinti, kur yra raidė ir kur jį išsiųsti: į archyvą ar krepšelį.
 • Kūrėjai domisi integracija su įvairiomis paslaugomis. Juos atstovauja kortelės, kurios, pirma, puikiai atrodo, ir, antra, tai yra patogu. Šiuo metu palaikomos šios paslaugos: Evernote, Todoist, Pocket, Trello, OneNote, Zendesk, Salesforce, Asana ir MailChimp. Aš aktyviai naudoju “Trello” ir gebėjimą tiesiogiai išsaugoti reikiamą informaciją iš laiškų, kuriuos man tikrai patinka. Be to, palaikomas visas populiarus debesies saugojimas, kur be jų?
 • Paraiška yra labai greita ir dirba su dešimčia dėžių be užuominų ir stabdžių. Mano manymu, tai yra greičiausia pašto dėžutė.
 • “CloudMagic” galima naudoti visuose “iOS”, “Android” ir “macOS” įrenginiuose. Taip pat palaikoma “Apple Watch” ir “Android Wear” laikrodis. Tiesiog pagrindinis puslapis tiems, kurie turi kelis įrenginius skirtingose ​​platformose. “Mac” programa vis dar atsilieka nuo mobiliosios versijos funkcijų, bet manau, kad netrukus bus ištaisyta.

Kas nepatinka

 • Aš pats neradau jokių trūkumų. Tai puikus postininkas, kuris gali būti patariamas visiems.

Oro paštas

Kas tau patinka

Kas nepatinka

Gautieji

Kas tau patinka

Kas nepatinka

myMail

Kas tau patinka

Kas nepatinka

Vėlgi, jūs negalite matyti visų raidžių vienoje juostoje. Jei “Inbox” tai kažkaip toleruojama (jis vis dar veikia tik su “Gmail”), tai yra didelis trūkumas.

Geriausias “iOS” el. Pašto klientas

Čia toks pasirinkimas pasirodė. Norėdami pasirinkti geriausią klientą, nusprendžiau surengti nedidelį balsą. Paspauskite labiausiai vertingą, jūsų nuomone, paraišką ir palaukite į komentarus. Pažiūrėkime, kuris pašto darbuotojas nusipelno geriausio vardo.

[polldaddy poll = “9454397”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − 36 =