İOS için en iyi 5 e-posta istemcisi

Anında mesajlaşanların genişlemesine rağmen, her zaman mail kullanıyorum. İçinde, hem çalışma soruları hem de hemen tepki göstermeyen bazı şahsi kararlar çözülür. App Store’da, e-posta uygulamaları karanlık, ancak üzerinde durmak zordur. Tasarım bir yerlere sıkıştığında, bir yerlerde yeterli fonksiyonlar yok.

En uygun setim şunun gibi görünüyor:

 1. Modern minimalist arayüz.
 2. Birkaç kutu ile uygun çalışma.
 3. Zamanında bildirimler (merhaba, standart Mail).
 4. Multiplatform.
 5. Takvim ve görev yöneticisi öğeleri gibi farklı cipsler.

App Store’da müzakere edildi, en iyi beşini seçtim: en iyi e-posta uygulamaları: Spark, CloudMagic, Airmail, Inbox, myMail. Ne sevdiğimi ve sevmediğimi söyleyeceğim ve sonunda bir anket olacak ve hangi e-posta istemcisinin en iyisi olduğuna siz karar vereceksiniz.

kıvılcım

Ne seversin

 • Bant, haber bültenleri, makbuzlar ve sadece gereksiz verilerle dolduğunda doğru bilgileri bulmak zordur. Ama Spark’de harika bir özellik var – Akıllı Gelen Kutusu. Tüm harfleri toplayan ve bunları tür ve önemine göre sıralayan tek bir merkez. Son derece yararlı olan şey, postaları hızlı bir şekilde kopyalayıp doğru harfi bulmaya yardımcı olur.
 • Beş widget seti harika bir postacının yeteneklerini genişletir. Yerleşik takvime, eklere veya ertelenmiş mesajlara hızlıca gidebilirsiniz. Widget’lar, açılır panonun üst paneline veya altına yerleştirilir.
 • Geliştiriciler minimalist ve esnek bir arayüz oluşturmayı başardılar. Ana ekranda widget’ları görüntüleyebilir, yan menü öğelerini değiştirebilir ve svaypy yapabilirsiniz. Her şey tamamen yapılandırılmıştır: bildirim ve rozetlerden imzalara ve seslere. Özelleştirme ile Eğer ilk etapta değilse, o zaman tam olarak üstte.
 • Spark, Evernote, Pocket, “Google Drive” ve benzeri bilinen hizmetlerin çoğunu destekliyor. Bir notu Cebe kolayca kaydedebilir veya Dropbox’tan bir doküman gönderebilirsiniz.

Sevmeyecek ne

 • Eksi ile sadece macOS ve Android için sürüm eksikliği ile ilgili olabilir. Ancak posta müşterisi hızla gelişiyor: Çok uzun zaman önce, Spark, iPad sahiplerine ve Rus diline ulaştı. Buna ek olarak, geliştiriciler zaten MacOS için uygulamanın bir ekran görüntüsünü gösterdiler, bu yüzden sürümün beklemesini bekliyor.

CloudMagic

Ne seversin

 • Uygulama arayüzü basit ve anlaşılır değil, gereksiz tasarım ayrıntılandırmalardaki aşırı olduğunu. yere Her düğme, kutular kendi renk var, bu yüzden hızlı mektup ve nereden nereye gönderileceğine öğrenebilirsiniz: arşiv veya çöp kutusuna.
 • Geliştiriciler çeşitli servislerle entegrasyon ile ilgileniyorlar. Öncelikle, harika görünüyor ve ikinci olarak, uygun olan kartlarla temsil edilir. Şu anda, aşağıdaki hizmetler desteklenmektedir: Evernote, Todoist, Pocket, Trello, OneNote, Zendesk, Salesforce, Asana ve MailChimp. Trello’yu aktif olarak kullanıyorum ve gerekli bilgileri postadan gerçekten hoşlandığım tahtaya kaydetme kabiliyetini kullanıyorum. Buna ek olarak, tüm popüler bulut depolama, onlar olmadan nerede desteklenir?
 • Uygulama çok hızlı ve bir gecikme ve fren ipucu olmadan bir düzine kutuları ile çalışır. Bana gelince, burası en hızlı postacı.
 • CloudMagic, iOS, Android ve macOS’taki tüm cihazlar için kullanılabilir. Ayrıca Apple Watch ve Android Wear’da bir saat de destekleniyor. Sadece farklı platformlarda çeşitli cihazlara sahip olanlar için bir masthead. Mac için uygulama hala mobil sürümünün işlevselliğinin gerisinde kalıyor, ancak bunun yakında düzeltileceğini düşünüyorum.

Sevmeyecek ne

 • Kendim için herhangi bir eksiklik bulamadım. Bu herkese tavsiye edilebilir mükemmel bir postacı.

havayolu

Ne seversin

Sevmeyecek ne

Gelen Kutusu

Ne seversin

Sevmeyecek ne

myMail

Ne seversin

Sevmeyecek ne

Yine, tüm harfleri bir kasette göremezsiniz. Gelen Kutusu (hala sadece Gmail ile çalışır) nasılsa katlanılabilir ise, büyük bir dezavantajı vardır.

İOS için en iyi e-posta istemcisi

İşte böyle bir seçim çıktı. En iyi müşteriyi seçmek için küçük bir oylama yapmaya karar verdim. Düşüncelerinize en layık üzerine tıklayın, uygulama ve daha sonra yorumlara hoş geldiniz. Hangi posta görevlisinin en iyi unvanı hak ettiğini görelim.

[polldaddy anket = “9454397”]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 91