“Kadın Takvimi”, kızların döngüyü takip etmesine ve sağlık günlüğünü tutmasına yardımcı olacak

“Kadın Takvimi” – “Sağlık ve Fitness” bölümündeki en iyi uygulama Google Play, 70 milyondan fazla kez indirildi. İOS için de kullanılabilir.

Uygulama sizi büyük sekmeli başlıklar ve hoş bir evcil hayvanla ana menüye davet ediyor. Verileri aylıkların başlangıcında ve ortalama sürelerini göstererek, hemen bir tahmin elde edersiniz: Bir sonraki adet kanaması ve kavramsallaştırma döneminden kaç gün önce ayrılırsınız.

Kadın takvimi: adet tahmini Kadın takvimi: takvim

Sekmeler daha ayrıntılı bilgiler içerir:

  • “Takvim” – aylara göre günlerin listesi. Burada hamile kalma şansı olan kritik günler, yumurtlama günü ve günleri işaretlenir. Bir not ekleyerek burada da bir etkinlik belirtebilirsiniz.
  • “Tarih” – geçmiş adet hakkındaki veriler, gebe kalma ve yumurtlama zamanlaması ve bir prognoz.
  • “Grafik” – görsel gösterimde ağırlık ve sıcaklığın dinamikleri.
  • “Ayarlar” – burada temel verileri belirtebilir, tablet almak için hatırlatıcılar ekleyebilir, semptomları ve ruh hallerini içeren kapsamlı listeleri doğru bir şekilde belirleyebilir, yalnızca size özgü olanları bırakarak, hamilelik tarzını dahil edebilirsiniz. Takvimden jinekoloğa bilgi göndermek için bir metin dosyası olarak kullanışlı bir işlev vardır.
  • “Notlar”, gün boyunca neler olabileceğinin kapsamlı bir listesi. Menstrüasyonun başlangıcı, sonu, kanama yoğunluğu, kontraseptif ve diğer ilaçların alınması, korunan veya korunmasız cinsel ilişki (orgazm olsun veya olmasın), semptomlar, ruh hali, yumurtlama testi, ağırlık ve sıcaklık. “Cinsel ilişki” takvimi içinde bir not ekleyerek, orgazm bir prognozu göreceksiniz. Uygulamanın kullanıcılarının iletişim kurduğu kadın forumuna da erişim vardır.

Kadın takvimi: cinsel ilişki Kadın takvimi: notlar

özet

“Kadın Takvimi”, bir kızın sağlık ve cinsel yaşamını dikkatle izlemesine ihtiyaç duyabileceği tüm fonksiyonları sunar. Her şey uygun ve anlaşılabilir. Uygulama ücretsizdir, ancak kapalı olması gereken reklam var.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 74