Meitu je aplikácia, ktorá vás zmení na anime

Aplikácia má pohodlnú pracovnú plochu, v ktorej sú prezentované všetky funkcie, ktoré môže vlastník smartfónu alebo tabletu používať.

Aplikácia: rozhranie  Aplikácia: pracovná plocha

V časti Upraviť sa skryjú nastavenia podobné tým, ktoré sa nachádzajú vo všetkých populárnych editoroch fotografií. Môžete ľahko upraviť expozíciu, zmeniť kontrast, sýtosť a ostrosť obrazu, zosilniť alebo vyhladiť tiene atď.

Tu je obrovský počet filtrov, s ktorými môžete experimentovať nekonečne.

Aplikácia: fotografické filtre Aplikácia: fotografické filtre

Funkcia Fotoaparát podľa vývojárov umožňuje vytvárať “profesionálne snímky”. Meitu obsahuje viac ako 50 filtrov (vrátane samostatných na fotografovanie portrétov, krajiny, potravín a iných predmetov), ​​ktoré sa používajú v reálnom čase. Taktiež má fotoaparát časovač tri a šesť sekúnd: počas tohto času môžete utiecť a mať správnu pózu.

Oddelená odo môžu písať Retuš funkciu, ktorá umožňuje odstrániť nežiaduce pozadie, zarovnať vašu pokožku, odstránenie akné, tašky a tmavé kruhy pod očami, platí make-up, vyzerať štíhlejšie, a – v prípade potreby – predĺžiť nohy.

Funkcia ručne kreslená umožňuje premeniť sa na anime hrdinku, stane sa anjelom, morskou panvou alebo barónkou s jedným dotykom. Okuliare sú fascinujúce.

Aplikácia: fotografické filtre

Akonáhle sa fotografia dostane do požadovaného stavu, môžete k nej pridať samolepky. Môžete tiež vytvoriť koláž a samozrejme ju poslať do sociálnej siete.

Vývojári sľubujú, že filtre, efekty, pozadia a snímky budú denne aktualizované.

Aktualizovaná. Používatelia siete podozrievali Meitu z zhromažďovania osobných údajov a možných škôd. V skutočnosti, okrem štandardného prístupu ku kamere, internet a pamäťou gadget, aplikácia vás vyzve na zadanie názov mobilného operátora a určiť, ak sú podrobené smartphone alebo tablet jailbreak.

Zástupcovia spoločnosti vysvetlili, že údaje sa zbierajú s cieľom optimalizovať výkonnosť aplikácie a dozvedieť sa, ako používatelia komunikujú s reklamou. Podrobnosti sú v zásadách ochrany osobných údajov Meitu.

Mnohí experti už uviedli, že aplikácia nepožaduje nič mimoriadne a nespĺňa odporúčania aplikácie App Store a Google Play pre vývojárov.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − = 33