Momentum na iOS pomoże śledzić przydatne nawyki

Wielokrotnie pisaliśmy o aplikacjach, które pomagają rozwijać przydatne nawyki. Od najlepszych możesz przydzielić bezpłatną tygodniową, funkcjonalną listę przyzwyczajeń lub zrównoważoną, oferującą listę przydatnych nawyków, które możesz i powinieneś przestrzegać.

W tym artykule omówimy podobną aplikację – Momentum. A ponieważ przypomnieliśmy sobie o wielu alternatywach, powinniśmy od razu powiedzieć, co Momentum wyróżnia się na tle innych. Kilka rzeczy. Na przykład interaktywne powiadomienia. Możesz wyciągnąć baner powiadomień w dowolnej aplikacji i oznaczyć przyzwyczajenie jako zrobione lub pominięte.

Tworzenie nawyków jest łatwe. Musisz podać nazwę, częstotliwość i liczbę razy w tygodniu, kiedy chcesz go przestrzegać. Możesz także włączyć powiadomienia. Oznacz nawyk tak, jak zostało to zrobione w kalendarzu. Zielony kwadrat oznacza, że ​​postępowałeś zgodnie z planem, szary – brakowało, pusty – w kolejnych dniach.

IMG_3856 IMG_3857

Aplikacja ma widget. Może szybko wyznaczyć nawyki i monitorować statystyki ich realizacji. Mimo że aplikacja jest darmowa, możesz kupić wersję premium za 159 rubli. Jedynym ograniczeniem, które usuwa, jest liczba nawyków. W bezpłatnej wersji możesz utworzyć nie więcej niż trzy.

IMG_3859 IMG_3858

Momentum to kolejna alternatywa dla popularnych menedżerów nawyków. Aplikacja jest bezpłatna, co oznacza, że ​​możesz ją wypróbować, porównać z innymi i wybrać najlepsze dla swoich celów.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − 76 =