Musical.ly – najlepšia sociálna sieť pre fanúšikov zábavných krátkych videí

Aplikácia sa objavila asi pred dvoma rokmi, takmer okamžite nastúpila do App Store, ale mnohí z nás nič nepočuli. Musical.ly kombinuje myšlienku vytvárania krátkych videí, kde si užívatelia kombinujú svoje videohovory s hudobnými stopami, citáty z populárnych televíznych seriálov a filmov. Aplikácia dáva príležitosť stať sa hviezdou, ktorá má iba smartphone a malú kreativitu.

Mimochodom, to nie je prehnané. Rovnako ako v akejkoľvek sociálnej sieti, Musical.ly má nasledovníkov, ktorí sa tu nazývajú “fanúšikmi” a medzi populárnymi používateľmi ich počet dosahuje niekoľko miliónov. Chcete predbehnúť Lady Gaga podľa počtu nasledovníkov? V Instagram je nepravdepodobné, že bude fungovať, ale v Musical.ly je to skutočné!

Aplikácia funguje na iOS a Android. Registrácia je cez Facebook alebo Twitter a trvá niekoľko sekúnd. Budete potrebovať to isté číslo, aby ste zistili rozhranie a začali vytvárať.

V tomto ohľade Musical.ly má všetko v dokonalom poriadku. Jediné tlačidlo nás oddeľuje od vytvorenia nového klipu. A práve tam, na hlavnej obrazovke, môžete byť inšpirovaný videami vybranými kurátormi a získať nápady pre vaše výtvory. Čo tu nie je: tancovanie so zvieratami, kopírovanie hviezd, produkčné scény. A to všetko pre populárnu hudbu alebo zábavné rozhovory z filmov.

Musical.ly Musical.ly: Zvolená karta

Keď ste pripravení, kliknite na tlačidlo plus, vyberte hudbu a potom natočte videozáznam alebo vyberte hotovú fotku z galérie (môžete tiež urobiť prezentáciu z fotografie). Pokiaľ ide o hudbu, výber tu je veľmi široký. Existuje veľa skladieb z rôznych kategórií, vrátane klipov MTV VMA, ako aj komédie, karikatúry a oveľa viac.

Musical.ly: editačné nástroje Musical.ly: online knižnica

Video je možné natrvalo snímať alebo zastaviť, ak je to potrebné, lepenie neskôr z rôznych fragmentov. Okrem fotografie, Musical.ly je schopný nahrávať animáciu počas letu a potom všetko kombinovať do jedného klipu spolu s hudobnou stopou.

Musical.ly môže prehrávať videá Musical.ly: audio mixér

Ak sa k tomu všetkému pridáte s humorom, môžete získať veľmi zábavné videá. Účinky sú ešte komické. Popri obvyklých filtroch a orezávaní aplikácia umožňuje urýchliť alebo spomaliť video, ako aj vykonať ďalšie konverzie. Ak chcete vo videu počuť, ako budete spievať, môžete použiť nastavenia miešania a zmeniť hlasitosť zvukovej stopy.

IMG_2864 IMG_2865

Po inštalácii sa má valec zdieľať s priateľmi. To sa dá robiť verejne, potom to uvidia všetci tvoji stúpenci a súkromne, potom bude video poslané na súkromné ​​správy (direct.ly). Vo všeobecnosti môže byť video vložené do ľubovoľnej sociálnej siete, napríklad do aplikácie Instagram.

Myšlienka Musical.ly sa môže zdať banálna a nie nová: ako sme už videli vo Vine a Dubsmash. Na rozdiel od nich je však aplikácia Musical.ly zameraná viac na hudbu ako na zúženia. Táto služba ponúka používateľom možnosť odhaliť svoj talent ako umelca, vykonávať, dokonca aj pod zvuk, piesne svojich obľúbených kapiel alebo tancovať pre nich. Vo väčšine prípadov sú tieto videá nie sú menej absurdné ako vinič, a to najmä pre tých, kto príde na tento druh kreativity s dobrým podielom predstavivosti, nielen otvorí ústa na hudbu.

IMG_2866 IMG_2867

Musical.ly neustále vytvára grafy a aktuálne zbierky s najlepšími klipmi. Existujú celé úseky s valčekmi, ktoré sú určené pre niektoré udalosti (napríklad na olympijských hrách alebo Pokémon GO), rovnako ako triedenie podľa hashtags a výstup najteplejšie. Okrem toho služba zabezpečuje živé vysielanie s miestnymi celebritami, kde majú všetci fanúšikovia príležitosť komunikovať s nimi.

Medzi rusky hovoriacim publikom, Musical.ly ešte nie je veľmi populárne a mnohí z vás zrejme nikdy nepočuli. Zrejme je to dočasné. V USA má táto aplikácia neuveriteľný úspech medzi mladistvými a mladými ľuďmi. Aj keď existujú príklady ďalších dospelých fanúšikov. Jeden z najobľúbenejších v Musical.ly je účtom 87-ročnej ženy pod prezývkou Gangsta Grandma. Táto veselá babička má takmer 2 milióny nasledovníkov, ktorí sa zbláznili na jej smiešne vystúpenia.

Musical.ly má každú šancu zopakovať úspech Pokémon GO – hru, ktorá získala výbušnú popularitu v Rusku a stala sa fenoménom masovej kultúry. Ak chcete byť medzi prvými, mali by ste vytvoriť profil Musical.ly a začať sa to otáčať hore. Ak ju dostanú teenageri a dokonca aj babičky, prečo nie? Najmä preto, že je to veľmi zábavné. Skúste to!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2