NeoBook: knihy zadarmo v ruštine pre iPhone a iPad

NeoBook: knihy zadarmo v ruštine pre iPhone a iPad

Nepochybne, čítanie kníh o iPhone, a ešte viac o iPad – je veľmi výhodné. Hlavná vec je, že po ruke bola pohodlná aplikácia, ktorá vám umožňuje rýchlo nájsť a stiahnuť novú knihu. Voľná ​​aplikácia NeoBook je vynikajúcou úlohou tejto úlohy.

Rozhranie aplikácie je veľmi výhodné, takže všetko ľahko pochopíte. Knižnica NeoBooku predstavuje množstvo najobľúbenejších kníh v ruštine. Pre pohodlie vyhľadávania sú rozdelené do žánrov. V poslednej dobe bola aplikácia aktualizovaná, pridala viac ako 60 nových kníh a pohodlne vyhľadala názov knihy.

Z najzaujímavejších v zbierke: “Steve Jobs” W. Isaacson, fantázie Lukjaněnko, Pelevin klasiky (ruskej a zahraničné), “New Watch” “The Hunger Games” série Metro, detské knihy (Aksakov, vlci, bratia Grimmovci).

V sekcii “Moje knihy” sa v knihe zobrazuje, že ste nahrali.

Všetky knihy sú bezplatné a legálne. Jediná vec, ktorá vás môže narušiť, je reklamná jednotka, ktorá sa zobrazí pri čítaní. Táto reklamná jednotka je potrebná, aby vývojári aplikácií mohli platiť za autorské práva. Po chvíli si na to zvyknete a prestanete si to všimnúť. Ak je však takáto reklama silne obťažovaná, potom za 0,99 EUR môže byť vypnutá. Súhlaste, to nie je taká veľká cena za zaujímavú knihu.

V režime čítačky kníh sú k dispozícii nasledujúce nastavenia (horný panel):

1. Zobrazenie obsahu knihy a jej záložiek. Ak to chcete urobiť, musíte klepnúť na otvorenú knihu.

2. Klepnutím na písmená môžete upraviť veľkosť a štýl a farbu písma, farbu pozadia.

3. Extrémna ikona je záložka, ktorá vám umožňuje položiť aktuálnu stránku, ktorú potrebujete, ak chcete položiť stránku, ktorá sa neskôr vráti.


Najskôr sa môže zdať, že dva spodné riadky každej strany zatvoria blok, čo označuje názov knihy a číslo aktuálnej stránky. Problém je vyriešený klepnutím na obrazovku: horná ponuka a tento blok budú skrátené.

Čítajte naozaj pohodlne, vďaka možnosti prispôsobiť jednotlivé parametre knihy (pozadie, písmo). Samozrejme, že je lepšie to urobiť s iPad, ale iPhone je tiež vhodný. Takže čitatelia čítania, a ja som si istý, veľa medzi našimi čitateľmi, aplikácia sa odporúča na prezeranie a testovanie.

Stiahnuť v App Store: NeoBook
cena: zadarmo
požiadavky: iPhone, iPad, iPod touch s iOS 4.0+
Developer: Neoline

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + = 14