“Plex” – puikus būdas peržiūrėti “Apple TV” muzikos biblioteką

Paprasčiausiai pasakyk man, kiek filmų per mėnesį pirkite ar išsinuomojat iTunes? O “Apple TV” savininkai, ar turite daugiau išlaidų licencijuotam turiniui? Net jei mes nusipirktume kiekvieną filmą ar seriją, kuris yra prieinamas žiniasklaidos grotuve, vis tiek turėtume laikyti turinį savo kompiuterių aplankuose. Ne, nes man gaila 100 rublių per nuomos, ir todėl, kad dauguma serijos, pavyzdžiui, Rusijos dubliavimą nėra, ir tai yra didelis minusas daug. Tačiau “Apple TV” negalima prijungti išorinio disko, kad galėtumėte peržiūrėti kitą seriją. Ką turėčiau daryti? Arba galite naudoti puikią “Plex” programą, prieinamą “Mac”, “iOS” ir kitoms platformoms.

Žinoma, daugelis mūsų skaitytojų jau yra susipažinę su plėtra ir naudojasi visais savo pranašumais. Tačiau visada bus kažkas, kuris dar nežinojo apie įvykius ir turėjęs televizoriaus prijungtą “Apple TV”, toliau žiūri vaizdo įrašą iš DVD ar išorinio standžiojo disko. Nuleiskite laidus! Pakanka nuolat kabinuoti kabelius ir kopijuoti vaizdo įrašus iš vieno disko į kitą.

Ekrano nuotrauka 2015-04-07 18.57.44

Plex yra įdiegtas dviem įtaisais. Tokiu atveju jūsų kompiuteryje bus “OS X” ir “iOS” įrenginys. Serverio dalis bus įdiegta “Mac”, o kliento dalis bus įdiegta išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Dabar galime pridėti tik būtinas kategorijas (filmus, serialus, muziką …) ir aplankus, kur saugomi medijos failai.

Ekrano nuotrauka 2015-04-07 18.58.27

Pridėjus visus reikalingus aplankus Plex nuskaityti jų turinį, o tada nuvilti trūkstamas plakatus ir aprašymus, kad būtų išvengta painiavos tiems, kurie mėgsta laikyti dešimtys serijų, neištrinami po peržiūros. Visa tai, žinoma, yra sukonfigūruota patogioje žiniatinklio sąsajoje paskyroje (jau užsiregistravote?).

IMG_0413 IMG_0414

Viskas, ką jums reikia padaryti dabar, atidarykite “iOS” programą toje pačioje paskyroje ir pasirinkite savo mėgstamą vaizdo įrašą ar muziką. Atkūrimas prasideda įrenginyje. Manau, kad yra aišku, ką reikia padaryti, kad dabar pamatytumėte vaizdo įrašą dideliame ekrano televizoriuje: tiesiog įjunkite “AirPlay” ir paleiskite atkūrimą konsolėje.

IMG_0415 IMG_0416

Skirtingai nuo analogo, kurį aš anksčiau naudoju, “AirVideo HD”, “Plex” žymiai greičiau pradeda groti failus ir gana teisingai “perveria” vaizdo įrašą. Galite įdiegti programą visuose savo “iOS” įrenginiuose ir žaisti turinį iš bet kurio iš jų. Pakanka prisijungti naudodami savo paskyrą arba pridėti naują serverio nustatymuose. Atskira apskaita yra naudinga tėvams, kurie galės peržiūrėti stebėsenos statistiką, kiek, pavyzdžiui, seriją pažiūrėjo vaikas, o ne namų darbas.

Ekrano kopija 2015-04-07 18.59.33

Deja, tėvystės prieigos tikslinimas yra įmanomas tik išplėstinės PlexPass sąskaitos (4,99 $ per mėnesį ir 39,99 $ per metus). Bet kartu su jumis turėsite ir kitas, vienodai įdomias galimybes. Pavyzdžiui, bet kuriuo metu, nesvarbu, kur esate, peržiūrėkite vaizdo įrašus iš savo kompiuterio išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje internetu. Įdiegtos programos PlayStation 4 ir Xbox One konsolės naujos kartos, taip pat išmoksite žaisti turinį iš savo kompiuterio su prenumeratą (galite parsisiųsti Plex oficialiai iš parduotuvės konsolės programas). Ir taip pat kai kurias kitas galimybes.

Ekrano kopija 2015-04-07 19.05.04

Bet tikriausiai pagrindinis Plex pranašumas yra daugiaplanuotas. Plex, atrodo, bus galima greičiau nustatyti net mikrobangų krosnelė ir šaldytuvas, jau nekalbant apie išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kompiuterių veikia OS X, Windows, Linux, kai televizorių modelius ir tinklo saugykla.

  Plexcon PlexConnect – Plug-in, kuris leidžia jums labiau integruoti “Plex” į “Apple TV” be trikdžių, pakeičiant sertifikatus ir DNS. Ankstesnėse “Apple TV” “iOS” versijose “Plex” pakeitė “Priekabos” programą. Tačiau po šio “skylės” buvo taikoma, vartotojai pradėjo keisti ir kitas įdiegtas programas.

Tinkama, bet brangesnė “AirVideo HD” alternatyva, turinti papildomų funkcijų, tarp platformų ir geros darbo kokybės. O kaip žiūrėti filmus ir TV laidas? Pasidalykite metodais komentaruose!

Oficiali svetainė Plex

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 + = 46