“Smart Teleport” redaktorius greitai pakeis jūsų plaukų spalvą ir savaiminį foną

Teleportas veikia labai paprasta. Pirmiausia turite atlikti SELFI arba pasirinkti nuotrauką iš galerijos. Iškart po to bus prieinamos visos redagavimo galimybės.

Paraiškoje yra trys pagrindinės funkcijos, pagrįstos dirbtinio intelekto: plaukų perdažymas, fono pakeitimas ir neryškimas.

Pirmoji galimybė veikia panašiai kaip “Fabby Hair” iš baltarusių iš “Al Matter”. Plaukams galite pasirinkti vieną iš 20 spalvų. Yra standartinių, tokių kaip blondinė ir raudona, tačiau yra galimybė pasirinkti kažką neįprasto, pavyzdžiui, imbiero ar žalia. Taip pat galite sukurti koliažą 2 × 2 arba 3 × 3 formatu.

Teleportas Teleporto programa

Programa puikiai prisitaiko keičiant foninį vaizdą. Duomenų bazėje yra standartinės nuotraukos su Eifelio bokštu, Laisvės statula ir, pavyzdžiui, rojų sala. Bet jūs galite lengvai pasirinkti savo nuotrauką.

Teleportas: pasikeitimas fone Teleportas: pakeičia foninį vaizdą

Funkcijos “Fono blur” pavadinimas kalba pats už save. Jos pagalba galite labiau pabrėžti savo veidą – toks portreto režimas su “iPhone” yra daug lengvesnis.

Teleport: fono išminkimo funkcija Teleportas: fono išblukimas

Galutinį vaizdą galima greitai paskelbti “Instagram” ar “Facebook” ir išsiųsti draugams per bet kurį socialinį tinklą arba “Messenger”. Galite išsaugoti nuotrauką į savo telefoną.

“Teleport” galima nemokamai naudotis “iOS” ir “Android”. Programa apdoroja nuotraukas tik kelias sekundes. Tiesa, gebėjimas keisti plaukų spalvą ir foną vienam sėdint dar nėra. Bet ateityje tai gali pasirodyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1