vshare. Ako nainštalovať aplikácie so systémom iOS zadarmo

Poďme zahodiť morálnu stránku otázky, o aké aplikácie musíme platiť. Samozrejme, je nevyhnutné, aby som vám hovoril. A spôsob inštalácie, ktorý bude popísaný nižšie, je uvedený iba na informačné účely. Na konci článku sa budem snažiť vysvetliť, aké sú jeho nevýhody. Možno vám pomôžu konečne sa uistiť, že najlepší spôsob, ako dostať platenú aplikáciu, je zakúpiť ju v App Store.

Sťahovanie softvéru bez platby je možné vďaka službe vShare. Jedná sa o čínsky digitálny obchod, v ktorom je k dispozícii veľký počet hier a aplikácií z App Store. Ak sa chcete pripojiť k tejto stránke, musíte používať počítač. Ale po rýchlom nastavení vShare vám umožňuje inštalovať obsah bez pomoci počítača – priamo do vášho mobilného zariadenia.

Ako prevziať aplikácie prostredníctvom služby vShare

1. Nainštalujte klient vShare do počítača

Prvým krokom je inštalácia klienta vShare do počítača. Odkaz na program je dostupný na webovej stránke služby. Počas inštalácie ponúka klient možnosť prevzatia ďalšieho softvéru, napríklad prehliadača Opera, ale toto môže byť zlikvidované.

Pred použitím služby vShare je najlepšie zabezpečiť, aby ste na svojom počítači mali najnovšiu verziu programu iTunes.

2. Nainštalujte aplikáciu vShare na svojom iPhone alebo iPad

Po nainštalovaní klienta do počítača musíte nainštalovať aplikáciu vShare na zariadení so systémom iOS. Stane sa to automaticky, len spustite vShare na vašom PC, pripojte k nemu iPhone alebo iPad cez kábel USB a počkajte niekoľko sekúnd. Ak sa inštalácia nestane automaticky, musíte kliknúť na položku Inštalovať vShare.

3. Stiahnite si platené aplikácie z obchodu App Store zadarmo

ApShare aplikácia, ktorá sa objaví na iPhone alebo iPad po uvedených manipuláciách, je alternatívnou verziou App Store. Má vyhľadávací formulár a kategórie na navigáciu v adresári aplikácie.

Ak chcete nainštalovať program alebo hru z vShare, musíte ju nájsť v adresári a kliknúť na tlačidlo Získať. Pred prevzatím systému vyžaduje povolenie, musí byť schválené. Všetky takto nainštalované hry a programy sa zobrazujú na ploche iOS, rovnako ako bežné aplikácie.

 

Po nainštalovaní aplikácie vShare na mobilnom zariadení môžete od počítača odpojiť najnovšie a stiahnuť softvér bez použitia počítača. Ak však aplikácia vShare začne otvárať aplikáciu App Store pred každým prevzatím, stojí za to pripnúť gadget na počítač znova a kliknutím na tlačidlo Opätovná autorizácia v hlavnom menu klienta vShare pre systém Windows.

Niekedy sa programy nainštalované prostredníctvom vShare nespustia a na obrazovke sa zobrazí správa “Nedôveryhodný podnikový vývojár”. V tomto prípade otvorte “Nastavenia” → “Všeobecné” → “Profily a správa. zariadenie “, kliknite na vývojára problematickej aplikácie a potom vyberte možnosť” Trust … “.

Aké nevýhody sú vo vShare

  • Inštalované prostredníctvom aplikácií vShare nepodliehajú testu Apple, a preto môžu ohroziť vaše osobné údaje a normálnu prevádzku zariadenia iOS ako celku. Službu používate na vlastné riziko.
  • Adresár vShare neobsahuje veľa programov a hier dostupných v App Store.
  • Nainštalované aplikácie vShare nemusia pracovať správne alebo vôbec nefungujú.
  • Inštalácia prostredníctvom služby vShare trvá v priemere dlhšie ako aplikácia App Store. Ak chcete programy aktualizovať, musíte mobilné zariadenie pripojiť k počítaču a použiť špeciálnu ponuku Aktualizácia v klientovi vShare pre systém Windows.
  • Je možné, že identifikátor Apple, ku ktorému je pripojený vShare, môže byť zablokovaný.

Ako vidíte, je oveľa pohodlnejšie a bezpečnejšie zakúpiť programy oficiálnym spôsobom. Súhlasíte?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =