Scotch bant kullanmak için 16 standart olmayan yollar

1. Klavyeyi temizleyin

Hiçbir şey çekmeyen anahtarların altındaki can sıkıcı aşağılık kırıntıları? Scotch sana yardım edecek. Yapışkan bandı yapışkan tarafı dışarı doğru katlayın ve tuşlar ile klavye gövdesi arasındaki ince yuvalardan geçirin. Çöp yapışacak, klavye temiz olacak.

2. Temiz kıyafetler

Giysileri temizlemek için yapışkan rulolar en uygun zamanda bitiyor. Ancak, geniş bir scotch var, ki bu daha da kötü değil.

3. Kırılmış camı toplayın

Tesadüfen (veya özel olarak) bir tabak veya bardak kırılması durumunda, zeminde veya masanın üzerinde küçük kırıntılar olacaktır. Onları yapışkan bir bantla toplayın, sonra topuklarınıza zarar vermezler.

4. Okları çizin

Bir kaşık kullanımından ve özel şablonlarla biten pürüzsüz oklar çizmek için ne kadar çok sayıda icat yapıldı. Daha basit ol. Göz kapağında yapışkan bant yapıştırın ve göz kapağını göz kapağının kenarından viski bandına sakince yavaşça doldurun. Ardından bandı çıkarın. Mükemmel kenarlı oklara sahip olacaksınız.

5. Tırnaklarda bir desen yapın

scotch nasıl kullanılır: manikür
Anna Norman / blog.birchbox.com

Scotch şablon, sadece göz kapaklarında değil, aynı zamanda tırnaklarda da, farklı karmaşıklıkta desenler oluşturmak için kullanılabilir.

6. Cıva toplamak

Cıva termometresi kırıldığında, yüzlerce küçük top damlacıklarının tabanından cıva atar. Ve bunların hepsi zehirli buharları solumak için bertaraf için dikkatli bir şekilde toplanmalıdır. Scotch bu görevle iyi başa çıkıyor.

7. ayakkabı bağları

Ayaklıklar uçlarda veya onlardan dağılırsa, mandallar düşer ve bant bant ile sarın. Böylece danteller daha güzel görünecek ve ayrıca dantel için daha kolay olacaklar.

8. Mısırları yapıştırın

Ayaklarınızı yeni ayakkabılarla saklayabileceğiniz geçici bir önlem, elinizde alçı yoksa, yapışkan bant var. Sadece ayakkabılarını ovalayan siteleri koru.

9. tutkal izlerini kaldırın

Etiketi nesneden çıkardınız ve yapıştırıcı kaldı. Yapışkan bir bant alın, yapışkan bir yüzeyle yapıştırıcıya bastırın ve keskin bir şekilde yırtıp atın. Tutkal viskota yapışacaktır.

10. plastik kart koruyun

Manyetik bantınız varsa ve sık sık kullanıyorsanız, bu kasete zarar verme riski vardır. Kabarcıklar ve kırışıklıklar oluşmaması için dikkatlice bandı bantla kapatın. Bant korunacak ve cihazlar okuyacaktır.

11. Elf kulağını yap

Scotch teyp nasıl kullanılır: elf kulakları

Cadılar Bayramı yaklaşmıyor, ama gerçek bir elf kostümü elde etmek için kendinizi eğitmek için zamanınız olacak. İnce şeffaf bir siper alın, kulağın arka tarafındaki ucu sabitleyin ve kulağın ucunu keskinleştirmek için scotch’i dikkatlice sarın. Sonra viski bir ton krem ​​ve tozla maskeleyebilirsin, böylece gerçek Galadriel’in kimsenin kimseden şüphesi olmaz.

12. Bir önbellek oluştur

Scotch bant kullanarak, değerleri yatağın veya tezgahın iç yüzeyine takın. Ancak fark edilmeyecek ve saklanma yerinin zor olduğu bir yerde.

13. bandaj yerine scotch kullanın

Yaralanma durumunda, özellikle de bir lastik giymeniz ve kolunuzu veya bacağınızı bir sopayla tutturmanız gerekiyorsa, bandaj bandaj için geçici bir yedek olarak hizmet edecektir.

14. Telleri sırayla yerleştirin.

Masanızdan prize kadar uzanan bir demet kabloyu katlayın ve yapışkan bantla sarın. Bir düzine kafa karıştırıcı kordon yerine, bir tane alacaksın.

15. Torbayı veya cebi koruyun

Torbaya veya cebe bir şeyleri keskin köşelerle (örneğin bir tornavida) koymanız gerekiyorsa ve kutu veya paket elinizde değilse, tehlikeli bir nesneyi bantla gevşekçe sarın. Yani bir çanta ya da ceket astarı kırılmaz.

16. Sıkışan halkayı çıkarın

Yüzüğü parmağınızdan çıkaramazsanız ve sabun yardımcı olmazsa, viski bandını deneyin. Uzun ve düz bir şerit elde etmek için ince ve uzun (yaklaşık 30 cm) bir viski şeridi alın, yapışkan tarafı içeriye doğru katlayın. Bu şeridin bir ucunu halkanın altına geçirin, böylece 2-3 cm kadar dışarı çıkın.Toprakın uzun kısmı yapışkan banttan sıkıca parmağınızı sarın, eklemi kavrayın. Ardından, bandın arkasındaki bandın kısa ucunu yavaşça çekin. Halka kademeli olarak scotch boyunca hareket edecek ve parmak sarılı banttan kurtulacaktır. Genellikle, bir yapışkan bant yerine, bir iplik önerilir, ancak düzgün bir viski şeridi daha kötü değildir.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 11