Jabra Sport Coach – sporto belaidės ausinės su asmeniniu treneriu

Dauguma sporto treniruočių yra kiekybiškai ar laikinai. Arba jūs atliksite griežtai nurodytą pakartojimų skaičių arba maksimaliai išsikrausite tam tikrą laiką. Abiem atvejais yra numatyti poilsio tarp grupių intervalai, taip pat aiškiai apibrėžta mokymo programa. Visa tai reikėtų nepamiršti ir apsvarstyti save arba pirkti asmeninio instruktoriaus paslaugas, kuris kontroliuotų jūsų mokymą. Mokytojas kainuoja daug pinigų ir mažai tikėtina, kad sutiks dainuoti mėgstamiausias dainas, todėl galimybė ją pakeisti ausinėmis, kurias reikia sumokėti tik vieną kartą, atrodo daugiau nei patraukli.

Dizainas, komfortas ir garsas

Formos faktorius Jabra Sport Coach – kanalų ausinės su dviguba fiksavimo sistema.

IMG_4404

IMG_4406

Keturi skirtingo dydžio kintamųjų kištukiniai variantai, taip pat trijų tipų pakaitiniai gaubtai, iš kurių du yra elastingų laikiklių.

IMG_4444

Laikiklis švelniai atsilieka nuo auskartelės ir visiškai neleidžia ausinėms išsikrauti.

IMG_4368

Tiesą sakant, tai yra pirmasis, nors ir sujungto, gėlių modelis, kuriame man atrodė patogus ir patogus. Jie atvedė mane atgal į vidines asmenybes pasaulį ir vėl privertė mane tikėti šio formos veiksniu.

IMG_4365

Minkštasis jungiamasis kabelis yra užpakalinėje pusėje, laisvai sukamas aplink kaklą ir, jei reikia, ištraukiamas specialiu “triukais” (yra du iš jų). Dešinėje laido pusėje yra valdymo skydelis, kuriame taip pat yra mikrofonas.

IMG_4377

“Jabra Sport” treniruoklio dizaino trūkumas yra vienas – tai vakuumo izoliuojantis efektas, būdingas visoms kanalinėms ausinėms. Truputį praradęs ryšį su išoriniu pasauliu, jūs nustosite išgirsti, kas vyksta aplink. Viena vertus, jis padeda sutelkti dėmesį į mokymą, o kita vertus, leidžia jums galvoti apie sporto, kuriame yra automobilių, patrauklumą.

Kaip kompensaciją, jūsų ausys gauna didingiausią garsą, kuris tiksliai ir kokybiškai perduoda visą garsinių dažnių diapazoną. Baziai yra elegantiški. Įtraukite dinamišką sunkų svorį, o jūs tiesiog sprogsite iš disko. Tai negali būti pašalinta iš kanalų, bet Jabra būdinga kokybė tik sustiprina šio formos veiksnio pranašumą.

Mano mažasis treneris

Jabra Sporto trenerio instruktoriaus funkcija, žinoma, nėra visiškai funkcinis gyvenimo žmogaus pakeitimas. Tai nėra griežta armijos stiliaus-prižiūrėtojas, kuris klykauti ne jus ir vadina valios, tinginiai gabalas šūdas, o ne geras treneris madinga Sporto klubas, antausiai jus ant nugaros tik už išvaizdą dėl darbo. Šiuo atveju, instruktorius – tai paraiškos Jabra Sport Life su iš anksto ir naudotojų mokymas programas derinys sudaro + ausinės, per kurias gaunate instrukcijas veiksmų ir rezultatų. Operacijos principas yra paaiškintas vaizdo įraše.

Su pratimu, bet viskas gana akivaizdi. Klausimas yra tai, kaip ausinės ir programa stebės pasikartojimus, jei tai padarysiu kiekybiniais rodikliais.

Tiesą sakant, jie nestebi pasikartojimo. Kairėje ausinėse yra mygtukas.

IMG_4370

Po signalo pradžioje aš vykdau metodą, atlieka reikiamą pakartojimų skaičių ir informuoja paraišką apie užbaigimą, paspausdami mygtuką. Toliau ausyje pateikiama informacija apie tai, kiek galiu pailsėti, ir tada paskelbė apie kitą mokymo ir signalo etapą iki pat pradžios.

Programa turi dešimtys iš anksto įdiegtų pratimų ir mokymo programų, tačiau tai leidžia jums sukurti visą savo programą. Taip pat galite sujungti laiką ir kiekybinius pratimus. Beje, treneris dirbs su “Jabra Sport Pulse”, kuris, be abejonės, patars dabartiniams ir būsimiems ausinių modelio savininkams su impulsų skaitikliu.

Dėl tokios paprastos veiksmingos schemos paaiškėja, kad apskritai užsiima be iškraipymo išmaniajame telefone ar pažangiosiomis valandomis, dėl kurių mes naudojamės juos įrašyti ir kažką daryti. Vienas mygtukas ant ausinių daro viską. Apie šią istoriją apie įmontuotą trenerį galite užbaigti ir eikite į testavimą.

Bandymas su vandeniu

Pagal elektros įrangos apsaugos laipsnių klasifikavimo sistemą nuo kietųjų objektų ir vandens įsiskverbimo (Ingress Protection Rating, arba tiesiog IP) ausinės atitinka klasės IP55, tai yra:

  1. Kai kurios dulkės gali įsiskverbti į vidų, tačiau tai neturi įtakos prietaiso veikimui. Pilna apsauga nuo sąlyčio.
  2. Apsauga nuo vandens srove bet kuria kryptimi.

Teoriškai tokio lygio apsauga pakanka prietaisui naudoti JAV armijoje. Atvėsti? Taip, visiškai nesvarbu, tai rinkodara! Dar svarbiau, kad “Jabra Sport” treneris praktiškai sėkmingai išgyveno džentelmeninių testų rinkinį. Norėdami pradėti, kaip tikėtasi, ausinės buvo gausiai laistomos.

IMG_4429

IMG_4441

Penktasis apsaugos lygis nuo drėgmės ir vandens priemonėmis ir pasipriešinimo purkštukų, tai yra vanduo patenka į slėgio įtaiso, tačiau eiti su ausinių dušas, taip pat sąmoningai laukti smarkaus lietaus, kaip kažkas juokinga. Apskritai, bandant su vandeniu, nebuvo baimių, o rezultatas yra gana tikėtis – ausinės yra gyvos ir gerai.

Bėgimas ir sporto salė

Po vandens procedūrų “Jabra Sport” treneris nuėjo važiuoti su Nastya Pivovarova.

IMG_4387

Įspūdžiai po mokymo pasirodė sumaišyti, bet dažniausiai teigiami:

Laisvù rankù çranga, kaip buvo suplanuota, labai atitrūksta nuo ausies. Rezultatas yra prieštaringas. Viena vertus, ausinės yra gerai. Kita vertus – pilnas vakuumas galvoje. Su tokiu jausmu jūs “neria” į save ir paleiskite, visiškai izoliuojate save iš išorinio pasaulio. Galite įvaldyti laisvų rankų įrangą ir programą dviem skaičiais. Labai aiški sąsaja, kurioje neįmanoma supainioti. Tokio tipo mokymai yra labai daug. Taip pat galite nustatyti tikslus: kiek kilometrų, kiek kalorijų, kiek laiko važiuojate ir kt. Ši funkcija ypač patikima, nes, pavyzdžiui, aš palaipsniui didina apkrovą ir nenori apsvarstyti, kiek čia bėgau. Aš noriu paleisti, bet ne galvoti. Atskira programa gali prijungti muziką. Ausinė gerai bendrauja, įrašytas balsas yra malonus ir aiškiai kalba.

Tada aš paėmiau ausines į treniruoklių salę, o tada minkštas laidas pasirodė visoje savo šlovėje – trikdžių, esančių ant stendo, nesikišimas. Mano programa remiasi laipsniško mokymo principais, daugiausia dėmesio skiriant stiprybei. Ne per daug požiūrių ir pasikartojimų, griežtai planuojami svoriai, o ilgi pertraukos. Anksčiau visa tai buvo įrašyta nešiojamajame kompiuteryje, tačiau skubėjimas, kurį sudarė “Jabra Sport Life” mokymai, buvo sėkmingas.

Kartais atsibunda konservatorius, ir labai sunku atsisakyti įrodytų pažangos nustatymo metodų, tačiau šiuo atveju nėra jokio pasirinkimo. Kodėl turėčiau pažvelgti į laikrodį? Kodėl švirkšti ranką? Paspaudus vieną mygtuką, niekas nenuvertina. Nebereikia nugrimzti į smartfoną. Galite palikti jį saugioje vietoje, toli nuo negailestingos iki trapios hantelio technikos.

Asmens skaitmeninis instruktorius veda mane per treniruotę. Tai puiki, labai neįprasta patirtis. Jei anksčiau neturėjote susidoroti su dirbtiniu asistentu, tada tikrai pabandykite. Grįžkite į mažiau efektyvią klasiką, kurios nenorite.

Apie akumuliatoriaus tarnavimo laiką

Penkios valandos aktyviuoju režimu: nuolat klausydamas muzikos lygiagrečiai trenerio darbui. Atrodo šiek tiek, bet čia viską paaiškina ausinių masė ir kompaktiškumas. “Jabra Sport” treneris sveria tik 16 gramų. Šešiolika! Akivaizdu, kad ši konstrukcija neatitinka didelės talpos baterijos, bet kas traukia penkias valandas iš eilės? Tu nesiklausai muzikos, ar ne? Baterijoje yra pakankamai treniruočių ir paprasta periodiškai klausytis muzikos per dieną.

TTX

Plakimas rinkodaros specialistams

Tai ne pirmas kartas, kai man susiduriama su nesuprantama strategija, dėl kurios produktas pernelyg siauriai išdėstomas. Paskutinį kartą aš išbandžiau “Plantronics BackBeat FIT”, o gamintojas pavadino juos “sportiniu”. Nieko tokio! Tai buvo universali laisvų rankų įranga bet kokiai dienai, jos nereikia dėvėti tik sporto metu. “Jabra Sport Coach” atveju dar blogiau, nes, pasak gamintojo, tai ne tik sportas, bet ir ausinės su ausinėmis. O tikrai? Aš nebuvau kryžius ir kitų madingų dalykų, bet jie man puikiai tinka! Naudotas keletą dienų treniruoklyje, transporte, vaikščiojant, kartais net namuose ir buvo labai patenkintas. Savaime 149 USD kaina gali būti stabdymo veiksnys, taigi kodėl sąmoningai riboja auditoriją? Tai nėra kryžminės, bet universalios sportinės ausinės su padėjėjo instruktoriumi bet kokio mokymo formato. Čia taip.

“Lifehaker” išreiškia dėkingumą “iCover” parduotuvėje už testavimo prietaisą.

“Jabra Sport” treneris

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − 77 =