Kaip pasirinkti giroskopą

Prieš perkant reikia nuspręsti, kur tiksliai norite važinėti giroskutere: Ar jūs naudojate jį patekti į autobusų stotelių, arba važiuoti į parką, arba naudoti uždarose patalpose. Norma Atstumas kuris įveikti planą ir paviršiaus kokybę.

Be įkrovimo giroskopuokliai gali apimti 10 – 40 km atstumą. Daugelis modelių per 1,5-2 valandas keliaus 20-25 km. Nelygybė ar kelio nuolydžio buvimas sumažina šiuos skaičius.

Deja, dauguma modelių nėra skirti slidinėti drėgname ore.

Perkant “giroskutera”, neturėtumėte persekioti pigiausio modelio, nes daugeliu atžvilgių ši kaina nustato, kokie komponentai naudojami įrenginyje: originali ar abejotina kokybė.

Giroskopą gali gaminti nedidelė amatininkų gamykla ar didžioji gamykla. Norėdami atskirti gamyklos surinkimą, jūs turite pažvelgti į detales.

Ženklas nesvarbus

Renkantis dviračius, riedučius ar motorolerius mes galime sutelkti dėmesį į gamintoją ir konkrečius prekės ženklus, modelio pavadinimas nesvarbus giroskopų stimuliatorių atžvilgiu.

Pavadinimai Smart Balance, Crossway, Cactus, iBalance ir daugelis kitų nėra priskirti tam tikrai gamyklai.

Skirtingi modeliai gali būti surinkti toje pačioje gamykloje arba tam tikros prekės ženklo gamybos tvarka gali būti išskaidyta įvairiose gamyklose. Todėl net vienas konkretus modelio kainos ir kokybė gali būti labai skirtingi.

Galimybė gauti sertifikatą ir garantinį aptarnavimą

Atsakingas pardavėjas platina išbandytas giroskopines kasetes ir turi atitikties sertifikatą.

Kaip pasirinkti gyrosucker

Be čekio, jums turi būti pateiktas aptarnavimo centro brošiūra, kur galite kreiptis dėl suskirstymo.

Pakavimas

Dėl kokybiško giroskopo gamintojas nebus suvilioti polistirolo putplasčio. Išpjovos bus specialiai sukurtos jūsų modeliui. Pačios giroskopo kokybės požymis yra netiesioginis, bet bent jau rodo, kad įmonėje yra atskira pakuotės gamybos linija.

Bylos išvaizda

Pažiūrėkite, kaip kūnas dažomas ir dažomas. Spalvos ir spaudiniai turi būti aiškūs ir ryškūs. Ant paviršiaus iš pradžių turėtų būti plastiko ir rąstų nelygumai.

Kuo tankesnis plastikas, tuo stipresnis bus jūsų giroskopas. Modeliai, kurių storis 3-4 mm, greitai įsilaužia, kai mokosi važiuoti. Imk gyroskopą iš storesnio plastiko.

Arkai virš ratų neturėtų išsikišti į šonus, kitaip po kelių susidūrimų su kliūtimi jūs rizikuojate juos suskaidyti.

Ratai

Laisesni giroskopo modeliai su mažais 6 colių ratais galės važiuoti tik lygiu keliu arba patalpoje. Dažnai tokie modeliai turi rimtų svorio apribojimų (iki 55 kg) ir tinka tik vaikams ar šviesoms mergaitėms.

Modeliai, kurių ratai yra 8 colių skersmens, susidurs su asfalto pažeidimais ar plytelėmis, bet bus įstrigę žolėje. Visureigiai tarp “giroskuters” yra modeliai su pripučiamais ratais, kurių skersmuo yra 10 colių, kurie važiuoja bet kokiu paviršiumi ir nepakenks vibracijai.

Diskai apie variklio savybes neturi įtakos, tai yra dizaino klausimas. Tačiau pačios padangos neturėtų turėti nemalonių, nepaliestų kvapo. Ratai turėtų laisvai pasisukti be pašalinių garsų.

Akumuliatoriaus įkroviklis

Dėl žemos kokybės įkrovimo gali atsirasti tai, kad vieną dieną jūsų giroskopas tiesiog sustabdys įkrovimą. Ir tai geriausia. Blogiausiu atveju yra situacijų, kai gyroskutery, įkrauta, užplūsta jų savininkams bute.

Teisingas įkroviklis iš išorės primena nešiojamojo kompiuterio įkroviklį: neturėtų būti jokių papildomų gerbėjų. Aušintuvo buvimas rodo, kad įkroviklis bus triukšmingas, o naudojimo metu perkaista, o tai yra nesaugi. Kai tik ventiliatorius nusileidžia, tokio įrenginio naudoti neįmanoma.

Kokybinio giroskopo gamintojas nebus švelnus ir pakankamai ilgą kabelio įkrovimui.

Įkrovikliu turi būti 2 A išėjimo galia 42 V įtampa.

Vidinis įtaisas

Išardykite giroskuterį parduotuvėje, kuriai esant vargu ar leisite, nors atsakingas pardavėjas, kuris gerai žino savo prekes ir yra įsitikinęs jo kokybe, nebus atsisakęs parodyti jums užpildymą. Be to, eksploatavimo metu susidursite su poreikiu pakeisti dėklą ar kažką viduje, pavyzdžiui, tą pačią akumuliatorių.

Geras giroskopas visada susideda iš trijų pagrindinių plokščių ir dviejų valdiklių. Ant lentų turėtų būti gamintojo “Taotao” logotipas, kaip pavaizduota žemiau.

Kaip pasirinkti giroskopą
Originaliu lenta su Taotao logotipu / yeahmart.ru

Tvistiniai laidai turi būti tvarkingi.

Pažvelkite į bateriją. Užrašai turi būti aiškūs ir neturi gramatinių klaidų. Gamintojo logotipo buvimas yra geras ženklas. Baterijos talpa yra 4,4 Ah. Šioje apžvalgoje galite sužinoti daugiau apie gyro stimuliatorių baterijas.


Svarbiausia, kai perkate giroskuterą, yra jo tolesnio naudojimo saugumas, todėl būkite atsargūs ir nenaudokite pigiausio modelio.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 86