“Xiaomi Mi Sports” apžvalga – bevielės sporto ausinės už 25 USD

Dizainas

Xiaomi Mi Sportas

Aš vėl rizikuoja būti pernelyg entuziastingas, bet man labai patinka nauji Xiaomi produktai. In-channel “Mi Sports” ausinės nėra išimtis.

Dizainas yra dvi kapsulės, sujungtos guminiu būdu. Likutis pašalinamas padedant turėtojui su logotipu. Yra atminties efektas, bet laidas neužsikrauna nuo šalčio, neužtrūksta ir netinkamai elgiasi prie biudžeto įrenginio.

Xiaomi Mi Sportas: konsolė

Dešinėje laido pusėje yra vieno mygtuko nuotolinio valdymo pultelis su mikrofonu. Su juo galite priimti arba atmesti skambutį, įjungti garso grotuvą arba įdėti muziką pristabdyti.

Kapsulės yra dekoruotos su pirmojo “Mi Band” stiliaus metaliniu įdėklu. Vienas iš jų net slėpia tą patį šviesos diodą, kuris naudojamas kaip ausinių prijungimo prie įrenginio indikatorius.

Xiaomi Mi sportas: dizainas

Kiekviena kapsulė yra šiek tiek sunkesnė už pirmąją Mi bangą, tačiau ji yra daug didesnė. Ausies šone yra papildomų augalų – tai garso sistema. Pačios kapsulės slepia elektroniką ir bateriją.

Tinkama kapsulė yra funkcinė. Viena vertus, yra garso keitimo mygtukai, kita vertus – microUSB prievadas, uždaras guminiu kamščiu.

Lengva naudoti

Ausinìs prielaidas, kad naudojama bowsuit. “Zaushina” yra tvirtas, pagamintas iš neslidžios plastiko. Suteikta akustinė kamera suteikia papildomo kontakto su ausimis. Priešingu atveju visa ausinės bus pakabintos ant ausies puodelio.

Xiaomi Mi Sports: ausų puodeliai

Nors ši galimybė taip pat numatyta Xiaomi. “Mi Sports” padėkliukai yra ilgesni už standartinį “Hybrid” arba “Piston”.

Visas dizainas suteikia patogų dėvėjimą bet kokio dydžio auskarai. Tinka vyrų ir moterų: rinkinyje yra trys ausų puodelių dydžiai.

Ausinės ilgis ir dizainas leidžia nešioti į ausies kanalą visiškai ausinę, kuri yra patogi, jei norite išgirsti aplinkos garsus.

Ausų pagalvės užtikrina gerą garso izoliaciją. Minkštas, stiprus. Deja, dėl savo malonios grubios tekstūros, nešvarumai surenkami ir blogai išvalomi.

Garso kokybė

Belaidžiai ausiniai iš net garsiausių gamintojų retai teikia garso kokybę, panašią į laidinius analogus, nepriklausomai nuo to, ką jie rašo daugybėje atsiliepimų. “Mi Sports” nėra išimtis. Bet tai turi rimtą pagrindimą: tai yra aksesuaras, optimaliai pritaikytas aktyvaus poilsio, sporto ir triukšmingų erdvių. Pagrindinis prietaiso tikslas – suteikti patogumą ir muzikinį foną.

Pirmiausia apie gera. Xiaomi Mi Sports turi labai didelį garso lygį. Pakanka net metro ar kito viešojo transporto. Balso perdavimas abiem kryptimis yra pakankamas bet kokiems naudojimo atvejams: tiek transportuojant, tiek ir tylėdamas į parką.

Dabar apie garso trūkumus. “Xiaomi” sporto ausinių garsas yra gana ryškus bosas. Tačiau dideli dažniai yra labai nepakankami, o ekvalaizeris išsaugo tik iš dalies. Žinoma, garsas negali būti vadinamas tamsiu ir purvinu – tai garsiai, pilnas. Tačiau “aptX” paramos trūkumas atlieka savo darbą.

Lyginant su pagrindinio konkurento iš Meizu EP-51 Xiaomi ausines veido skamba labiau apsimoka: ne per daug boso, garso daugiau skambi ir grynas. Bet svarbiausia, kad klasikinis tūpimas leidžia jums jausti muziką, įskaitant ausį reprodukcijos procese. “Meizu” ausinė turi nestandartinį požiūrį, kuris neleidžia ausų kanalui veikti ir atstumia klausytojo garsą.

Baterijos veikimo laikas

Xiaomi Mi Sports: darbo valandos

Gamintojas teigia, kad Xioami Mi sporto laisvų rankų įranga yra 7 valandos. Tačiau tai nenurodo veikimo būdo. Bandymai parodė šiuos skaičius:

 • laukimo režimas – 10 valandų;
 • mažas tūris (ramus butas, butas) – 7 valandos;
 • vidutinis tūris (biuras, treniruoklių salė be muzikos atlikimo) – 6 valandos;
 • didelis tūris (gatvė, viešasis transportas) – 5 val.

Telefoniniai pokalbiai praktiškai nesumažina darbo laiko.

Ryšiai ir suderinamumas

“Xiaomi Mi Sports” veikia su visais “Bluetooth” įrenginiais. Proprietary ausinių protokolas atitinka 4.1 versiją, tačiau atgalinis suderinamumas leidžia jį naudoti mažesnių versijų protokolams.

Platformai nėra aparatūros apribojimų. “Mi Sports” gali tapti “Android” ir “iOS” įrenginiuose esančių įrenginių kompanionu. Nešiojamieji kompiuteriai ir staliniai kompiuteriai sistemoje “Windows” taip pat nėra išimčių.

Rezultatai: patogus priedas kiekvienai dienai

Atlikti bandymai parodė, kad pirmoji belaidė laisvų rankų įranga “Xiaomi”, pavadinta “Mi Sports”, gali būti laikoma sėkmingu modeliu. Tarp jo privalumų:

 • apgalvotas dizainas;
 • stilinga išvaizda;
 • patogus nusileidimas;
 • geras darbo laikas.

Kadangi įrenginys priklauso žemesnių kainų segmente, vis dar yra trūkumų:

 • pilna garso izoliacija;
 • dideli matmenys;
 • vidutinio kokybės garsas;
 • trūksta aptX palaikymo.

Už $ 25 (su XMWV kupone) “Xiaomi Mi Sports” tiesiog neturi jokių konkurentų prekių ženklams. Tai puikus nebrangus prietaisas, labiau muzikinis nei Meizu EP-51 už 28 dolerius (su “MeizuEPS” kuponu).

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =