RealtimeBoard – ortak tasarım görevleri için ücretsiz çevrimiçi kart

Rahat bir seyirci, büyük bir tahta, bir yığın etiket ve birkaç çok renkli işaretleyici – bir kaç yıl önce bir toplantı için gereken tüm. Ancak, şimdi en azından Tayland’dan çalışabiliyorsunuz ve kayıt kağıdı bir zorunluluktan ziyade bir tuhaflık olmak üzeredir, dönüş geldi ve ofiste yönetim kurulu sanal muadili tarafından değiştirildi. Özellikle internette bunu yapmanıza izin veren bir hizmet olduğu için.

RealtimeBoard – tartışma ve görevlerin ayarlanması için çevrimiçi platform, hangi diyagramlar çizmek, diyagramlar yapmak, çıkartmalar eklemek ve indirilen skeçler veya ekran görüntüleri üzerinde yorum bırakmanızı sağlar; Google Drive’dan dosya ve dokümanların senkronizasyonunu sürdürürken, kullanım ve yetkilendirme için yalnızca hesabınıza Google veya Facebook’ta ihtiyacınız olacak. Bu servisin ana özellikleri:

  • İndirilen grafik içeriğine yorum, not ve mini-chat ekleyerek tarayıcı penceresindeki uygulamaların ve diğer yazılımların arayüz ve eskizlerinin tartışılması
  • İşaretleme araçları, metin girişi ve temel geometrik şekilleri kullanarak basit şemalar veya karmaşık Infographics oluşturma
  • Müşterileriniz ve iş ortaklarınızla uzaktan modda projelerin (site ve iç tasarımın çeşitliliği dahil) tartışması
  • Görevlerin ve mevcut projelerin görselleştirilmesi
  • Görev haritalarıyla çalışın, tartışmaya Google Dokümanlar dokümanlarını ve PDF dosyalarını ekleyin
  • iş verilerini ve iş süreçlerini yapılandırmak.

RealtimeBoard - ortak tasarım görevleri için ücretsiz çevrimiçi kart

RealtimeBoard - görevlerin ortak tasarımı için ücretsiz çevrimiçi yönetim kurulu

RealtimeBoard - ortak tasarım görevleri için ücretsiz çevrimiçi kart

En ilginç şey, dağıtılmış ekiplerdeki projeler, prototipler, eskizler ve görevler için bu platformun çoklu dokunmatik cihazlar için yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmış Rus şirketi Multivitamin’de icat edilmesiydi. Bu nedenle, platform öncelikle çoklu dokunmatik ekranlı cihazlara yönelik oyunlar ve uygulamalar yaratanlar için tasarlanmıştır. Zamanla, geliştiriciler iş sürümü için RealtimeBoard’a daha fazla araç eklemeyi vaat ediyor, böylece oyun ve web geliştirme için çok büyük projelerde bile kullanılabilir. Şimdi 10 $ / ay için pro sürümü satın alabilir ya da çoğu internet girişimcisinde daha fazla olan ücretsiz bir sürümü kullanabilirsiniz.

RealtimeBoard’u dene

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1