10 geriausių “YouTube” kanalų anglų kalbos mokymuisi

Klasės su individualiu mokytoju yra labai naudingos, tačiau jos nėra prieinamos visiems. Šiuo atveju gelbėjimo metu ateina specialūs kalbos vaizdo kanalai. Jie padės jums išsiaiškinti tarimą, pradėti geriau suprasti kalbos ausį, išmokti svarbių realaus anglų kalbos pritaikymo niuansų. Ši kolekcija yra išteklių, kurie bus naudingi tiek pradedantiesiems, tiek tiems, kurie jau seniai mokosi užsienio kalbą.

1. Anglų kalba su Jennifer

Daugiau nei 400 mokomųjų vaizdo įrašų iš tikro anglų kalbos mokytojo. Gramatika, tarimas, klausymasis, testai, pavyzdžiai, užduotys. Norėdami pradėti klases, jums reikia tam tikro lygio anglų kalbos, bet nesijaudinkite. Pamokos yra pastatytos nuo paprastos iki sudėtingos ir vykdomos ramiai.

2. Dėlionė anglų kalba

“Puzzle English” kanale yra parodyta papildoma mokymo medžiaga to paties kurso, tačiau jie taip pat gali būti naudojami kaip savarankiška medžiaga. Vaizdo klipuose mokytojai analizuoja įvairių idiomų, elgesio realiose situacijose, įdomių pavyzdžių ir neįprastų taisyklių išimčių taikymą. Daugelį naudotojų traukia įdomių iš mados dainų, programų ir serialų išraiškos analizė.

3. EngVid

Tai yra vienas iš didžiausių kanalų pagal čia galimų vaizdo įrašų skaičių. Šiuo metu “EngVid” yra daugiau kaip 900 vaizdo įrašų, kuriuos išreiškė vienuolika skirtingų mokytojų. Kiekvienas iš jų trunka 5-10 minučių ir yra skirtas vienai temai, susijusiai su aktualiomis naujienomis, gyvenimo situacijomis, įdomiais faktais. Taip pat yra gramatikos pamokų.

4. BBC mokymosi anglų kalba

Pamokos iš garsaus BBC kanalo. Jie suprojektuoti aukščiausio lygio ir siūlo platų turinio įvairovę: gramatiką, naujienas, tinkamą tarimą, muzikinius vaizdo įrašus, interviu. Nauji vaizdo įrašai rodomi kasdien, todėl verta užsiprenumeruoti naujinius, kad nepraleistų nieko įdomios.

5. Albertas Kakhnovskis

Šiame kanale yra video pamokos pradedantiesiems, rusų-anglų vaizdo frazė, paaiškinimai dėl gramatikos taisyklių, skirtų vadovėliui Raymond Murphy. Mokymo metu naudojamos vizualinės kortelės, parodančios skirtingų žodžių ir išraiškų naudojimo taisykles, taip pat paaiškinant sudėtingus gramatikos momentus.

6. Kalbėk angliškai su Misterduncan

Tai vienas iš seniausių ir populiariausių kalbų “YouTube” kanalų. Dešimt metų kelis kartus per savaitę čia yra išdėstyti nauji filmai, kurie pašalina linksmą ir nenuspėjamą p. Duncaną. Nors vaizdo įrašą lydi subtitrai, rekomenduojame juos žiūrėti tik tiems žmonėms, kurie jau sėkmingai mokėsi kalbos.

7. VOA mokymosi anglu kalba

“The Voice of America” ​​studija yra žinoma ne tik dėl jos indėlio į Sovietų Sąjungos mirtį, bet ir už puikius kalbos kursus. “YouTube” kanale yra specialiai pritaikytos naujienos, grafikos vaizdo filmų serija Let’s Learn English, taip pat įvairių gramatikos taisyklių analizė. Kanalas atnaujinamas kasdien.

8. Anglų kalba, kaip nešiojamą muziką

Šio kanalo autorius nusprendė su malonumu derinti verslą. Kiekviename vaizdo įraše išardomas vieno iš populiarių dainų tekstas ir jo pavyzdžiu paaiškinami įvairūs anglų naudojimo niuansai. Tai pasirodo labai aiškus ir linksmas.

9. Anglų šou

“English Shaw” – tai anglų kalbos autoriaus pamokų projektas, kurio kūrėjai dirba su puikiu kūrybiškumu ir humoru. Šis požiūris leidžia netgi tokį rimtą dalyką, kaip užsienio kalbos mokymas, kad būtų lengviau ir maloniau. Kanalo voleliai gražiai dekoruoti ir skambėti, todėl jų peržiūra sukelia tik teigiamas emocijas.

10. Britanijos taryba | LearnEnglish

Legendiniai kursai iš Britanijos tarybos. Vaizdo įrašai, paskelbti kanale, yra papildomos pagrindinio kurso medžiagos, tačiau jas taip pat galima naudoti savarankiškam mokymuisi. Dauguma vaizdo įrašų trukmė yra ne daugiau kaip viena minutė ir yra skirta vienai konkrečiai problemai.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 58 = 63