12 išteklių TOEFL parengimui

Ar turiu priimti TOEFL? Žinoma, galite eiti į specialiuosius kursus, tačiau, jei turite pakankamai savarankiškos disciplinos ir motyvacijos, galite pasiruošti egzaminui sau, nes internete yra daug išteklių, naudingos informacijos šiuo klausimu. Patarimai, užduotys, bandymo testai ir netgi tiesioginis bendravimas su kitais studentais.

Kas yra TOEFL?

TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) yra standartizuotas anglų kalbos kaip užsienio kalbos žinių testas, kurį turėsite išlaikyti, jei norite studijuoti užsienio universitete anglų kalba (populiarus JAV, Kanadoje ir Europoje bei Azijoje). Šiandien labiausiai pageidaujama daugelyje universitetų yra internetinė egzamino versija (TOEFL iBT), kurią aš paruošiau.

Egzaminas susideda iš keturių dalių: skaitymas, klausymas, rašymas ir kalbėjimas. Kiekvienas iš jų turi būti paruoštas atskirai.

“Ar man reikia pasirengti egzaminui, jei kalbu laisvai anglų kalba?” Aš išgirdėjau šiuos klausimus iš žmonių, kuriuos aš žinau laikas nuo laiko. Ir mano atsakymas visada yra “taip”.

TOEFL negalima lyginti su jokiais anglų kalbos egzaminais, kuriuos išlaikėme mokykloje, universitete ar kursuose. Jis turi savo struktūrą, specifinę logiką ir užduotis. Be to, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas žodynui, nes egzamino užduotys apima tekstus iš įvairių sričių temų, pavyzdžiui, istorija, biologija, geografija ir kt.

Štai kodėl jūsų rezultatas priklauso ne nuo bendrųjų anglų kalbos žinių (nors turėtumėte turėti gerą lygį), bet apie tai, kaip gerai pasiruošėte egzaminui.

Prieš keletą metų, kai rengiau TOEFL, buvau labai naudingas ne tik vadovams, bet ir įvairiems internetiniams resursams, kuriuose galėtumėte rasti daug naudingos informacijos ir papildomų užduočių praktikai. Tikiuosi, kad šis sąrašas bus jums naudingas.

Nemokami ištekliai savarankiškai studijuoti

 1. GoodluckTOEFL – šiame leidinyje rasite visą būtiną informaciją apie egzaminą, pradedant organizaciniais klausimais ir baigiant kiekvienos iš keturių TOEFL dalių struktūra ir savybes.
 2. “Learn4Good” yra tikra savarankiškai rengiamų nemokamų praktikos užduočių sandėlis. Svetainėje yra tiek pagrindiniai patarimai, tiek pratimai dėl egzamino struktūros ir žodyno.
 3. NoteFull – puikus šaltinis su video pamokomis rengiantis TOEFL, kurį patarė Vasilijus Šorinas. Kai kuriems iš jų reikia mokėti pinigus, tačiau svetainėje taip pat yra nemokamų pamokų. Be to, jūs galite gauti mokytojo rekomendacijas ir patarimus.
 4. Egzaminas anglų kalba – nemokamos praktinės pamokos rengiantis įvairiems egzaminams anglų kalba, įskaitant TOEFL. Praktiniai užsiėmimai kiekvienai iš keturių egzamino dalių.
 5. TestPrepPractice – naudinga laiko interaktyvių užduočių rinkinys.
 6. I-Kursai yra dar viena priemonė praktikuojantiems. Egzaminų pavyzdžiai keturiose egzamino dalyse yra nemokama dalis.
 7. Toeflgoanywhere – užduotys, kryžiažodžiai, galvosūkiai, video pamokos iš TOEFL kūrėjų. Be to, šaltinis turi savo bendruomenę, kurioje galite rasti partnerių bendram pasirengimui ir bendravimui.
 8. “Metacafe” – video pamokos, skirtos pasirengti kalbos ir rašymo egzamino dalims.
 9. “TestMagic” – daugybė įvairių testų, kuriuos galite atlikti internete, plius forumas ir naudingos mokymo medžiagos.
 10. Daiktai – šioje svetainėje galite pereiti per dvidešimt minučių testą ir išsamiai išnagrinėti savo atsakymus iš mokytojo.
 11. “Engvid” yra didžiulis šaltinis, kuriame video pamokos anglų kalba, įskaitant paruošimo TOEFL skyrių.
 12. Tikrasis ESL yra geras Los Andželo anglų kalbos mokytojo videoblogas, skirtas pasirengti TOEFL.

Nebūtina naudoti visų išvardytų svetainių, tačiau kai kurie iš jų gali būti geras papildymas jūsų mokymui, kaip tai buvo su manimi.

Ar yra kas papildo sąrašą? Pasidalykite nuorodomis ir patirtimi komentaruose.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − 41 =