50 geriausių internetinių kursų ir išteklių, skirtų žiniatinklio kūrimo mokymui

Jei norite sužinoti, kaip kurti tinklalapius ar išpjauti savo dizaino įgūdžius, jums reikės informacijos. Dabar yra daug specialių web dizaino kursų ir mokamų mokymo priemonių, bet kas, jei neturite pakankamai pinigų? Nemokamų vadovėlių, internetinių kursų ir vadovų vadovas padės jums atrasti geriausias nemokamas dizaino ir programavimo medžiagas.

Specialus vadovas skirtas padėti dizaineriams, kurie neturi pakankamai pinigų mokymui. Vienoje vietoje surenkami geriausi įrankiai, kuriuos atrenka profesionalų komanda iš 140 išteklių. Naudodamiesi daugiau nei įprastomis (dažnai nemokamomis) švietimo programomis ir vadovėliais, galėsite pakelti savo lygį taip, lyg jūs mokėtumėte apie brangius mokamus kursus realiame gyvenime.

Vadove buvo išbandyti įvairūs ištekliai, iš kurių 50 buvo atrinkti ir paskirstyti į 4 kategorijas:

1. Pamokos ir vadovėliai

Visi žino, kad internete galite rasti nemokamų vadovėlių ir vadovų, nors tai gali užtrukti ilgai, todėl jūs atsisiųsite tai, kas nėra labai naudinga. Vadovas atrinko 11 vadovėlių ir vadovų dizainui ir programavimui, kurie atrodė vertingos studijos svetainės autoriai.

vadovėliai

2. Kursai

Pasirenkant internetinius kursus, galite gauti daugiau efekto nei vadovėliai ir vadovėliai. Šiame skyriuje rasite mokamus ir nemokamus kursus su maloniu sąsaja, aukštos kokybės vaizdo įrašais ir specializuotais forumais.

3. Instrukcijos internete

Manoma, kad geriausias būdas mokytis yra mokymasis. Vadove pateikiamos trys svetainės, kuriose galima mokytis internetu, ir nurodoma, kokio lygio žinios yra skirtos pamokoms.

asmeniniai kursai

4. Katalogai

Čia rasite nuorodas į įvairias saugyklas, kuriose galite rasti reikiamą informaciją bet kuriuo patogiu laiku.

Taigi, jei gerai žinosite anglų kalbą, norėtumėte išmokti dizaino ir programavimo, neišleisti daug pinigų, trenerių vadovas laukia jūsų dėmesio.

Kvalifikuota kvarteto kolekcija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 1